Mijn broertje(5 jaar) is dit weekend aan de beurt om Flip de logeer beer bij hem te laten logeeren ( is van school uit ). En nu moeten we allemaal net doen als of daat beest echt ( mee aan tafel eten . op de wc zetten enz.)
Maar nu ga ik vanavond met me broertje naar de snackbar en nou moet dat beest mee. Hoe pak ik zo iets aan ???.
moet ik dan 3 pakjes friet bestellen ofzo ??.
En eet het patatje wel zelf op .
quote:vraag aan de beer wat ie wil eten en dan schud je zelf aan zijn kopje terwijl je met een bromstem "nee" zegt
Op zaterdag 17 januari 2004 14:09 schreef _bigmac_ het volgende:
moet ik dan 3 pakjes friet bestellen ofzo ??.
Zeg dat beren niet erg veel patat kunnen hebben, omdat het vet is... Dan bestel je voor je broertje en de beer één frietje, dat ze mogen delen .
[Dit bericht is gewijzigd door SpleeffY op 17-01-2004 14:15]
quote:*MrBean voor ogen heeft
Op zaterdag 17 januari 2004 14:13 schreef just me het volgende:[..]
vraag aan de beer wat ie wil eten en dan schud je zelf aan zijn kopje terwijl je met een bromstem "nee" zegt
quote:Stommurt! Flip de beer lust geen friet! Hij wil 3 ijsjes!
Op zaterdag 17 januari 2004 14:13 schreef just me het volgende:[..]
vraag aan de beer wat ie wil eten en dan schud je zelf aan zijn kopje terwijl je met een bromstem "nee" zegt
*voetstamp*
[Dit bericht is gewijzigd door scheerenveen op 17-01-2004 14:15]
[Dit bericht is gewijzigd door sweek op 17-01-2004 14:18]
omdat ze dat bij hem op school ook doen .
en anders heb ik straks ze droom verpest. ( mijn ouders moeten zelfs in het logeer schriftje schrijven wat flip heeft gedaan dit weekend ).
Lekker meedoen joh !
quote:Roel kan Flip toch meenemen naar de snackbar? Lekker meespelen joh
Op zaterdag 17 januari 2004 14:21 schreef _bigmac_ het volgende:
Ik heb geprobeerd Flip verkouden te laten zijn maar Roel blijft door zetten/.
quote:hé die beer leeft echt wel hoor!
Op zaterdag 17 januari 2004 14:24 schreef speert.flies het volgende:
leraren van je broertje zullen het wel leuk vinden, gezinnen die zich in allerei bochten wringen om maar te doen alsof die beer leeft,,
Heel veel plezier !
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |