quote:Is het terminaal?
Op vrijdag 16 januari 2004 04:23 schreef robh het volgende:
Ik zie het al. Sinersititus. Chronisch. Arme YPE
quote:Wauw! Ben je een buitenlander? Nou, dat verandert werkelijk alles! Nu je een buitenlander bent zal ik de grond kussen waar je op loopt! Ik zal de dingen koesteren die je hebt aangeraakt! Ik zal de woorden onthouden die je hebt gezegd!
Op vrijdag 16 januari 2004 04:23 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
Ik ben een buitenlander, ik doe wat ik wil.
.
Wat is je punt eigenlijk? Of houdt het voor jou op bij: "Ik ben een mod. Dit is mijn mening. Ben je het er niet mee eens? Mail dan Fok! maar.
quote:Ik ben ook een buitenlander.
Op vrijdag 16 januari 2004 04:25 schreef Ype het volgende:Wauw! Ben je een buitenlander? Nou, dat verandert werkelijk alles! Nu je een buitenlander bent zal ik de grond kussen waar je op loopt! Ik zal de dingen koesteren die je hebt aangeraakt! Ik zal de woorden onthouden die je hebt gezegd!
Wil je me aanraken?
quote:Ik zal jullie modjes vanaf nu wel even alleen laten in deze modjes-neuk-danwel-kus-en-lik-kont-topic.
Op vrijdag 16 januari 2004 04:23 schreef robh het volgende:
Ik zie het al. Sinersititus. Chronisch. Arme YPE
Whoehoehoehoe-FUCKING-hoehoe. Ik ben modje, ik ben stoer. Nee echt, ik ben zo stoer.
Ik zal jullie even een verhaal vertellen. Ik stond vanavond aan de bar bij een kroeg en ik vertelde dat ik modje was. En weet je wat ze zeiden? Ze zeiden: "Ype, jij mag de hele neukende avond gratis drinken"
En weten jullie waarom ze dat zeiden?
Omdat ze enkel in jullie dromen bestaan.
Ohja, ik zou deze topic laten.
Hierna post ik hier morgen enkel nog mijn tentamencijfer.
quote:Mijn punt is dat ik doe wat ik wil.. Niet omdat ik mod ben, niet omdat ik allochtoon ben, gewoon omdat ik daar recht op heb.
Op vrijdag 16 januari 2004 04:25 schreef Ype het volgende:[..]
Wauw! Ben je een buitenlander? Nou, dat verandert werkelijk alles! Nu je een buitenlander bent zal ik de grond kussen waar je op loopt! Ik zal de dingen koesteren die je hebt aangeraakt! Ik zal de woorden onthouden die je hebt gezegd!
Wat is je punt eigenlijk? Of houdt het voor jou op bij: "Ik ben een mod. Dit is mijn mening. Ben je het er niet mee eens? Mail dan Fok! maar.
quote:Kras jij wel eens met scherpe voorwerpen in je onderarm?
Op vrijdag 16 januari 2004 04:28 schreef Ype het volgende:
quote:
Op vrijdag 16 januari 2004 04:31 schreef Dr.Daggla het volgende:Kras jij wel eens met scherpe voorwerpen in je onderarm?
.
quote:YPE? Neuh, das meer een gevulde koek type..
Op vrijdag 16 januari 2004 04:40 schreef robh het volgende:
[afbeelding]Zou YPE een beetje presteren met begeren denk je?
quote:Ben de beroerdste niet,bij deze; YPE YPE YPE YPE YPE drank YPE YPE zat YPE YPE YPE
Op vrijdag 16 januari 2004 04:56 schreef Dr.Daggla het volgende:
Vandaar dat je je naamtopic niet hebt gevonden..
quote:Ja
Op vrijdag 16 januari 2004 05:30 schreef Dagonet het volgende:
Mijn god, ik dacht dat het topic een grap was, vond het toen al humor maar nu is het echt om je te bescheuren
quote:Kom op man, leg gewoon even uit wat je niet vond kunnen in de topic die je in je OP aanhaalt.
Op vrijdag 16 januari 2004 05:33 schreef Ype het volgende:[..]
Ja
Ik had dan ook niet gedacht dat onzinners de hersencapaciteit hadden om iets dergelijks te begrijpen vandaar dat ik het daar niet heb geopend
Dat er een beetje gegeind werd? Is dat het hele probleem?
Het topic ging vanaf de OP al nergens over.
Deze ook niet trouwens
quote:Er was in eerste instantie totaal niet duidelijk dat er gegeind werd. De desbetreffende topic was niet in ONZ geopend, waar hij nu wel staat (wat al duidt op de kinderachtigheid van de mods). Ik ken de mod doc totaal niet (het zal wel een ONZ-modje zijn oid. ; verder niet boeiend), maar dat staat daar los van.
Op vrijdag 16 januari 2004 05:40 schreef Dagonet het volgende:[..]
Kom op man, leg gewoon even uit wat je niet vond kunnen in de topic die je in je OP aanhaalt.
Dat er een beetje gegeind werd? Is dat het hele probleem?
Het topic ging vanaf de OP al nergens over.Deze ook niet trouwens
quote:Er worden wel meer topics geopend die niet in ONZ staan en toch humor blijken te bevatten.
Op vrijdag 16 januari 2004 05:45 schreef Ype het volgende:[..]
Er was in eerste instantie totaal niet duidelijk dat er gegeind werd. De desbetreffende topic was niet in ONZ geopend, waar hij nu wel staat (wat al duidt op de kinderachtigheid van de mods).
quote:Wel boeiend, want jij loopt nu wel heel hoog van de toren te blazen, je spreekt behoorlijk denigrerend over ONZ. Ook in je gebruik van modje ipv gewoon de normale afkorting mod.
Ik ken de mod doc totaal niet (het zal wel een ONZ-modje zijn oid. ; verder niet boeiend),
Doc is trouwens een VBL mod, had je heel makkelijk kunnen zien in de index.
quote:Waarom haal je het dan aan? Zodat je makkelijk even denigrerend kan doen?
maar dat staat daar los van.
quote:Je maakt er geen opmerking over, je opent een topic in FB waarin je een ban van een modje eist dat is heel wat anders dan een opmerking plaatsen. Lees je OP eens door:
Mijn probleem is vooral dat nadat ik er een opmerking over maakt (wat mi. gewoon normaal leek), mijn hele topic werd weggedebiliseerd door modjes en dat ze doen alsof het nu aan mij ligt.
quote:Net zo ongefundeerd als het topic waarnaar je verwijst. Je had het op z'n minst kunnen onderbouwen.
Ja hallo zeg; zo een ongefundeerde mening er opgooien en dat mag dan zomaar omdat deze persoon mod is? Ik zou zeggen: ontneem die persoon even diens functie, maarja, dat ben ik..
Vragen om een ban kan je heel makkelijk zelf een ban opleveren, dus op zich heb je nog mazzel.
quote:ONZ is inderdaad het minst serieuze forum. Best vreemd, daar schijnt het ook voor opgezet te zijn. Wat dit topic ook is, het is absoluut geen FB, niet op de manier waarop jij het topic opstelt.
Alleen al het feit dat de modjes alles maar naar ONZ afschuiven zegt wmb. hierin al genoeg.
quote:Knap hé, hoe ze zich altijd weten aan te passen aan het niveau van het topic?
Maar hé, modjes zijn blijkbaar liever kinderachtige kneusjes dan volwassen regelhandhavers, dus hierna zal ik ze maar laten hierin.
Je had op z'n minst kunnen wachten met je topic tot na je "tentamentje" dan had je meteen kunnen reageren.
Wat had je nou verwacht, dat Doc een ban zou krijgen? Tijdelijk op zwart? Omdat hij een topic opent dat jij niet vindt kunnen? ![]()
Je hebt niet eens in het topic zelf geprobeerd om de TS erop aan te spreken je begint meteen dat er een sanctie op hem moet volgen.
Als je daar geen gehoor krijgt, dan is de volgende stap het FB topic van KLB waar je had moeten wezen. En dan, heel misschien, met een goed onderbouwde OP, in FB.
En dan niet: Ban die mod en als ik terugkom wil ik het geregeld zien.
Lees je eens in voordat je over dingen begint te lullen waar je niks van weet. VBL moet een beetje intergreren in de rest van het forum met het oog op het EK, doen we een keertje gezellig mee, krijg je dit gezeik weer. Make up your minds
quote:Ehm, waar moest ik nou m'n excuses voor aanbieden?
Op vrijdag 16 januari 2004 03:42 schreef Ype het volgende:
En die mod heeft niet het gore lef om zijn of haar excuses aan te bieden. Doc, je bent serieus een triest persoon.
quote:Daar had Tong80 ook al moeite mee, dat users of zelfs mods zich Doc durven te noemen. Het is dan ook zeker meer dan belachelijk: wat is dat nou voor naam?! Doc? Een SCHANDALIGE usernaam!
Op vrijdag 16 januari 2004 03:42 schreef Ype het volgende:
Ik heb werkelijk geen enkel respect meer voor de modjes hier en zeker niet voor degeen die zich Doc durft te noemen.
quote:
Op donderdag 15 januari 2004 18:08 schreef Ype het volgende:
Gatver :(Ja hallo zeg; zo een ongefundeerde mening er opgooien en dat mag dan zomaar omdat deze persoon mod is? Ik zou zeggen: ontneem die persoon even diens functie, maarja, dat ben ik.
Ik ben weg tentamentje maken
quote:Jullie wouden tijdens het EK toch in vbl blijven en de rest van t forum in het Teletoer-forum?
Op vrijdag 16 januari 2004 10:20 schreef Tony_Montana67 het volgende:
VBL moet een beetje intergreren in de rest van het forum met het oog op het EK, doen we een keertje gezellig mee, krijg je dit gezeik weer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |