quote:Mee eens
Op vrijdag 16 januari 2004 13:50 schreef ramsesii het volgende:[..]
ik zeg ook niet dat ze niet mogen lachen, alleen moeten ze wel weten dat ze zich er diep voor moeten schamen. Die mensen lachen ook alleen maar omdat ze niet in dezelfde situatie zitten... anders zouden ze net zo hard mehuilen als degene die ervoor hebben gehuild. En daarom moeten ze zich ervoor schamen.
maar waarom zou je hier geen grappen over mogen maken, omdat het te dichtbij komt?
alle erge dingen waar grappen over gemaakt worden zijn voor bepaalde mensen dichtbij,...dus nu niet opeens schijnheilig o o o wat eg, en dat kun je niet maken gaan roepen...
[Dit bericht is gewijzigd door Mighty_Mike op 16-01-2004 16:29]
quote:Humor is een prima middel om gebeurtenissen zoals dit te relativeren. Ik zal je dan ook zeggen dat ik hard heb zitten lachen om de volendam grappen, 11 sept. grappen, hoe hard ze ook waren.
Op vrijdag 16 januari 2004 13:38 schreef ramsesii het volgende:
iedereen die om deze grap heeft gelachen moet zich diep schamen...Als je vader word doodgeschoten door een 17 jarige turk en iemand maakt er een grapje over... vind je dat dan ook leuk en vind je het dan ook moet kunnen ?? nee, omdat het je vader is. Je zou je eens moeten inleven in de familie van het slachtoffer. schaam je heel erg diep !!
quote:Ja, hier heb je wel een punt, vindt ik
Op vrijdag 16 januari 2004 16:45 schreef Deliverance het volgende:[..]
Humor is een prima middel om gebeurtenissen zoals dit te relativeren. Ik zal je dan ook zeggen dat ik hard heb zitten lachen om de volendam grappen, 11 sept. grappen, hoe hard ze ook waren.
Vind ik het dan niet erg wat er is gebeurd bij dit soort gebeurtenissen? Dit soort dingen grijpen me altijd aan, en doen zeker wat met me. Maar met mij velen, kan je dit soort dingen gewoon heel goed relativeren hierdoor.
quote:omdat het iemands vader is mogen we er dus niet om lachen?
Op vrijdag 16 januari 2004 13:38 schreef ramsesii het volgende:
iedereen die om deze grap heeft gelachen moet zich diep schamen...Als je vader word doodgeschoten door een 17 jarige turk en iemand maakt er een grapje over... vind je dat dan ook leuk en vind je het dan ook moet kunnen ?? nee, omdat het je vader is. Je zou je eens moeten inleven in de familie van het slachtoffer. schaam je heel erg diep !!
Ook in mijn werk (IC, ambulance) worden er na een zwaar trauma met vervelende afloop ook wel eens "voorzichtige" grapjes overgemaakt, gewoon om het een beetje te verwerken, en niet dieper weg te stoppen.
Je moet er over kunnen praten, over kunnen nadenken, en of je dat nu serieus, huilend of d.m.v. een grapje doet maakt dan niet zo veel uit.
Zo lang het gepast blijft, en je er niemand mee kwetst.
Overigens hoorde ik een paar uur nadat het gebeurd was een opmerking op de radio "Zullen ze nu in Amerika ook over Nederlandse taverelen spreken?" ,dat was voor die radio-dj ook een manier van verwerken, en het zet je nog een beetje aan't denken ook.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |