Ik ben Angelo en woon samen met Janet in Amsterdam.
Janet is nu 27 weken zwanger,en is uitgerekend op 18 april 2004.
Ik ben 22 jaar en Janetje 25
Wij hadden dit kindje helemaal niet gepland ofzo.
Sterker nog,ze was gewoon aan de pil toen ze zwanger werd.
In het begin vond ik het dan ook erg moeilijk te accepteren want ik ben vrij jong,en had eigenlijk andere dingen aan mn hoofd dan een kindje.
Toch wou janet het niet weglaten halen,en bleef het dus zitten hehe.
Pas nadat we de eerste echo hadden laten maken kreeg ik er echt zin in,en nu kan ik eigenlijk niet wachten hoor.
Wij wonen in Amsterdam,en hier had ik dan ook de gehele babykamer enzo gemaakt.Wat blijkt nu,we gaan verhuizen
We verruilen Amsterdam om voor Krommenie,iets voor veeel kindvriendelijker is in alle mogelijke manieren.
We krijgen een 2.5 keer zo groot huis als dat we nu hebben,en dus veel meer ruimte voor dat kindje straks.Ook de buurt/wijk is veel beter daar.
Vanaf maandag staat het huis leeg,dus ik verwacht dat we een woensdag volgende week kunnen gaan verhuizen
Dan wordt het voor mij nog even haasten,en dan komt ons kindje eindelijk de wereld op.
Erg spannend,maar zeker wel mooi hoor.
greetz Angelo
Welkom in de zaanstreek alvast en veel geluk met de zwangerschap verder
Sinds een jaar wonen we in Duitsland (mijn man is Duitser) en dat bevalt me ontzettend goed, ondanks dat ik tot voor een jaar nauwelijks Duits sprak! We wonen in een piepklein dorpje met nog geen 2000 inwoners maar met zoveel kinderen dat er wel 2 Kindergarten zijn!!!
We voeden Indy (en nummer 2 straks ook) 3 talig op. Ik spreek Nederlans, mijn man Duits en samen spreken mijn man en ik Engels.
Verder ben ik op het moment fulltime thuis. In Duitsland is het normaal dat je als vrouw thuisblijft tot het jongste kind 3 jaar is (creches heb je hier niet op het platteland), maar eigenlijk wil ik straks na de geboorte weer erg graag aan het werk. Als hoe en wat weet ik nog niet, want met een diploma journalistiek kom je niet ver als je geen perfect Duits spreekt!
Janet verheugt zich er ook heel erg op.
Tis gewoon leuk om al die kleertjes enzo voor die baby tekopen.
Ook een boek lezen vind ik al een hele belevenis op zich eigenlijk :p
ja we hebben expres een beetje voor de zaanstreek gekozen,want ik vind dit toch echt veel beter voor kinderen dan Amsterdam.
Er is heel veel groen,veel speeltuinen enzo,en vooral erg rustig.
Veel beter dus voor zo,n babietje straks
Ik gaat maar snel weer verder met inpakken,anders wordt het nooit iets he
En krijg ik spanky als Janet straks thuis komt omdat ik de hele tijd op mn reet zit hehehehe
Hoooi
Edit:en ook jij welkom tinkie
quote:Dank je voor je welkom, maar ik loop hier al een aantal jaartjes rond hoor!
Op woensdag 28 januari 2004 11:57 schreef Vaag22 het volgende:
Edit:en ook jij welkom tinkie
......... Florian krijgt in September een broertje of zusje, waarvan ik het ene moment denk ... geweldig , en het andere moment denk ....neee he....
Ik zit hier nog niet zo lang. Heb mij eigenlijk bezig gehouden met Maroc.nl bashing. Maar na 3 jaar diskussie over de zin en onzin van Koran en de kont van Osama Bin Laden , wilde ik wat luchtiger bezig zijn en vond Fok
[Dit bericht is gewijzigd door CANARIS op 30-01-2004 11:53]
quote:ik woon ook bij je in de buurt hoor!
Op woensdag 28 januari 2004 10:06 schreef Angel22 het volgende:
Ow wat leuk!!! eindelijk een fokker die bij ouders komt en die dichtbij komt wonen![]()
Ik ben Zowy, 24 jaar en woon al bijna 5 jaar samen met mijn vriend..
Kinderwens is er zeker wel, maar pas als we dat financieel ook aankunnen..
Op dit moment ben ik druk bezig met afstuderen van de Pabo....
Ik vind het erg leuk om hier mee te lezen, en leef dan ook met jullie allemaal mee!
Voorlopig blijft het voor mij dus even lurken helaas, maar ooit komt de dag dat ik me hier als zwangere mag aankondigen
Ik ben irl Miranda (25) getrouwd met Magneet (25) in augustus 2003, sinds begin dit jaar in verschillende fora een redelijke actieve poster aan het worden. Hier doe ik vooral lurken.
We wonen nu 4,5 jaar samen en zijn volgende week al 7 jaar bijelkaar. Ik vind kinderen helemaal te gek. En het liefst zou ik ze ook nu willen als dat kon. Maar mijn man moet natuurlijk toch eerst ook willen. Op het moment is het verlangen ook vrij groot bij mij. Dit forum is voor mij nu de manier om om het verlangen een beetje te stillen.
Oefenen kan ik in iedergeval op mijn twee neefjes van 5 en 3, en natuurlijk op onze 3 katten. Daar zal ik het tot die tijd mee moeten doen.
Volgend jaar als ik mijn (avond)studie heb afgerond mag ik als cadeautje stoppen met pil, dit vind ik een heel leuk vooruitzicht.
Verder werk ik in het dagelijkse leven op een accountantskantoor, zit in het bestuur van de postzegelclub en de PvdA-afdeling in onze gemeente.
Ook ik ben een trouwe lurkster
Ik ben dus Annemiek, 33 jaar, woon samen met Henk de vader van onze kids.Naomi is 13 en Igor wordt 10 begin maart. Af en toe kriebelt het hier wel weer voor een 3de kiddie Maar er zit een knuppie in bij mijn vriend ..
Dus dat gaat niet meer.
Ik kom eigenlijk heel erg veel en heel erg lang op fok. Maar hier in oud vooral lurkend. Verder weet ik niets
Ik werk een paar uur in de week als begeleider van mensen met niet aangeboren hersenletsel en lichamelijke handicaps. Ik begeleid hen bij het werken op de pc, en bij het werk in een soort van kopieerwinkel/drukkerij/administratieservice.
Nickname jellyrose
Naam IRL Maaike
Leeftijd 24 jaar, in Aug word ik 25
FOK status Post hier en daar.. veel lurkend in OUD
Werk Super typgeit in de telecom branche
Verliefd, Verloofd, Getrouwd? Over 17 dagen ben ik getrouwd met m'n import bruidegom!
Kinderen Nog niet..
Huisdieren 2 poezen, Loki Bartleby en Ku Boes
Hobby's waterpolo, lezen, voetbal (kijken), films etc.
Toekomst in OUD Ik wil dolgraag kinderen.. maar eerst trouwen en verhuizen.. alhoewel we allebei een 'ongelukje' helemaal niet erg zouden vinden stop ik pas over een paar maanden met de pil.. dus tegen die tijd zal ik wel wat actiever hier aanwezig zijn!
Leuk om jullie allemaal wat beter te leren kennen.
Ik ben Monique, 39, en in 1999 ben ik hier vanwege BB terecht gekomen (wat zijn er dat veel!). Toen was ik dus 35 al eeuwen vrijgezel en verslaafd aan chatten, internetten en BB. Ook was ik ervan overtuigd nooit meer een kindje te zullen krijgen.
Nou toen kwam ik J. tegen in 2000 (via een feestje van een mailinglijst) en eind 2001 zijn we samen gaan wonen in een schattig boerderijtje nabij Utrecht. We zijn toen beiden gestopt met roken waarna we beiden gesukkeld hebben met onze gezondheid. Een jaar geleden zaten eindelijk samen lekker in ons velletje. Toen ben ik ten huwelijk gevraagd op de Spaanse trappen in Rome en hebben we besloten te stoppen met de pil om te kijken of we nog spontaan zwanger konden worden. Tot onze grote vreugde is dat 9 maanden later gelukt! Ik had op 22 januari een heel vaag testresultaat. Toen ben ik gaan zoeken op internet en heb het tweede streepjestopic op FOK ontdekt. Ik kreeg de goede raad nogmaals te testen met Clear Blue en dat was positief op 25 januari. We verwachten ons *babetje* op 29 september. Maar eerst nog hele spannende maanden want op mijn leeftijd heb ik een grote kans op een miskraam. Bovendien willen we een vlokkentest laten doen. Mijn eerste bezoek aan de gynaecoloog is op 25 februari.
Mijn overige interesses zijn lezen, internetten, esoterie, reizen, wijn & lekker eten. Op tv kijk ik graag naar Spoorloos, ER, CSI, Spangen en Idols. Ik doe iets met reporting bij een bank maar vind mijn priveleven veel belangrijker.
O ja en Merisse is een personage uit een serie fantasyromans van Wim Gijssen.
O ja2 we trouwen op 7 mei. Ik in een sexy witte jurk met dikke buik! Zal een raar gezicht zijn maar ik vind het heerlijk!
O ja3 we hebben ook een kat, een cypers poesje dat Yoko heet.
[Dit bericht is gewijzigd door Merisse op 03-02-2004 14:05]
Woon nu bijna negen maanden samen met mijn vriendin, Kim. Vind zo langzamerhand dat het tijd wordt voor ons eerste kind (ben dan ook al 27 ) En ik hoop dus ook in de komende maanden hier aan te kunnen kondigen dat ik papa ga worden. Kijk er erg naar uit!
quote:
Op dinsdag 3 februari 2004 19:47 schreef Lois het volgende:
Fannetjuh!!!!!!!!!!![]()
![]()
das lang geleden zeg
Als ik jou zie posten moet ik trouwens nog élke keer denken aan het feit dat we met een delegatie van de toenmalige crew bij jou en Eva op kraambezoek zouden komen en dat dat toen op het laatste moment niet door kon gaan. Toen was je zo teleurgesteld
Maar terug hoor!
Ik ben amper 2 weken geleden afgestudeerd aan de HTS en vanaf morgen [diploma-uitreiking] mag ik me Ing. Jacqueline noemen.
Sinds januari vorig jaar [de dag waarop ik me heb geregistreerd] heb ik verkering met m'n vriendje H*****. H heeft twee kindjes; een meisje van 8 en een jongenje van 5 [op 2 daagjes na dan].
Tussen ons en met de kids gaat het gelukkig allemaal voorspoedig, al hebben we regelmatig te maken met zijn aanstaande EX en haar visie op het feit dat ze niet meer samen is met de vader van haar kinderen.
Gelukkig gaat het steeds minder slecht, al projecteert ze nog steeds al haar woede en frustraties op mij, waar de kinderen helaas regelmatig de dupe van zijn.
De scheiding is nog niet rond, maar hopelijk komt daar dit jaar meer duidelijkheid in en gaan we ook samen wonen. Tot die tijd is m'n vriendje full-time logé bij mij thuis [samen met m'n moeder en broertje].
Verder lurk ik hier regelmatig mee. Misschien wel om inspiratie op te doen voor m'n mee-moederschap.
* Sjeekie_Beekie heeft een hekel aan het woord stief in alle vervoegingen.
quote:Daar hebben mijn ouders voor het eerst gezoend
Op dinsdag 3 februari 2004 14:00 schreef Merisse het volgende:
Toen ben ik ten huwelijk gevraagd op de Spaanse trappen in Rome![]()
quote:
Op woensdag 4 februari 2004 14:30 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:
.. mee-moederschap...
Oh ja, ik ben bijna 21 jaar en uitgerekend op 1 april!
ik ben dus Anitra, 31 jaar jong en moeder van Djen die al 9 is.
Ik woon in het midden des lands in een dorp
heb een relatie met rick
en we zijn zwanger van mijn 2e en van zijn 1e kindje
rond eind augustus zijn we uitgerekend
verder geen bijzonderheden volgens mij
Ik heet Bregje, ben 27 jaar en woon samen met mijn vriendje in Hilversum. In het dagelijks leven werk ik bij Zomba/BMG als Label Manager, en 's avonds ben ik bij mijn paard Daisy te vinden. Kindertjes vind ik geweldig, en stiekem jeukt het ook wel een beetje als ik het Zwangerschap en Geboorte topic lees, maar voorlopig zijn we er nog niet 100% klaar voor, dus houd ik het even bij mijn paardenkind
Ik vind het iig geweldig om met jullie allen hier mee te leven, en als ik thuis vertel dat Belana een kindje heeft gekregen kijken ze me aan alsof ik niet helemaal spoor hihihi!
kun je ook nog ergens anders wonen dan?quote:Op woensdag 25 februari 2004 11:37 schreef Rewimo het volgende:
Hee wat leuk, een plaatsgenoot
quote:Op woensdag 25 februari 2004 11:42 schreef Jelief het volgende:
[..]
kun je ook nog ergens anders wonen dan?
Ook ik lurk al een tijdje mee en eigenlijk om dezelfde reden als Randa hierboven beschrijft.quote:Op maandag 2 februari 2004 22:31 schreef Randa_v het volgende:
Ik vind kinderen helemaal te gek. En het liefst zou ik ze ook nu willen als dat kon. Maar mijn man moet natuurlijk toch eerst ook willen. Op het moment is het verlangen ook vrij groot bij mij. Dit forum is voor mij nu de manier om om het verlangen een beetje te stillen.
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 10:45 schreef lily het volgende:
Ik ben lily voor de fokkers en Ester in mijn priveleven. Ik ben 32 jaar jong en post hier weleens wat, naast mijn (eeuwige) gelurk...
Toen ik een paar maanden zwanger was van mijn zoontje opende Lois hier een zwangerschapstopic, waar ik ook voornamelijk in lurkte (wat een woord eigenlijk...).
Ik ben getrouwd en we hebben een geweldigzoontje
van bijna 3 jaar (11 maart 2001 geboren).
Ik woon in het zuiden des lands en werk als informatie-analist bij een groot pensioenfonds.
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 13:52 schreef Koningin het volgende:
[..]
Wat een toeval zeg! Ik ben ook Esther, opleiding IDM voltooid en ook uit het zuiden van het land (Midden Limburg). Waar een forum niet al goed voor is....
Ze zijn inderdaad dun gezaaid!!quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:19 schreef Brighteyes het volgende:
Niet uit Limburg, ik heet geen Esther (mijn moeder overigens wel, telt dat ook), maar wel een IDM-er! Leuk om ze eens tegen te komen. Zoveel lopen er niet in het wild rond.
Effe nog oftopic: welk werk ben jij gaan doen na de opleiding???quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:19 schreef Brighteyes het volgende:
Niet uit Limburg, ik heet geen Esther (mijn moeder overigens wel, telt dat ook), maar wel een IDM-er! Leuk om ze eens tegen te komen. Zoveel lopen er niet in het wild rond.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |