Begint een Onzin topic te worden.
Ik vroeg me af waarom mijn topic (over Nemo + schildpadje in Happy Meal) dicht is. Ik snap er niks van..
quote:Ik gok dat Solomon uit macht d'r gewoonte een foutje heeft gemaakt en volautomatisch het topic heeft gesloten terwijl ie de topictitel corrigeerde.
Op donderdag 5 februari 2004 22:30 schreef De Wouzeraar het volgende:
HelloIk vroeg me af waarom mijn topic (over Nemo + schildpadje in Happy Meal) dicht is. Ik snap er niks van..
quote:Thank you!
Op donderdag 5 februari 2004 23:19 schreef detulp050 het volgende:
Wat Highlander zegt, heb het topic weer opengezet
Zou dan wel de titel van mijn oude topic veranderd kunnen worden ( Bruce en Pearl erbij in de topictitel)?
Alvast bedankt!
quote:Inderdaad, ik was weer wat te enthousiast
Op donderdag 5 februari 2004 22:37 schreef HighLander het volgende:[..]
Ik gok dat Solomon uit macht d'r gewoonte een foutje heeft gemaakt en volautomatisch het topic heeft gesloten terwijl ie de topictitel corrigeerde.
quote:Jouw redenering slaat alleen nergens op.
-emails mogen niet gequote worden op Fok!Forum
En als ik daarna vraag waarom je die link verwijderd hebt, dan krijg ik nog zo'n achterlijk figuurtje( ) van jou erachteraan. Dus nogmaals, waarom mag een link naar een website NIET. Volgens punt 2 heb ik een tegenbod gedaan plus argumentatie.
[Dit bericht is gewijzigd door detulp050 op 06-02-2004 19:01]
quote:He Tulp, je moet geen dingen lopen verkondigen die niet waar zijn. In dat topic kan ik GEEN link en bod van iemand vinden. Dus bull-shit dat je DURFT te zeggen dat mijn reactie overbodig was.
Op vrijdag 6 februari 2004 19:05 schreef detulp050 het volgende:
Je bod heb ik laten staan. Ik zag alleen een link staan met een prijsopgaaf en dat TS te duur was. Daarom heb ik die weggehaald, net als bij anderen die alleen een linkje plaatsten. Daarbij had iemand anders al een link geplaatst bij een bod, waardoor jouw reactie overbodig was. Volgende keer kun je beter een prijslink plaatsen bij je bod.
Daarnaast krijg je die email omdat je regelmatig offtopic gaat en daarvoor een waarschuwing krijgt. Als je het niet eens bent met de moderatie dan moet dat in dit topic en niet in het desbetreffende topic.
dus
quote:En vervolgens heb je mijn reactie ge-edit, dat ik de faq moest lezen.
...Waarom heb je dat linkje weggehaald?
Doordat je verschillende reacties hebt verwijderd, is het hele topic uit zijn verband gerukt. Ik had een bod van 150 geplaatst en daarop kreeg ik van de TS een grote bek terug, omdat hij mijn bod te laag vond. Als ik zijn vraagprijs te hoog vond, dat ik dan pech heb(was een reactie van TS). En daarop heb ik op mijn beurt weer een grote bek teruggeven. Misschien dat je dat nog terug kan lezen.
En nu lijkt het alsof ik 150 bied en er verder niets gebeurd is. Ik verzoek je ook dringend om mijn reacties uit dat topic te verwijderen om verdere misverstanden te verkomen.
De had ik erbij gezet omdat je begon over moderatie op een iets minder vriendelijke wijze, terwijl dat altijd in het centrale FBtopic van V&A moet; en ik je reeds per mail had gevraagd niet offtopic te posten in V&A, naar aanleiding van drie verschillende topics. That's all.
Ik heb alle onaardige stukken tekst weggehaald; bij iedereen, zoals ik altijd probeer te doen.
Onvriendelijk
Ik had het volgende gezegd:
"He tulp, waarom heb je die link: www.***.nl verwijderd?
De TS vraagt minimaal 200 euro, terwijl ie nieuw 288 kost.
Wij proberen alleen mede-users te behoeden voor duurkoop. Maar jij houdt dat telkens tegen."
Als jij dit onvriendelijk vindt, dat zal ik de volgende keer je wel met meneer aanspreken. en in het juiste topic!
quote:Laten we het er op houden dat jij mij niet met meneer aan gaat spreken en ik jou post wat minder snel weg zal halen (omdat je al een bod had uitgebracht). En ik zal geen
Op zaterdag 7 februari 2004 01:34 schreef damatrix het volgende:
Dat mijn laatste reactie niet on-topic was, dat kan ik alleen maar beamen. Dat kwam ook doordat TS zo bot reageerde op mijn reële bod(wat gewoon een normaal bod was) en ik daardoor geen zin meer had om met hem nog verder zaken te doen. Met mijn laatste reactie had ik eigenlijk ook willen zeggen dat de vraagprijs gewoon te hoog is, maar dan op een onbeschofte manier. wat weer een klein beetje on-topic isOnvriendelijk
Ik had het volgende gezegd:
"He tulp, waarom heb je die link: www.***.nl verwijderd?
De TS vraagt minimaal 200 euro, terwijl ie nieuw 288 kost.
Wij proberen alleen mede-users te behoeden voor duurkoop. Maar jij houdt dat telkens tegen."
Als jij dit onvriendelijk vindt, dat zal ik de volgende keer je wel met meneer aanspreken.en in het juiste topic!
Okee uuuhhhh
alvast bedankt
quote:Dat jij mijn post wil weghalen, dat moet je zelf weten, want dat is jouw volste recht. Mij hoor je daarover ook niet klagen.
Op zaterdag 7 februari 2004 10:13 schreef detulp050 het volgende:...en ik jou post wat minder snel weg zal halen (omdat je al een bod had uitgebracht).
Misschien is het trouwens een ideetje om maximaal 2 of 3 topics te hebben waarin je iets zoekt of te koop aanbied.
quote:Noem eens een paar topics waar mensen te vroeg kicken ?
Op zondag 8 februari 2004 13:24 schreef HPoi het volgende:
Je mag toch maar eens in de 24 uur je topic omhoog 'kicken'? Een groot aantal user's houdt zich hier niet aan. Met als gevolg dat als je je topic maar eens in 24uur een kick geeft het topic binnen een paar uur zowat onderaan staat.Misschien is het trouwens een ideetje om maximaal 2 of 3 topics te hebben waarin je iets zoekt of te koop aanbied.
Die 2 of 3 topics maximaal is -naar mijn mening- niet ideaal. Er zijn genoeg mensen die veel willen aanbieden en als dat allemaal in 1 topic moet dan wordt dat topic ook weer onoverzichtelijk toch ?
quote:[TK] Pakket Erotische cdroms ¤20 <spotprijs>
Op zondag 8 februari 2004 13:33 schreef detulp050 het volgende:[..]
Noem eens een paar topics waar mensen te vroeg kicken ?
[Dit bericht is gewijzigd door HPoi op 08-02-2004 14:01]
quote:Oke, duidelijk.
Op zondag 8 februari 2004 14:11 schreef detulp050 het volgende:
Je hebt gelijk, het ontgaat ons soms omdat we het al erg druk hebben, ik zal proberen er meer op letten. Een kick nadat iemand anders die dag al gereageerd heeft is overigens wel okee hoorMaar niet dezelfde avond nog een keer: "niemand?" plaatsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |