Hallo vriendjes en vriendinnetjes.
Ik denk, ik laat weer eens even van me horen.
(excuses voor eventuele schrijffouten…. Spaanse woordcorrectie hiero…)
Alles gaat nog steeds zijn gangetje hier. Lekker weer. Leuke collega’s, leuke gasten, leuke repetities met de nieuwe dansers et cetera.
Alleen heb ik het eten hier nu wel zo’n beetje gezien.
Een lekker harinkje met uitjes of gewoon een Big Mac zou wel heel erg lekker zijn op dit moment.
Maar ja, in de eerste week van Mei ben ik een weekje in Nederland om een weekje te werken in Wanroij en dan maak ik echt wel even tijd vrij om het gebouw met een grote gele M op te zoeken.
Eens even zien, wat is er allemaal zo’n beetje de revue gepasseerd de laatste tijd.
Mijn Duits is nu echt heel erg goed, vanwege de Duitse gasten, hoewel ik elke dag wel een beetje meer leer hoe ik iets moet uitspreken of hoe een woord nu eigenlijk op z’n Duits is.
Waar zal ik mee beginnen… ehm denk denk denk…
Ok, de laatste weken heb ik echt heel erg veel lol met Sven, jullie weten nog? 32 jaar, lang, lange haren, Duits, Animator et cetera (foto’s van hem staan op
www.leonieatfuerte.tk je herkent hem meteen met lange haren en meestal staat ie op foto’s met een gekke bek).
Sven is hier al zo’n 6 jaar en is gewoon helemaal gestoord. We werken de hele dag samen en we zijn echt 2 handen op 1 buik. Overdag doen we samen het programma zoals Boogschieten, Luchtgeweerschieten, shuffleboard, darten, waterpolo, golfen, squashen en vooral met de gasten lullen / ouwehoeren. Je bouwt echt elke week een band op met gasten. Het is elke keer moeilijk als ze weer weg gaan. Ik heb echt al heel veel e-mail adressen van gasten en ik geloof dat ik heel Duitsland en Nederland nog af moet gaan in mijn vrije tijd om ze allemaal te bezoeken en bij te babbelen.
Mike, de nieuwe sport animator is al ontslagen trouwens. HAHAHA. Heel erg fijn, want hij paste echt niet in ons team. Hij heeft het nog lang volgehouden eigenlijk. Echt niet normaal die gast. Hij is een heel goede sport animator, maar alleen als ie wil. En dat komt niet vaak voor. Elke week een nieuwe meid (gaste), die man moet echt ziek zijn ach ja… Alhoewel ik moet hem 1 pluspunt geven. Vorige week waren we stappen / uit geweest. Ik zat op een barkruk, bij de bar, biertje erbij (zoals gewoonlijk). Sven zat naast me, zelfde tafereel, alleen had Sven zijn vriendin voor zich staan tussen zijn benen. Babbelen, kletsen, lachen et cetera Op een gegeven moment staat Jasmin (meisje dat bij ons werkt in de Mini Club, ze vermaakt kinderen de hele dag) tussen mijn benen met haar rug naar mij toe. Ze had ruzie met een grote Marrokaan. Die gast was echt agressief. Dus wat doe ik? Ik bescherm Jasmin van achteren, met mijn armen om haar heen. Sven kon niks doen, want zijn vriendin hield hem tegen. Schelden, schelden en nog een schelden deed die Marrokaan. Op een gegeven moment slaat die buitenlander Jasmin zo hard in haar gezicht. *WHAM* !!! En ik val uit tegen hem en *WHAM* !!! slaat hij nog een keer in haar gezicht… Dan opeens uit het niets komt Mike aangevlogen en vliegt door de lucht als Bruce Lee / Karate Kid en schopt die buitenlander echt 5 meter verder. Op zijn beurt vliegt dus die buitenlander dus door de lucht en bewusteloos ligt ie 10 seconden op de grond. RESPECT !!! Dat was echt een heel gave actie. Ik heb het dagenlang ook geprobeerd na te doen, maar dat ziet er toch net iets anders uit.
Uiteindelijk zijn dus nu alle dansers weg. Fabio, David, Tiziana en Esther zijn al een tijd geleden gegaan. Ada en Denise zijn nog gebleven. Van Ada heb ik geen afscheid genomen. Iedereen heeft afscheid van haar genomen, maar op de een of andere manier zijn Ada en ik elkaar de hele tijd misgelopen tijdens haar afscheid. Ach ja, zulke dingen gebeuren. Denise en ik hebben ook erg veel lol met elkaar gehad. Veel films gekeken, uit eten geweest, strand, gelachen et cetera. Het is zelfs zo ver gegaan dat ze in haar broek gepist heeft van het lachen toen ik nog een keer op een onverwachts moment de Karate Kid aktie na deed van Mike. Ook Denise is dus nu weg, maar ze komt zeker terug in Oktober en natuurlijk houden we contact. Toen Denise ging heb ik natuurlijk weer gehuild en zij ook. We hebben echt een speciale band met elkaar gekregen de laatste weken. Begin vorige week is Tiziana (onze bazin) terug gekomen met haar nieuwe neus (ziet er nu net zo uit als mijn neus, voor de mensen die mijn neus kennen, kan me niet voorstellen dat mensen geld er voor over hebben om zo’n neus als ik te krijgen). Ook Fabio is weer terug en een nieuwe danseres Marianna. Heel erg leuk klein Italiaans meisje dat al vanaf dag 1 haar ogen niet van me afhoudt en minstens 3 keer per dag tegen me aan staat te rijden als er niemand kijkt. Echt heel erg grappig. Gisteren zis ons team compleet geworden. 2 andere Italiaanse kleine danseressen en 1 danser zijn aangekomen. Alexandra, Catharina en Fabio. Ja, nog een Fabio. De dames zijn echt heel erg knap, maar Fabio 2 ziet er uit als een kleine bodybuilder in plaats van een danser. Ok, het is mijn eerste indruk, we zien wel waar het schip strandt.
Voor Mike is 3 dagen geleden ook vervanging gekomen. Alex, Duits, 25 jaar uit en ook weer een rasechte sportknul. Dus we gokken dat hij het ook niet lang uit gaat houden hier. Vooral niet als 1 van zijn eerste zinnetjes is: Ik neuk het hele jaar door 14 jarigen, die zijn het beste….. Heel leuk… Niemand mag hem nu al. Da’s best snel. Ach ja, hoe erger de nieuwe animator is, hoe meer lol de andere animators hebben. Marianna, de kleine Italiaanse danseres die mij leuk vind heeft gisteren avond bijvoorbeeld Alex al 8 keer in zijn gezicht geslagen. Hahaha Echt een opdringerig type. Vandaar dat ik Marianna maar naar huis moest vergezellen, aangezien ze niet in zijn buurt wilde blijven.
Verder begint volgende week het circus weer met onze eigen shows, ik kan niet wachten ! Veel repetities nu met de nieuwe dansers, maar dat gaat allemaal goed komen.
Ik laat gauw weer van me horen.
Denk aan jullie !
Xxx
Peter
* Gewonnen FOK-Awards: Hunk (4x) * McDreamy * Brad Pitt * Wentworth Miller * Ewan McGregor * Walt Disney (3x) * Criterion (2x) * Nemo * Hitchcock * David Hasselhof * Academy *