quote:Nee, dan heb ik toch een totaal ander beeld van originaliteit.
Op zaterdag 7 februari 2004 11:18 schreef machina82 het volgende:
als surfend kwam ik op fok uit. en wilde even reageren.
Ik maak zelf deel uit van vehicle en ik wel toch even reageren op webfreak. want dat is de aard van mijn beestje.
Originaliteit is wellicht niet superhoog bij ons, al proberen we binnen het genre de altijd neerslachtige themás enigzins te vermijden, daarnaast wat is originaliteit nu weer voor factor, dat zijn misschien 10 artiesten in de hele geschiedenis van de muziek.
En natúúrlijk is originaliteit een belangrijke factor in muziek. Ook voor jou.
Je gaat toch geen cd's kopen van artiesten als ze allemaal precies hetzelfde klinken?
Ik denk dat ik alleen maar originele artiesten in mijn cd-rek heb zitten (en dat zijn er meer dan tien ), die zich perfect van elkaar weten te onderscheiden in hun muziek.
En ik neem aan dat dat ook 't uiteindelijke doel van iedere artiest is, waar maak je anders muziek voor?
Maargoed, dat is hoe ik er tegenaan kijk
quote:Ik hoor 't juist niet, die structuur en dat vind ik best jammer.
Daarnaast vind ik het commentaar dat er geen structuur in onze muziek zit beetje loos, er zit naar mijn mening juist teveel structuur in. Maar dat is dan weer persoonlijk. En het was soms wat rommelig maar ik was wel tevreden..
Ik moet toegeven dat ik dit probleem ook ondervind bij vergelijkbare bands als Mogwai of GY!BE, maar ik persoonlijk hoop eigenlijk toch stiekem dat jullie je eens van dat soort bands gaan ontkoppelen en zullen proberen om een nieuwer kunstje te flikken.
quote:Uhuh toevallig he
Op dinsdag 6 januari 2004 21:10 schreef japeke het volgende:
Heej!
Lekker nummertje!
En dat komt uit Limburg????
kwam toevallig op hun site uit.... de band heet jilt, en zo is ook de domeinnaam met .nl erachter kwam ik achter na wat speurwerk
Hoi Jaap
quote:ach ja... je moet toch wat om eea onder de aandacht te brengen...
Op maandag 9 februari 2004 17:20 schreef RoaRRR het volgende:
Uhuh toevallig heAls buurman zijnde van de TS
![]()
Hoi Jaap
quote:Probeer nog eens toevallig langs de site te surfen zou ik zeggen
Op maandag 9 februari 2004 23:51 schreef japeke het volgende:[..]
ach ja... je moet toch wat om eea onder de aandacht te brengen...
Ben benieuwd waar/wanneer de volgende optredens plaatsvinden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |