FOK!forum / General Chat / Brieven aan God
jamaifan4evermaandag 5 januari 2004 @ 22:37
quote:
HILVERSUM (ANP) - TPG Post zou de brieven die gericht zijn aan God, en waarvan de afzender niet te traceren is, niet langer moeten weggooien. Dat zei de fractieleider Rouvoet van de ChristenUnie in de Tweede Kamer op tweede kerstdag voor Radio 1.

Hij is er voor dat dergelijke brieven voortaan naar Jeruzalem worden gestuurd. Daar worden ze verzameld in een distributiecentrum en vervolgens stopt een rabbijn ze ongelezen in de klaagmuur, ongeacht het geloof dat de afzender aanhangt.

Rouvoet vindt dat dit getuigt van meer respect dan weggooien. ,,Ik zou daar voor zijn. Het is het minste dat je kunt doen.''


Gelukkig is er nog een site op internet die de oplossing biedt

Klik HIER om jouw brief aan God te laten bezorgen!

Inclusief keuze naar welke God jouw brief mag.

Browsermaandag 5 januari 2004 @ 22:40
Jeah
Intxaurragamaandag 5 januari 2004 @ 22:42
nice
Tony_Montana67maandag 5 januari 2004 @ 22:44
de laatste keuze is echt walgelijk. Die kale is geen godheid
Bhaarathmaandag 5 januari 2004 @ 22:49
TPG Post gooit geen brieven weg.
Ze worden retour / terug gesturud als ze niet te bezorgen zijn.
En als er geen afzender op staat gaan ze naar het buro voor onbestelbare stukken. Daar zit iemand die gerechtelijk is de brieven te openen om te kijken of er iets van een afzender te achterhalen is.
Als hij helemaal niets kan vinden worden de brieven voor een bepaalde periode bewaard, één jaar? twee jaren?.Als die tijd verstreken is en er is nog niemand geweest om dat poststuk te claimen wordt het discreet vernietigd, versnipperd of verbrand.
Na de crematie van het poststuk komt het misschien toch uiteindelijk aan in de hoge sferen.
jamaifan4evermaandag 5 januari 2004 @ 22:51
quote:
Op maandag 5 januari 2004 22:49 schreef Bhaarath het volgende:één jaar? twee jaren
Je kunt dus beter mailen..
Browsermaandag 5 januari 2004 @ 23:04
Tis idd wel een ernstige naam, had dan "dewiforever" genomen ofzo
Browserdinsdag 6 januari 2004 @ 23:38
Of Mariekeforever natuurlijk
nikkywoensdag 7 januari 2004 @ 00:07
Brieven aan God niet weggooien.

dubbel