quote:Is dit geen haatzaaiende post. Waar zijn de moderators ?
Op maandag 5 januari 2004 23:35 schreef Dalai_Lama het volgende:
nee, NIET omdat je Mohammed "profeet" noemt, maar door je haatzaaiende topics/posts waarin je elke misdaad via hopeloos gekronkel aan de Islam wil koppelen.
quote:overdrijven is ook een kunst. Akkersloot koppelt niet elke misdaad aan de islam en haatzaaiend vind ik wel meevallen. Als Akkersloot haatzaaiend bezig is dan kun je heel veel zo interpreteren, ook de Islam. Net als er in de Koran ook goede dingen staan wisselt Akkersloot z'n wat agressievere posts ook af met zeer interessante bijdragen.
Op maandag 5 januari 2004 23:48 schreef Dalai_Lama het volgende:
Ahh, voel je je weer gekrenkt? Dit was geen haatzaaiende post, meer een heel specifieke uiting van minachting, gericht aan de persoon, niet een groepering.
quote:Natuurlijk, maar ik vind de Islam dan ook haatdragend
Op maandag 5 januari 2004 23:54 schreef Viola_Holt het volgende:[..]
overdrijven is ook een kunst. Akkersloot koppelt niet elke misdaad aan de islam en haatzaaiend vind ik wel meevallen. Als Akkersloot haatzaaiend bezig is dan kun je heel veel zo interpreteren, ook de Islam.
quote:Zoals welke precies?
Net als er in de Koran ook goede dingen staan wisselt Akkersloot z'n wat agressievere posts ook af met zeer interessante bijdragen.
quote:hij heeft af en toe vermakelijke en misschien zelfs geniale gedachtengangen. z'n signatures vind ik vaak erg leuk.
Op maandag 5 januari 2004 23:56 schreef Dalai_Lama het volgende:[..]
Natuurlijk, maar ik vind de Islam dan ook haatdragend
[..]Zoals welke precies?
ik ga verder geen voorbeelden geven, want het is natuurlijk ook erg subjectief wat ik vind of wat jij vind.
jij bent ook vaak met hem in discussie, dus je besteedt veel tijd aan Akkersloot. Eigenlijk besteden jullie veel tijd aan elkaar !
quote:En smaken verschillen
Op dinsdag 6 januari 2004 00:00 schreef Viola_Holt het volgende:
en hij is een smaakmaker op Fok !
quote:Da's waar, maar dit is van mijn kant eerder dwangmatig dan plezierig.
jij bent ook vaak met hem in discussie, dus je besteedt veel tijd aan Akkersloot. Eigenlijk besteden jullie veel tijd aan elkaar !
quote:Mail snel de moderators dan. Net antwoord gekregen dat mijn "opdrammerigheid" de users en mods mateloos irriteren.
Op maandag 5 januari 2004 23:54 schreef Viola_Holt het volgende:
overdrijven is ook een kunst. Akkersloot koppelt niet elke misdaad aan de islam en haatzaaiend vind ik wel meevallen. Als Akkersloot haatzaaiend bezig is dan kun je heel veel zo interpreteren, ook de Islam. Net als er in de Koran ook goede dingen staan wisselt Akkersloot z'n wat agressievere posts ook af met zeer interessante bijdragen.
quote:Je hebt gelijk, je bent niet drammerig hoor
Op dinsdag 6 januari 2004 00:05 schreef Akkersloot het volgende:[..]
Mail snel de moderators dan. Net antwoord gekregen dat mijn "opdrammerigheid" de users en mods mateloos irriteren.
quote:hee, er zit een knop op je pc.
Op dinsdag 6 januari 2004 00:05 schreef Dalai_Lama het volgende:[..]
En smaken verschillen
[..]Da's waar, maar dit is van mijn kant eerder dwangmatig dan plezierig.
quote:Ik besteed veel tijd aan Lord_Vetenari en Dalai_Lama omdat ze mij uit maken voor een fascist. En aangezien ik dat niet accepteer heb ik weinig keuze.
Op dinsdag 6 januari 2004 00:00 schreef Viola_Holt het volgende:
en hij is een smaakmaker op Fok !jij bent ook vaak met hem in discussie, dus je besteedt veel tijd aan Akkersloot. Eigenlijk besteden jullie veel tijd aan elkaar !
quote:Ik kan zelfs zeggen dat je mij een barstende, schele hoofdpijn weet te bezorgen, en ik begin me nu werkelijk af te vragen of hier sprake kan zijn van een beginnende temporaalkwab epilepsie.
Op dinsdag 6 januari 2004 00:05 schreef Akkersloot het volgende:[..]
Mail snel de moderators dan. Net antwoord gekregen dat mijn "opdrammerigheid" de users en mods mateloos irriteren.
quote:Je zou jezelf ook boven ons kunnen plaatsen en het laten zoals het is. Dat je er zo fel tegenin gaat, geeft alleen maar meer reden te denken dat het waar is. Als je tegen Hitler zei dat hij een fascist was, kreeg je de kogel. En zelfs Bush noemt zichzelf een 'compassionate conservative' (sounds like a volvo with a gunrack).
Op dinsdag 6 januari 2004 00:09 schreef Akkersloot het volgende:[..]
Ik besteed veel tijd aan Lord_Vetenari en Dalai_Lama omdat ze mij uit maken voor een fascist. En aangezien ik dat niet accepteer heb ik weinig keuze.
quote:Jij hebt vast een hele grote kam.
En dat terwijl twee moslims die ik op mijn werk aangesproken heb (allebei ramadan-vierders, een trouwe moskeeganger met baard) gewoon accepteren dat ik die visioenen van Mohammed verklaar met dat verhaal over die schotel van Michael Persinger.
Islamofielen roomser dan de moslims.
quote:Als jij je visies nu eens niet vergezeld had met je beschuldiging van fascist.
Op dinsdag 6 januari 2004 00:07 schreef Dalai_Lama het volgende:
Je hebt gelijk, je bent niet drammerig hoor
quote:Je hebt helemaal gelijk, in mijn eindeloze bekrompenheid heb ik jou, de ruimdenke der ruimdenkenden, geheel ten onrechte van fascisme beschuldigd, waar jouw topics doordrenkt zijn van liefde, respect en verdraagzaamheid. Vergeef mij, oh grote Akkersloot, terwijl ik mij nederig aan uw voeten werp!
Op dinsdag 6 januari 2004 00:12 schreef Akkersloot het volgende:[..]
Als jij je visies nu eens niet vergezeld had met je beschuldiging van fascist.
Jij niet drammerig. fascist fascistoide haatzaai posts en "alle misdaden aan moslims wijden".
quote:De openingspost van deze oorspronkelijke topic heeft een bepaalde korte stelling. Misschien wil je er op reageren. Het is maar een vraag.
Op dinsdag 6 januari 2004 00:10 schreef OllieA het volgende:
Ik kan zelfs zeggen dat je mij een barstende, schele hoofdpijn weet te bezorgen, en ik begin me nu werkelijk af te vragen of hier sprake kan zijn van een beginnende temporaalkwab epilepsie.
Dat zou niet best zijn, want religiositeit ligt dan om het hoekje naar ik heb begrepen, en ik had dat nog wel zo goed weten te vermijden.
Realiseer je je wel dat je op die manier met je posts het tegenovergestelde bereikt van wat je wilt bereiken?
quote:Wat heeft het noemen van temporaal kwab epilepsie patient Mohammed nu met respect te maken. Waarom kan jij niet respecteren dat dat toevallig is wat ik over die zgn profeet geloof.
Op dinsdag 6 januari 2004 00:15 schreef Dalai_Lama het volgende:
respect
Even je er op wijzen dat in het woord "respecteren" het woord "respect" zit.
quote:Ik heb even veel - of even weinig - respect voor polytheïsten als voor monotheïsten.
Op dinsdag 6 januari 2004 00:16 schreef Akkersloot het volgende:[..]
De openingspost van deze oorspronkelijke topic heeft een bepaalde korte stelling. Misschien wil je er op reageren. Het is maar een vraag.
quote:deze manier wel ja ! hard tegen hard ! probeer het eens anders. samen komen jullie er wel uit !
Op dinsdag 6 januari 2004 00:20 schreef Dalai_Lama het volgende:
Het is zinloos....
ik ben het overigens eens met de OP !
[Dit bericht is gewijzigd door Viola_Holt op 06-01-2004 00:29]
quote:Ik heb het al anders geprobeerd door Akkersloot zijn gelijk te geven (zie mijn post van 00:15), maar ook dit lukt niet, aangezien hij zich op 1 woordje concentreert en weer gewoon in zijn straatje verder gaat.
Op dinsdag 6 januari 2004 00:23 schreef Viola_Holt het volgende:[..]
deze manier wel ja ! hard tegen hard ! probeer het eens anders. samen komen jullie er wel uit !
quote:ja, dag !
Op dinsdag 6 januari 2004 00:24 schreef Dalai_Lama het volgende:[..]
Ik heb het al anders geprobeerd door Akkersloot zijn gelijk te geven (zie mijn post van 00:15), maar ook dit lukt niet, aangezien hij zich op 1 woordje concentreert en weer gewoon in zijn straatje verder gaat.
die post druipt van het sarcasme
quote:was gericht aan Akkersloot, Openings Post
Op dinsdag 6 januari 2004 00:25 schreef Dalai_Lama het volgende:
OP?
quote:Joh!
Op dinsdag 6 januari 2004 00:25 schreef Viola_Holt het volgende:ja, dag !
die post druipt van het sarcasme
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |