The Offspring staat ook op deze compilatie met een nooit eerder uitgebracht nummer.
Dit nummer zal waarschijnlijk Light 'Em Up heten. Het is een politiek nummer dat eigenlijk voor Splinter bedoeld was. Het gaat over oorlog.
Ik heb al zo'n ontploffend Splinter hoofd gezien op een t-shirt, beetje matige kwaliteit...dat wel.
quote:waarom hebben ze dat nummer nou niet gewoon op Splinter gezet? is het te slecht ofzo?
Op zondag 18 januari 2004 02:07 schreef Ixnay het volgende:
Zoals je weet komt er een "Rock Against Bush" tour, met allemaal punkrockbands.
En hierbij komt ook een "Rock Against Bush" CD + DVDThe Offspring staat ook op deze compilatie met een nooit eerder uitgebracht nummer.
Dit nummer zal waarschijnlijk Light 'Em Up heten. Het is een politiek nummer dat eigenlijk voor Splinter bedoeld was. Het gaat over oorlog.
quote:Die longsleeve is vet.
Op zondag 18 januari 2004 21:40 schreef Nitro_YE het volgende:[..]
waarom hebben ze dat nummer nou niet gewoon op Splinter gezet? is het te slecht ofzo?
dat Chromed t-shirt is trouwens wel vet. Ben ook wel benieuwd wat dat cd-rom ding is wat in de Large staat.
quote:Ze willen het leuk houden oor ons, alle nummers in 1 keer is minder leuk als 1 voor 1.
Op zondag 18 januari 2004 21:40 schreef Nitro_YE het volgende:[..]
waarom hebben ze dat nummer nou niet gewoon op Splinter gezet? is het te slecht ofzo?
dat Chromed t-shirt is trouwens wel vet. Ben ook wel benieuwd wat dat cd-rom ding is wat in de Large staat.
Nu hebben we weer wat om naar uit te kijken.
Ze zullen ook nog wel extra nummers hebben die op de tweede of derde single ofzo komen, of voor soundtracks, en compilaties zoals deze.
Alleen hoeft er van mij geen tweede en derde single te komen. Aangezien er na Hit That geen nummer op Splinter staat dat geschikt is als single.
En die andere 2 nieuwe offspring shirts in de Large, daarvan is een die van Want You Bad, die groene, die er al eens eerder in heeft gestaan.
En die andere was van een of andere wedstrijd, ontwerp een Offspring shirt. En ik denk dat ze gewoon het ontwerp van een of ander klein kind hebben laten winnen daarvoor.
quote:het is niet zo dat het Splinter zo super anders is dan de vorige albums dat hij daarom door fans van oude albums niet leuk kan worden bevonden. Mijn advies, luister hem nog maar een paar keer, hij is echt niet slecht
Op maandag 19 januari 2004 12:38 schreef Forumschorem het volgende:
Heb het nieuwe album beluisterd, en vond er geen kloot aan. Weer een goede band naar de kloten.
quote:
Beste medewerkers van Large.Ik zoek een bepaalde cd die vrijwel nergens meer te krijgen is.
Het gaat om het eerste titelloze album van The Offspring.
Deze wordt alleen nog maar gemaakt met 10 tracks (Nitro Records).
Maar ik zoek de (oudere) versie met 11 tracks.
Op jullie site staat ie nog met 11 tracks.
Is hij nog echt te krijgen bij jullie met 11 tracks?Alvast bedankt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |