De winkel waar ik het keyboard gekocht heb bestaat helaas niet meer en de handleiding van het keyboard helpt me ook niet veel verder...
Wie kan / wil mij helpen?
Heb je de boel wel goed aangesloten trouwens? (De "in" op de "out" en andersom?)
quote:Ik heb een Creative SB512 en een keyboard met midi erop aangesloten en het werkt perfect. Mijn keyboard (Hohner PK100-midi) stuurt gelijk midi signalen uit en daar hoef ik niets voor in te stellen op het keyboard zelf. Volgens mij hoeft dat op de PSR-640 ook niet.
Op vrijdag 2 januari 2004 00:37 schreef Tijn het volgende:
Een andere midi-kabel proberen is altijd een goed idee. Misschien anders een midi-instelling op je keyboard?
Aan Korswagen:
Vertel eerst eens met welke software je je keyboard wil gebruiken, zodat wij kunnen nagaan waar het probleem zou kunnen liggen.
[Dit bericht is gewijzigd door Eraser127 op 02-01-2004 13:44]
quote:midinotate is een goeie... google es.. of bedoel je eentje die de noten laat zien op je Keyboard? Dat is denk ik moeilijk te vinden, want vaak is het speciaal geschreven voor keyboard
Op zaterdag 3 januari 2004 20:22 schreef Korswagen het volgende:
Ik heb weer even gezocht, maar ik heb nog geen goede software kunnen vinden... Ik wil 'n (de naam) programma waarmee de noten op het beeldscherm verschijnen als ik ze op m'n keyboard speel... Wie weet een paar namen voor mij..?!
BTW, m'n broer heeft een Wersi Pegasus, met midi ondersteuning. heck, er zit een harde schijf (40 GB) in, en hij kan er zelfs games op spelen er kunnen 1024 samples in, 1024 ritmes, 1024 complete midisongs, 1024 ga maar door.. Echt gigantisch veel
Ook heb ik het programma Digital Orchestrator Pro geprobeerd, maar ook zonder resultaat. De drivers werken wel allemaal. De Soundcheck geeft weer dat er op geen enkel kanaal een signaal de computer binnenkomt.
Ik vraag me af of ik nog wat moet installeren m.b.t. het keyboard. Moet ik nog een bepaalde instelling van het keyboard kiezen? Wel het MIDI-menu geprobeerd en daar wat mee gerommeld, maar lukt niet.
Een knopje achterop het keyboardheb ik op PC2 staan (==> Mac, PC1, PC2, MIDI), wat de gebruiksaanwijzing van het keyboard aangaf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |