quote:Ik zie alleen maar bijeengeraapte troep. Je hebt niet eens de moeite genomen om tekst in die knopjes van je standaard van een site afgehaalde template in te voeren. Volgens mij is de enige pagina waar je uberhaupt wat aan gedaan hebt die pagina met de foto's van adje. M.a.w. ik vind het niks.
Op vrijdag 9 januari 2004 02:00 schreef Adjuh het volgende:
http://www.adjeobe2002.tk
quote:Ik heb je mening meegenomen, tevens wat kleine bugjes eruit gehaald deze versie kan wel weer een maand of 4 mee
Op donderdag 8 januari 2004 13:30 schreef sop het volgende:[..]
ok. Het ziet er goed uit.
Ik vind alleen de layout van je gastenboek niet echt denderend. Ook niet lelijk, maar het is ietwat te simpel. Ik zou een soort bescheiden boxje voor iedere reactie maken.
Wat ik ook mis is iets van een header waarin staat waar je je op de site bevind. Zoals bijvoorbeeld in het gastenboek.
pop-ups zijn voor mij ook bron van irritatie, deze popt maar 1x gelukkig door een cookie
quote:Dit is spam, en geen site check... Die heben website heb jij NIKS aan gedaan, het is een standaart freelayouts.com layoutje, waar je een paar tellertjes + een foto ingeramt heb... en het is zelfs zo erg dat je de originele link naar de makers van die layout weg gehaald heb (daar krijg je nog wel wat over te horen in je mailbox). En nu spam je overal die link door, en geil je op het aantal bezoekers.
Op vrijdag 9 januari 2004 02:00 schreef Adjuh het volgende:
Oke,er valt nog genoeg te sleutelen,maar om maar effe een idee te krijgen !!! Wat moet er nog verbeterd worden aan deze Website
http://www.adjeobe2002.tkThanx voor je kritiek !!!
http://www.fcdeflierefluiters.nl
Alle kritiek is welkom....
quote:Als je serieus mijn mening wilt weten,
Op vrijdag 9 januari 2004 20:04 schreef fabian-4 het volgende:
Check ook de site van mijn voetbalteam even, met een openbaar forum!http://www.fcdeflierefluiters.nl
Alle kritiek is welkom....
deze qoute op je website geeft ook vrij veel aan:
"Dit team is een bijeengeraapt zooitje en vindt het heerlijk om een balletje te trappen.", verander team door website en balletje door 'frame'.
Ik heb nou eenmaal een hekel aan frames, verder lijkt het erg veel op een basic frontpage gevalletje (ook al is het daar niet mee gemaakt), en eht spectaculair is het niet. Desalnietermin is het een grappige website voor een voetbal clubje, maar niet echt profesioneel mooi zoals een site voor een bedrijf (mocht je van plan zijn om ooit zoiets te maken).
Enkel hou ik niet zo van die kleuren, standaart opmaak, frontpage achtige websites enzo. Ik zie graag wat meer inspiratie etc
quote:Ik heb zelf geen last van pop-ups, maar waarom gebruik je ze als je er een hekel aan hebt? "De-klant-wil-dat" ?
Op vrijdag 9 januari 2004 03:32 schreef Rorik het volgende:
eindelijk na 3 weken puzzelen af, heb je nog tips brand maar los/af www.degeveltjes.nlpop-ups zijn voor mij ook bron van irritatie, deze popt maar 1x gelukkig door een cookie
Ik vind de site op zich wel mooi, maar de navigatie onduidelijk, ik zou bijvoorbeeld dingen als accomodatie, routebeschrijving ed in het vaste menu zetten.
En dat vaste menu: alleen bij muisover of het laden zie je de omschrijving - erg onduidelijk.
Oja, en maak gebruik van het noframes gedeelte, er is geen fatsoenlijke zoekmachine meer die naar de keywords metatag kijkt.
de site: www.blanes.nl
quote:Om je een klein beetje opweg te helpen, dit is waar google op 'beoordeeld', teminsten, en gedeelte...
Op vrijdag 9 januari 2004 20:53 schreef voetzoeker het volgende:
De site staat hoog genoteerd in google bij zoekopdracht blanes appartementen, maar in andere talen (duits, engels en frans) is het behelpen. Ik vraag me af of er iets veranderd moet worden met de keywords of description.
de site: www.blanes.nl
<META NAME="description" CONTENT="blanes spanje appartement te huur">
<META NAME="keywords" CONTENT="blanes spanje appartement te huur">
Dat staat boven aan, en zoals je kunt zien is het enkel de nederlandse 'woorden', de franse/spaanse./duitse/engelse watever zoekmachines kunnen daar niks mee. Wellicht kan je een aantal woorden vertalen. Ik zal een voorbeeld geven van mijn website:
<meta name="description" content="VC-Team, a Casual Dutch Vietcong Clan">
<meta name="keywords" content="vietcong, vc, game, pc, clan, dutch, nederlands, [VCT], [VC-Team], [vct], [vc-team]">
Zoals je kunt zien, hier staan de belangrijkste woorden in, wij spelen vietcong, zijn een nederlandse clan (dutch), en de clantag is [vct]
Verdere opmerkingen, een banner naar een meldpunt om je op 1000 zoekmachines aan te melden staat niet zo profesioneel.
Verder is het een informatieve website, enkel ziet het er niet zo enorm mooi uit, maar voor iemand die er thuis op ze gemakje aan werkt is het prima het gaat om de info, en je bent geen 'reclamé bureau' die op moet vallen dmv een mooie site.
Dreamweaver verhaal, hier heb je je in vergist, het is niet zoals frontpage, je kan er mooiere dingen mee maken, en er zit minder zooi in de bron, maar dat is voor iemand die er thuis lekker aan werkt niet echt van toepassing vind ik zelf. Wil je leuk met dreamweaver overweg kunnen dan zou ik als ik jou was eerst meer verdiepen in simpel html codes, daar heb je eerder wat aan.
Er zitten wat kleine foutjes in, hier in mozilla doet de voorbij rollende tekst naast informatie erg gaar, ik mis de helft. Tevens is marqueen (voorbij rollende tekst) eigenlijk iets wat je niet zou moeten doen. Net zoals banners die knipperen vinden veel mensen het vervelend.
Je knoppen zijn niet helemaal mooi doorgekomen, komt waarschijnlijk omdat je geen mooie tooltjes heb om zoiets te maken en dat je waarschijnlijk paint o.i.d. gebruikt heb.
Maar ik vind de site goed, informatief daar gaat het om, uiterlijk is niet extreem van belang want je hoeft geen 102908 bezoekers te trekken. Mensen die die paar mooie fotos van het apartement zien zijn verkocht . Overigens is dit alles gebaseerd op mijn mening, andere zouden er anders over kunnen denken. Ik hoop dat ik je geholpen heb, en wat ideeen gegeven heb. Succes
De knoppen zijn gifjes, gemaakt in paint shop pro. Door ze transparant te maken komt de achtergrond er beter uit. Als ik ze niet transparant maak, zijn ze stukken scherper, maar dan is de achtergrond een probleem. Hoekige buttons vond ik niet zo fraai.
Bedankt voor de moeite. Stel ik zeer op prijs!
quote:Woa, moeilijk te zeggen, ieder zijn eigen smaak
Op vrijdag 9 januari 2004 21:42 schreef voetzoeker het volgende:
Wat zou je verbeteren aan de website www.blanes.nl, de achtergrond, buttons of foto's?
De achtergrond is prima, lekker neutraal, en licht... nooit een hele donkere achtergrond nemen, of iets wat te druk is.
Buttons, nouja, het lijkt een soort antialiassing probleem, gedeelte van de letters die wegvallen, het ziet er een beetje 'gaar' uit, ik denk dat dat het goede woord is . Wellicht zou je die eens opnieuw moeten maken, en dan ens kijken naar de kwaliteitsinstellingen als je het opslaat, en de instellingen van antialissing. Teminsten dat is met fotoshop, weet niet of jou programma hetzelfde werkt.
Bij bezetting: dat ding wat om mijn muis draaid, nouja, als jij het leuk vind laten staan... ik vind het vervelend en zou het zelf niet doen, maar dat is dan weer persoonlijk.
Heen en weer schuifende tekst (marqueen) had ik het al over gehad, dat is net zoals banners vervelend in de meeste gevallen.
Voor de rest, alle informatie staat erop, met wat fotos erop, prima
Broncode, nouja, ik kan erover gaan mekkeren, maar zoals hierboven al uitgelegd vind ik het niet van belang voor zoiemand die dit voor zijn plezier doet (om het zo te omschrijven).
Maar die buttons zou je ff naar kunnen kijken, het maakt het hele siteje een beetje onprofesioneel, terwijl de rest er 'leuk' uitziet
Verder denk ik niet dat ik er veel over kan zeggen, alhoewel ik mijn sitjes ook enkel voor de lol maak heb ik wel een ander publiek (dat mijn site na 2 weken 150 unieke bezoekers per dag krijgt ivm een strategy guide die op de 6 grootste VC websites staan telt dan eventjes niet mee ) (www.vc-team.net)
Ik zeg, succes, en gewoon lekker prutsen met alles, en dingen proberen, zo ben ik ook begonnen. Wellicht als je ooit een leuk boek tegenkomt over html zou je die aan kunnen schaffen, en kijk gewoon veel rond hoe andere iets in elkaar zetten
oohja, om toch maar iets er doorheen te gooien, ik weet niet of de rest het er mee eens is. Je lettertypes, die kopjes zijn vaak erg groot, cursief, lettertype +50 ofzo Wellicht iets subtielers, neutraal kleurtjes etc. Maar ook zoiets moet je zelf beslissen. Om maar een voorbeeld te geven, de website van barcelona is veel rustiger. de grote hoeveelheid tekst maakt het 'druk', maar toch een rustig uiterlijk
(http://www.bcn.es/english/ihome.htm)
Hou in je hoofd dat meningen verschillen, en dat wat ik zeg niet is wat iedereen in de wereld zegt Het blijft persoonlijk, immers is een website je eigen 'smaak', maar dit is wat ik ervan vind
quote:thnx! werkt nou goed
Op vrijdag 9 januari 2004 02:10 schreef sop het volgende:[..]
Home linkt naar http://www.home.zonnet.nl/sjoerd87/
Je moet hem linken naar: http://www.home.zonnet.nl/sjoerd87/main.htmVerder kijk ik niet wat ik heb een schurfthekel aan sneeuwsites
Tsja iedereen zn eigen mening over sneeuw , ik heb er zelf ook niet voor gekozen... dat was een meisje
[Dit bericht is gewijzigd door Adjuh op 10-01-2004 02:10]
quote:Quietquy/boy(sorry) heeft me hierheen egstuurd :-s
Op donderdag 8 januari 2004 11:47 schreef sop het volgende:[..]
Uhm kerel. Dit is sitechecks. Hier dus geen dingen die geen site zijn posten.
quote:lees de openingspost.
Op zaterdag 10 januari 2004 11:20 schreef classpc het volgende:
http://www.infocom.tk of http://kickme.to/infocom
Moet een complete website voor een Jazz combo worden. De layout moest in de stijl van de cd cover die je rechts zien worden
Zelf vind ik dat ik dit wel goed heb gedaan. Maar het geheel is wel wat donker geworden
Wat vinden jullie ervan? Wat zou ik kunnen verbeteren?
quote:Ga er maar eens goed over nadenken of je uberhoud wel een website wilt.. het woordje bagger is nog te vriendelijk. Imho, denk er eens bij na, wie behalve jij en de mensen die op jou spam links klikken willen uberhoud op jou site komen? Komen ze terug? Wat is er eigenlijk te doen? Daarnaast is alles wat ik zie gewoon bagger.. sorry. Overnieuw beginnen bij het begin, of eens heel hard gaan nadenken over wat je ermee wilt doen.
Op zaterdag 10 januari 2004 11:20 schreef classpc het volgende:
http://www.infocom.tk of http://kickme.to/infocom
Underdoggy: Wat valt er nu eigenlijk te checken? een balk links in goudkleur, een hele foute image als top, en een cd hoes. Meer is er niet. En ja ik geef je gelijk dat de kleuren/ sfeer gelijk is aan de cd hoes, maar verder valt er eigenlijk niks te checken. Dit is gewoon een copy-past achtig iets van de cd, en dat is het. Ik vind het lettertype mooi, maar ik zou die knoppen iets anders doen denk ik. Het ziet er nu uit als een hele grote parkeerplaats van een paar vierkante kilometer, waar maar 1 autotje opstaat
Dus.
quote:Tekst als image. Wie verzint zoiets? Ik kan het begrijpen als je een heel speciaal lettertype gebruikt, bijv. een soort medieval handschrift ofzo. Dit ziet eruit als Arial bold met een blauwe kleur. Het is ook niet erg praktisch en effeciënt. Beter maak je daar dus gewone tekst van.
Op zaterdag 3 januari 2004 16:47 schreef Ifyafeelme het volgende:
http://home.planet.nl/~groe3175een site die voornamelijk is bedoeld als portofilio met mijn werk.
Ik dacht dat je die tekst alleen op de home had gedaan, maar je doet het overal. Het is echt níet handig en tijdrovend op deze manier.
De algemene indruk is nogal eentonig. Ik mis dan ook de graphics en functionaliteit. Wat heeft het voor zin om de canvas 300 bij 300 pixels te maken en het daar bij te laten. Je kan beter ook even je nedstat icoontje verbergen met <div style="visibility:hidden">nedstat code</div>. Staat iets netter.
Zeker naar het doel van je site gekeken (portfolio) vind ik het erg tegenvallen. Zoals je in de about zegt ben jij de persoon van de tekeningen (op papier) en niet van het digitale. Dat is ook te zien aan de site die een té eenvoudige kleurstelling heeft en eigenlijk karakter ontbreekt. Juist als je goed kan tekenen moet je daar iets creatiefs mee doen. Verwerk die in de site bijvoorbeeld. Verzin een personage die je dan door de site rondleidt, zoiets...
Bekijk trouwens ook eens http://validator.w3.org/check?uri=http://home.planet.nl/~groe3175/ voor een betere source.
Succes nog met tekenen
quote:Ik had er al op gereageerd, maar ik zag hem nu nog een keer en ging ff de tekst lezen...
Op zaterdag 3 januari 2004 23:25 schreef Doagere het volgende:
Wat vinden jullie hiervan?
Voor een huis tuin en keuken online knutselaar vind ik het belachelijk om over een 'filosofie' te spreken. Als een grote multimedia-onderneming spreekt over de bedrijfsfilosofie ergens op de site vind ik het normaal, maar voor jou zeker niet. Het is eigenlijk gewoon een excuus om geen 'ingewikkelde' site te hoeven maken (gebrek aan kennis?). Sowieso een slechte eerste regel tekst, je gelijk indekken. Bovendien is dat eerste 'nieuws' een aaneenschakelijk van vage zinnen. Lever je simpele websites, wil je simpele opdrachtgevers of gaat het om de zin 'de klant wil een website'.
Verder schiet ik echt in de lach als je spreekt over 'statische website, maar een dynamisch totaal pakket gefundeerd op commerciële en marketing strategieën.' En ja hoor, ik tik het in google in en kom bij
Toeval dat ze dezelfde tekst op hun website hebben? Serieus niemand gelooft dat een jongen met acne (http://members.lycos.nl/izuqxs/acne1_2_12_2003.jpg en veel meer in je open dir http://members.lycos.nl/izuqxs/) dat soort teksten schrijft.
Idiot...
quote:Heb je door dat het hele punt van de site je header is?
Op zondag 4 januari 2004 12:36 schreef Hertog_Martin het volgende:
http://www.hidef.nl
Als je eerst eens daar aan gaat werken, dan verandert je site al een stuk. Ipv die zalmkleur en die donkere zalm tint kan je beter wit en grijs nemen, staat ook nog mooi bij het blauw en rood. Maar eerst die header weg en een goed logo maken
quote:Eigenlijk vallen me twee dingen op bij het laden van de pagina.Hij laadt extreem snel en de stats. Als je die eens weghaalt (zie 2 posts hierboven) dan scheelt het al een boel. Bovendien heb ik op 1280x1024 gigantisch veel zwart over. Is het niet handiger/leuker om het te centreren?
Op zondag 4 januari 2004 15:59 schreef micko het volgende:
http://www.snowzone.nl
Dat menu met die boards vind ik heel erg leuk bedacht, alleen die mouseover vind ik weer een beetje af doen aan het idee. Animeer dat het bordt wordt omgedraaid of iets dergelijks. Dat lettertype (Bladerunner volgens mij) komt me trouwens net iets te vaak voor.
Dat fotoboek vind ik trouwens leuk gedaan met die thumbnails onderin. Mooie foto's ook.
Ik vind die boodschap rechts (met Nieuw! SnowZone Forum) niet erg gestyleerd met dat 'met: aangeboden, gevraagd' in verdana ofzo.
Nog 3 dingetjes, hoe kan ik scrollen in het gastenboek? (kijk ik niet goed?) en het forum past er totaal niet bij. Ow ja, last but not least, het is in flash. Kost dat niet heel veel tijd om dat te onderhouden? Als je wil dat bezoekers terug komen zal je toch veel de content moeten updaten.
quote:Ik ben erachter gekomen dat je moet klikken op de rode 'rand', wellicht werkt het ook als scrollbalk, (zie invoergedeelte voor de message). Echt lekker werkt het in ieder geval niet
Op zaterdag 10 januari 2004 21:00 schreef ELTino het volgende:[..]
Nog 3 dingetjes, hoe kan ik scrollen in het gastenboek? (kijk ik niet goed?)
quote:Op het eerste gezicht oogt het strak, maar dat komt denk ik door de trendy achtergrond. Die achtergrond lijnen lijken trouwens eerst te scherp met vreemde plekken, maar dat is gezichtsbedrog volgens mij (heb al ingezoomd
Op zondag 4 januari 2004 16:45 schreef gulioz het volgende:
http://ringtones.freakyzone.com
Verder een heel leuke header. Mooie kleur blauw die je laat terugkomen in de site. Alleen werk hem even goed af en haal bijv. dat groene puntje linksonder de nokia nog even weg, net zoals dat oranje puntje aan de linkerkant van het toestel.
Die menu knoppen moet je trouwens opslaan als .gif en niet als .jpg. Je ziet nu heel licht van die pixel blurs (of hoe je het ook noemt). Leve het Windows Vergrootglas
Ik zie dat je de rest van RingTonio haalt (de inhoud), dus voor zover eigenlijk het gedeelte wat jij hebt gemaakt.
Ow ja, controleer je source ook nog eens even...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |