quote:waarom ruikt jouw topic naar poep?
Op zaterdag 13 december 2003 13:31 schreef Alicey het volgende:
waarom ruikt poep naar poep? ik bedoel nu dat een paardendrol hetzelfde ruikt als een apedrol of van een mens, terwijl ze allemaal hele andere dingen eten
en als je dom probeert te doen reageer dan niet
quote:Poep-moleculen!!!
Op zaterdag 13 december 2003 13:42 schreef Terence_Hill het volgende:
ALs je poep ruikt dan heb je poep mokulen in je neus! Bwaah!!
Schijnt dat als je poep héél erg verdunt, het best aangenaam ruikt.
quote:Hoe kom je nou erbij dat alle poep hetzelfde ruikt? Er zit al een wereld van verschil tussen de geur van mijn poep en die van mijn eigen broer, laat staan tussen de geur van een koeienvlaai en de geur van mensenpoep. Een paardendrol ruikt anders dan een varkenskeutel. Test het maar, als je het verschil niet ruikt mag je naar de dokter om je neus te laten checken. En hoe komt dat: juist omdat ze andere dingen eten en hun spijsverteringsstelsel anders in elkaar zit.
Op zaterdag 13 december 2003 13:31 schreef Alicey het volgende:
waarom ruikt poep naar poep? ik bedoel nu dat een paardendrol hetzelfde ruikt als een apedrol of van een mens, terwijl ze allemaal hele andere dingen eten
quote:Ze groeien naar het zonlicht toe!
Op zaterdag 13 december 2003 13:52 schreef Varr het volgende:
Waarom zijn bananen krom vraag...
En dan nog iets leuks: Vind jij de scheten van je moeder stinken? Ja?... waarschijnlijk wel Een natuurlijk gegeven, om insest tegen te gaan.
quote:De scheten van m'n vriendin ruiken ook niet naar viooltjes... En ik vind m'n eigen scheten soms ook verschrikkelijk stinken. Is dat om masturbatie tegen te gaan? Onzinredenering.
Op maandag 15 december 2003 11:30 schreef Icicle het volgende:
Alle uitwerpselen ruiken verschillend idd. Net als urine. Die van mijn kat ruikt toch echt wel vervelend, terwijl ik best een paar minuten tegen de geur van mijn eigen urine kan.En dan nog iets leuks: Vind jij de scheten van je moeder stinken? Ja?... waarschijnlijk wel
Een natuurlijk gegeven, om insest tegen te gaan.
quote:Dan zoek je het toch gewoon even op?
Op maandag 15 december 2003 11:35 schreef Dalai_Lama het volgende:[..]
De scheten van m'n vriendin ruiken ook niet naar viooltjes... En ik vind m'n eigen scheten soms ook verschrikkelijk stinken. Is dat om masturbatie tegen te gaan? Onzinredenering.
quote:Waarom zou ik? Ik vind het een onzinredenering en heb niet de behoefte van het tegendeel overtuigd te worden, omdat het toch nergens iets aan afdoet.
Op maandag 15 december 2003 11:36 schreef Icicle het volgende:
Dan zoek je het toch gewoon even op?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |