quote:klopt.
Op maandag 8 december 2003 17:48 schreef Ripley het volgende:[..]
Het was niet live, maar wel op zondag opgenomen, in de middag.
quote:Dat snap ik inderdaad ook niet. Toen ze het eiland moest verlaten zei ze namelijk nog tegen Jutta "Kick ze eraf die mannen" (oid), waarop de mannen begonnen te lachen. Dus ik snap dan niet dat ze het Judge plotseling gunt.
Op maandag 8 december 2003 14:33 schreef InSanex het volgende:
Waarom zou ilona in 1 keer op Judge stemmen ?
quote:
Gevraagd voor TVproductiehuis Kanakna.
Knappe, stijlvolle en intelligente jongedames tussen de 20 en de 35 jaar die nog single zijn.
Voor gloednieuw programma in het buitenland (Temptation Island, Expeditie Robinson, Peking Express etc).Te contacteren Griet Malfroid GSM nummer: ***
quote:Volgende week wordt er teruggeblikt
Op maandag 8 december 2003 18:27 schreef Chara het volgende:
OH wat erg! Expeditie Robinson verkeerd opgenomen!!!
Nu heb ik de afleveringen van gisteren gemist!
Wanneer worden ze herhaald?
quote:Bij de laatste Survivor ging het net zo als bij Expeditie Robinson 2002. Ter plekke wordt gestemd. In de VS wordt later de uitslag bekend gemaakt en nagepraat. Er is alleen geen publieksprijs. Bij Big Brother USA heeft het publiek of wat daar voor door moet gaan trouwens ook geen invloed, de deelnemers maken onderling uit wie wint. Ik vind dat een beter systeem. De deelnemers krijgen het gevoel dat ze het verloop van het programma in eigen hand hebben.
Op maandag 8 december 2003 18:26 schreef schatje het volgende:
Ik vraag me af hoe ze de finale in Zweden enzo doen. Volgens mij zoals de eerste Robinson hier. Weet iemand dat toevallig??
quote:weer een duidelijk voorbeeld van de onbetrouwbaarheid van de vrouw
Op maandag 8 december 2003 17:59 schreef Qarinx het volgende:[..]
Dat snap ik inderdaad ook niet. Toen ze het eiland moest verlaten zei ze namelijk nog tegen Jutta "Kick ze eraf die mannen" (oid), waarop de mannen begonnen te lachen. Dus ik snap dan niet dat ze het Judge plotseling gunt.
Zodra dat programma begon vroegen we ons thuis ook al af hoe dat nu ging met de Belgische uitzending die pas later is.
Ik werd gek van dat Call tv -mens...al met al een tegenvallende afsluiting van een erg leuke serie.
quote:Een dikke trap onder z'n kont.
Op maandag 8 december 2003 17:22 schreef Sniper het volgende:[..]
Inderdaad.
Maarrr. Ik las ergens dat donderdag de Belgen mogen gaan genieten van de finale met UITERAARD een geheel nieuwe SMS ronde. Geld moet nou eenmaal binnenstromen. Wat als Judge in de Belgische versie wint? Krijgt hij dan geld? Een zak frit? Wat? Of komt er helemaal geen Belgisch SMS festijn?
quote:was te verwachten natuurlijk met die baby enzo
Op maandag 8 december 2003 19:21 schreef schatje het volgende:
RTL Boulevard heeft er helaas geen aandacht aan besteedt.
Maar de aflevering was wel leuk, en het was mooi om Gio en Robin er snel uit te zien vliegen... en ik ben natuurlijk erg blij met Jutta als winnares.
quote:Maar even ten favore van Ilona. Was het niet zo dat ook Jutta liever vertelde dat ze Hoe heet die drol. judge als finalist had, want dan ging ze met hem stijldansen?
Op maandag 8 december 2003 18:55 schreef the_undertaker het volgende:[..]
weer een duidelijk voorbeeld van de onbetrouwbaarheid van de vrouw
Ook dat vond ik vreemd, dus blijkbaar waren Ilona en Jutta niet zo close.
lag dus niet alleen aan Ilona.
Vond deze ER veel minder leuk als b.v die van verleden jaar.
2 niet verdiende winnaars, al was dat verleden jaar ook al zo
het leek er ook op dat Robin een beloning was beloofd als Judge zou winnen
wat een pr man.
Prachtig dat het plan verijdeld is. ![]()
zag Robin er uit trouwens. leek net een ontsnapte gek
quote:Zeg...begon euh...de finale toen ook niet
DEN HAAG In heel Nederland werd massaal
getelefoneerd toen het nieuws van de
koninklijke geboorte bekend werd.KPN
meldt dat tussen 21.30 en 22.00 uur,
toen Willem-Alexander de pers te woord
stond,er twee keer zoveel sms-berichten
werden verzonden als normaal.
Zeker opgestookt door Karin.
quote:Houden zo!
Op maandag 8 december 2003 18:27 schreef Chara het volgende:
OH wat erg! Expeditie Robinson verkeerd opgenomen!!!
Nu heb ik de afleveringen van gisteren gemist!
quote:Inderdaad, bspaar je de desillusie.
Op maandag 8 december 2003 22:52 schreef WattaFakka het volgende:
Houden zo!
quote:
Expeditie Drama 2003!
datum: 7 december 2003De finale-uitzending van Expeditie Robinson 2003. Godallemachtig wat een absoluut dieptepunt in de reeks. Maar even bij het begin beginnen. De programmamakers vonden het nodig om, als ultieme Robinsontest, vijf uitgewoonde volwassenen op een wankele bamboescheut te takelen. Alsof je met het winnen van zo’n oubollig “fiets ‘m d’r in”-spelletje bewijst dat je op een onbewoond eiland de nodige survivaltechnieken beheerst en het verdiend hebt om tot Robinson uitgeroepen te worden. Wat een ellende.
Robin lazerde, tot mijn grote opluchting, als eerste in het water. Onbegrijpelijk dat zo’n Robin gewoon tot op het laatste moment in de race blijft. Meest doortrapte en gekunstelde deelnemer ooit. Helemaal gestoord werd ik van die geforceerde gekkerd met die kunstmatig opgewekte audiovisuele merg-en-been grimas. Hij is nog geen seconde zichzelf is geweest maar verschuilde zich zo camerabewust mogelijk achter één van z’n vele treurige typetjes. Stel Robin een directe vraag en hij rent binnen de seconde als een Tarzan met ADHD in z’n blote reet door de branding. Vraag ‘m iets persoonlijks en hop, daar schuift ie ineens als een zwakbegaafde Zorro op lachgas door het zand. Van die typische psychologentrucjes zeg maar, om vooral niets van jezelf te hoeven laten zien. Zelfverklaard evenwichtig type en dan als eerste wankelend de zee in storten. Mooi
Lees verder op: http://www.mediactua.nl/expedition/columns/2003-12-07-ER-column.htm
quote:
Nee, dan Judge. Hij haakte als derde af en haalde na een onderonsje met Ilona de finale. En terecht, want allemachtig, wat een Robinson is het geweest! Ja, nee, echt wat hebben we met z’n allen genoten van alleskunner Judge. Een beetje stedeling had allang eens een gegrillde kippenvleugel langs de verwaarloosde snijtanden willen laten vliegen maar Judge hoor je daar dan niet over. Die zit gewoon op dat eiland als een echte Robinson te genieten van al het moois om hem heen en liet de dagelijkse geroerbakte kokossnippers als confetti in z’n jubelende maag neerdalen. Hij was ook al zo’n motivator voor de rest van de expeditieleden heb ik begrepen. Terwijl deze het moeilijk hadden en totaal gedesorienteerd in een koortsachtig fatamorgana van vleesgerechten rondbanjerden, was Judge degene die hen dankbaar liet zijn voor 12 rijstkorrels. Terechte finalist dus.
quote:
Zet er zon typische hakkelende belspel-muts voor die niet weet waar ze met haar onwillige ledematen naar toe moet om wat onnozele en tijdvullende teksten de huiskamers in te hinniken en het drama is compleet. Wat krijg ik nu in mn oortje door? Heeft de kompjoetr het moeilijk? Nou jaaah zeg, mensen, dat is ook wat. We wachten nog even op de einduitslag want de kompjoetr heeft het moeilijk. Hihi! Niet te harden dit soort flauwekul.
[Dit bericht is gewijzigd door -Mk- op 09-12-2003 00:55]
Hoe dan wel, dat is de vraag. Misschien door een potje boter-kaas-en-eieren..
quote:Dat hadden ze vóór de finale moeten doen.
Op maandag 8 december 2003 18:29 schreef schatje het volgende:[..]
Volgende week wordt er teruggeblikt
.
quote:Dat kenmerkt immers de echte Robinson.
Op dinsdag 9 december 2003 01:22 schreef -Mk- het volgende:Misschien door een potje boter-kaas-en-eieren..
quote:Volgens mij is Jutta gewoon de winnaar, zou toch raar zijn als daar iemand anders zou vinden.. was de voorgaande keren ook niet zo.
Op dinsdag 9 december 2003 01:22 schreef -Mk- het volgende:
Hot newsIn Vlaanderen wordt de winnaar NIET door sms en televoting gekozen. (bron: VT4).
quote:Ilona heeft gedurende de hele serie 4 keer (!) Judge proberen weg te stemmen. ("slechts" 3 keer stemde ze op Bjorn en 1 keer op Franka).
Op maandag 8 december 2003 20:00 schreef itsme het volgende:[..]
Maar even ten favore van Ilona. Was het niet zo dat ook Jutta liever vertelde dat ze Hoe heet die drol. judge als finalist had, want dan ging ze met hem stijldansen?
Ook dat vond ik vreemd, dus blijkbaar waren Ilona en Jutta niet zo close.
lag dus niet alleen aan Ilona.Vond deze ER veel minder leuk als b.v die van verleden jaar.
2 niet verdiende winnaars, al was dat verleden jaar ook al zo
het leek er ook op dat Robin een beloning was beloofd als Judge zou winnen
wat een pr man.Prachtig dat het plan verijdeld is.
zag Robin er uit trouwens. leek net een ontsnapte gek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |