ik heb er bierviltjes van zien liggen bij een van die kraampjesquote:Op zaterdag 8 mei 2004 20:00 schreef The_Hives het volgende:
Ik blijf trouwen hopen op de Velvet Revolver
je moet ook aan iedereen vragen of zo Fok!-kenquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:07 schreef Red_Devil het volgende:
Goh, nu ben ik toch wel benieuwd of ik jullie allemaal heb gezien/aangesproken op RaR. Ik heb namelijk veel nederlanders wel even begroet. Ik zal het wellicht nooit weten...
Dat heb ik gedaan bij twee gasten, maar die keken echt of dat er een oliebol op mijn neus zat. Ik had wel een aantal gasten in PTT-outfit gezien, geheid nl'ers zou ik zeggenquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:10 schreef The_Hives het volgende:
[..]
je moet ook aan iedereen vragen of zo Fok!-ken![]()
Ja die heb ik ook langs zien lopen toen ik aan een "Big American Hamburger" aan het eten wasquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:13 schreef Red_Devil het volgende:
[..]
Dat heb ik gedaan bij twee gasten, maar die keken echt of dat er een oliebol op mijn neus zat. Ik had wel een aantal gasten in PTT-outfit gezien, geheid nl'ers zou ik zeggen
Ik heb het meest genoten van die heerlijke lamacun. Die vulde een partij en er was één zo'n gast daar die er flink wat vlees tussen smeet. Aanrader voor volgend jaarquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:17 schreef The_Hives het volgende:
[..]
Ja die heb ik ook langs zien lopen toen ik aan een "Big American Hamburger" aan het eten was. Ik dacht btw dat duitser ook van grote stukken vlees hielden
, dan hebben ze toch geen amerikaanse hamburgers nodig
. Maar het was wel lekker
![]()
een lamacunquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:18 schreef Red_Devil het volgende:
[..]
Ik heb het meest genoten van die heerlijke lamacun. Die vulde een partij en er was één zo'n gast daar die er flink wat vlees tussen smeet. Aanrader voor volgend jaar![]()
Dit jaar dus niet geweestquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:37 schreef The_Hives het volgende:
[..]
een lamacun. Niet gehad, en ook niet gezien
.
De mensen die dit jaar voor het eerst naar RAR zijn geweest, smaakt dit naar meer of wordt dit een eenmalige trip?
Ik ga volgend jaar waarschijnlijk weer. Ik vind dit veel beter dan LL of PP. Vrijwel alles was eigenlijk positief. En de reistijd was vanuit de kop van Noord-Holland maar 4 1/2 uur, dus dat valt ook wel mee (ik sprak iemand, en die deed er 12 tot 14 uur over met de bus en de trein).
Het sanitiare gedeelte wat sommigen als negatief beschouwden heb ik niet zo ervaren. Ik vond dit juist beter voor elkaar dan LL. Maar ja, ligt misschien ook aan de camping waar je stond.
quote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:44 schreef Komakie het volgende:
doe ik thuis wel weer en schijten ook
Ow ik wel hoorquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:57 schreef The_Hives het volgende:
[..]
![]()
dat hou ik geen 4 dagen vol![]()
.
Ik ga sowieso pas vrijdagochtend weg....quote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:57 schreef The_Hives het volgende:
[..]
![]()
dat hou ik geen 4 dagen vol![]()
.
ff douchen vind ik trouwens ook wel lekker. Zeker als het warm is
als ik weer vrienden kan vinden ga ik weerquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:37 schreef The_Hives het volgende:
De mensen die dit jaar voor het eerst naar RAR zijn geweest, smaakt dit naar meer of wordt dit een eenmalige trip?
Hahah schitterend!! Dat waren wijquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:13 schreef Red_Devil het volgende:
[..]
Dat heb ik gedaan bij twee gasten, maar die keken echt of dat er een oliebol op mijn neus zat. Ik had wel een aantal gasten in PTT-outfit gezien, geheid nl'ers zou ik zeggen
nope, alleen langs zien lopen. Heb niet met super veel Nederlanders gepraat. Er kwamen nog wel een paar Nederlandse meisjes langs die tussen 70.000 man hun vriendjes zochtenquote:Op woensdag 9 juni 2004 19:13 schreef Michellus het volgende:
Koel dat we toch zijn opgevallen onder de Nederlanders! Hebben jullie ons nog aangesproken? Want heb wel met paar Nl'ers zitten lullen... ?
Ik heb ieg een keer gezegd "heej, nog meer Nederlanders".quote:Op woensdag 9 juni 2004 19:13 schreef Michellus het volgende:
[..]
Hahah schitterend!! Dat waren wij
Ik en nog 3 anderen hebben hele weekend vertoeft in het allerbeste en mooiste regenpak van Nederland.. Die van onze werkgever de TPG.. Koel dat we toch zijn opgevallen onder de Nederlanders! Hebben jullie ons nog aangesproken? Want heb wel met paar Nl'ers zitten lullen... ?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |