het was weer superquote:Op zaterdag 8 november 2008 13:21 schreef Keano het volgende:
Ja Flaco Jimenez en Daniel Lohues.
Heb net de varkensstift van mijn rug staan schrobben..
WAT een concert
Kritiekpuntje van mijn kant waren de weinige tappunten voor zo'n grote tent.quote:Op zaterdag 8 november 2008 12:08 schreef ganzenherder het volgende:
Het ging er weer beestachtig aan toe, wat een sfeer![]()
![]()
Enig kritiekpuntje vond ik de keuze van nummers dit jaar, die vond ik vorig jaar toch iets beter
nee en ik ben toch 2 dagen geweestquote:Op donderdag 13 november 2008 11:49 schreef Tunerd het volgende:
Veel Saus versie van leuke nummers.. Daardoor zakte het wat in.
Zijn er nog mensen hier die ik op de foto heb gezet? (ik liep rond met RH flyers en maakte fotos voor op hun website)
Die willen we natuurlijk eerst allemaal keurenquote:Op donderdag 13 november 2008 22:39 schreef Suijk het volgende:
Als dat meisje met die dikke tieten die jagermaister aan het rondspuiten was nog langskomt, ik heb nog een leuke foto van je.
quote:Op donderdag 13 november 2008 23:20 schreef theKiD het volgende:
[..]
Die willen we natuurlijk eerst allemaal keuren
Ben vorige week in Eindhoven geweest, echt een hele goeie show!quote:Op zondag 11 januari 2009 12:45 schreef LeonH het volgende:
ik ga volgende maand naar Saus in Heerlen dus als ik niet op stap was gegaan had ik sowieso nog niet gekeken gister
Denk dat ik me daar wel meteen de DVD meeneem
Vorig jaar schijnt zaterdag beter te zijn geweest. Band was minder nerveus etc etc wat ik zo las. Ook hoorde ik toen we op de zaterdag door Center Parcs liepen nummers die ik graag had willen horen maar ze niet hebben gespeeld op vrijdag... Maargoed, amuseren doe ik me meestal toch wel bij RHquote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:50 schreef ganzenherder het volgende:
Was te laat voor de zaterdag, dus dan maar kaartjes voor de vrijdag. Maargoed zowel verschil is er niet tussen de vrijdag en zaterdag imo
Ik ben vorig jaar op zaterdag geweest en het jaar daarvoor op vrijdag en ik merkte amper verschil. Alleen de gespeelde nummers waren een stuk andersquote:Op zaterdag 27 juni 2009 15:55 schreef LeonH het volgende:
[..]
Vorig jaar schijnt zaterdag beter te zijn geweest. Band was minder nerveus etc etc wat ik zo las. Ook hoorde ik toen we op de zaterdag door Center Parcs liepen nummers die ik graag had willen horen maar ze niet hebben gespeeld op vrijdag... Maargoed, amuseren doe ik me meestal toch wel bij RH
Komt vanzelf zodra je het eerste biertje aan je mond zet..quote:Op woensdag 4 november 2009 18:47 schreef ganzenherder het volgende:
Ik ben nog totaal niet in de mood om eerlijk te zijn
Goh, een jaar geleden en nog steeds dezelfde pagina...quote:Op dinsdag 4 november 2008 19:34 schreef hooibaal het volgende:
De kaartjes hangen op het prikbord
De ouwe, rotte, stinkende schoenen zijn weer uit de schuur gehaald
De touringcar is weer gereserveerd
We zijn er klaar voor!
Nog 4 nachten slapen![]()
Dat word door ons morgen in Horst wel gehaald.. Eerst maar eens zien voorbij Eindhoven te komen zonder teveel strubbelingen.. Maar zo rond 3 uur ongeveer hopen wij ons toch in te checken. En om 8u klokslag sta ik bij Mala Vitaquote:Op donderdag 5 november 2009 19:57 schreef LeonH het volgende:
Zojuist voor 50 euro aan bier (en chips) gehaald. Wat mij betreft kunnen we richting Park Loohorst! Ohnee... shit.... moet nog op de andere wachten tot morgenmiddag
Neterpop is zeker een gezellig feest met oa jan smit, miss montreal.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 19:50 schreef rubje het volgende:
Gemert en neterpop... is dat echt wat of ga je er meer alleen maar heen omdat het toevallig daar is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |