als je het origineel kent zeggen deze plaatjes genoegquote:Op woensdag 21 juli 2004 22:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Enkele nietszeggende plaatjes:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Lijkt me trouwens de moeder van Laura Palmer op die laatste still.
now that you mention it heheheh "noooooooo!!!!!!"quote:Op woensdag 21 juli 2004 22:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Enkele nietszeggende plaatjes:
[[url=http://img49.exs.cx/img49/4920/thegrudge_07.jpg]afbeel
Lijkt me trouwens de moeder van Laura Palmer op die laatste still.
legaal is ie niet te verkrijgen volgens mij (niet eng ondertiteld in ieder geval)quote:Op vrijdag 28 mei 2004 13:39 schreef Omega het volgende:
Ik heb de film Ju-On the Grudge al een tijdje geleden gedownload, had gehoord dat die goed was, wachtte alleen op het juiste moment. Maar eigenlijk wil ik nu de TV film zien, maar of ik die zo makkelijk kan downloaden...... Misschien toch wel een koop waard.
Het verhaal wordt meteen al in het begin uit de doeken gedaan, daar wordt precies vertelt wat er aan de hand is. De dames lijken (voor ons) een klein beetje op elkaar, maar da's niet zo'n groot probleem als je goed op de namen let. Ik had alleen even wat moeite met wat er allemaal met de hulpverleenster gebeurde.quote:Op woensdag 25 augustus 2004 00:31 schreef SunChaser het volgende:
Ben 'm nu aan t kijken maar vind er weinig aan. Ik kan niet volgen wie wie is, ze lijken allemaal op elkaar die vrouwen. En het verhaal? Is dat er?
volgens mij wel. Heb hem ergens op DVD gezien online bij een reguliere online shop. Wel eentje die in azië zit... en die had engelse subs.quote:Op woensdag 25 augustus 2004 09:18 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
legaal is ie niet te verkrijgen volgens mij (niet eng ondertiteld in ieder geval)
lijkt er wel op, zie de opsomming hiero REMAKE-LAND-the future of cinema is in the Past?quote:Op vrijdag 28 mei 2004 11:59 schreef PDOA het volgende:
Wat is dat toch met al die Amerikaanse remakes van Japanse films? Zijn de ideeen op daar in Hollowood?
quote:Sarah Michelle Gellar bij première The Grudge
AMSTERDAM (ANP) - Actrice Sarah Michelle Gellar komt maandag naar Nederland voor de première van haar nieuwe film The Grudge. Dat maakte Independent Films woensdag bekend. De Amerikaanse woont de première bij in bioscoop Utopolis in Almere.
Gellar is bekend van films als Cruel Intensions, Scream 2 en I know what you did last summer. Daarnaast speelde ze de hoofdrol in de televisieserie Buffy the vampire slayer. Vorige maand presenteerde ze de MTV Europe Music Awards in Rome.
In The Grudge, een remake van de Japanse horrorfilm Ju-on, is de actrice te zien als verpleegkundige Karen Davis. Haar personage komt via een uitwisselingsproject voor studenten terecht in Japan. Op het huis waar ze werkt, rust een vloek. Iedereen die sterft door de vloek, verandert in een moordlustige geest.
Hij draait toch overal in de sneak?quote:Op maandag 13 december 2004 18:21 schreef beelz het volgende:
Voor de Zwollenaren:
De Amerikaanse versie draait in de sneak vanavond in buitensoos en de kroon. Als ik niets beters te doen heb dan ga ik hem in de bios beseffen vanavond
En anders kijk ik Saw nog een keer want die is wel erg fijn
Niet overal is de sneak op dezelfde dag en er zitten vaak ook wel verschillende films in andere bioscopen (hier in Zwolle is ook vaak kiezen tussen 2 films)quote:Op maandag 13 december 2004 18:25 schreef Taurus het volgende:
[..]
Hij draait toch overal in de sneak?![]()
Ik zat net te kijken op zo'n 'sneakpreview-verraad-site', en daar stond bij uitleg 'n hele chinese cast terwijl er toch SMG in zit?Welke is 't nou? Amerikaanse toch wel die draait? Ik hou niet van Chinese films..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |