quote:<--
Op zondag 30 november 2003 22:54 schreef Duiveltja het volgende:
Erg cool Twi
Voor de mensen met webicons aan.
Voor mensen zonder webicons: icon (74 KB).
quote:Is dat de samenvatting van 7 uur? Mijn vriendin meent me te hebben zien staan springen na het 1e doelpunt in het uitzinnige publiek wat toen getoond werd. Heb je daar een screenshotje van?
Op zondag 30 november 2003 22:32 schreef twi het volgende:
Ik ga NU de samenvatting van Studio Sport encoden. Ik heb al een samenvatting van mindere kwaliteit van Ajax - AZ op m'n harde schijf staan. Nou kan ik dat ten eerste niet online zetten, en ten tweede met mijn upload van 30kb/s eigenlijk niet naar iedereen tegelijk sturen. Mensen die interesse hebben en hoe gaan we zoiets aanpakken?Even over het hoe & waarom: Ik heb een TV-kaart gekocht puur en alleen om de samenvattingen van Ajax digitaal te krijgen en te verspreiden via internet. Dit om gesmul voor het nageslacht te hebben ter download
quote:Icoon-dief
Op maandag 1 december 2003 00:24 schreef Doopy-X- het volgende:
Is dat de samenvatting van 7 uur? Mijn vriendin meent me te hebben zien staan springen na het 1e doelpunt in het uitzinnige publiek wat toen getoond werd. Heb je daar een screenshotje van?
Als ik in de Arena zit ben ik bij doelpunten enzo wel regelmatig te zien. Of bij corners van links. Beetje beroemd
.
quote:
Op maandag 1 december 2003 00:27 schreef keeper het volgende:[..]
Icoon-dief
![]()
.
Als ik in de Arena zit ben ik bij doelpunten enzo wel regelmatig te zien. Of bij corners van links. Beetje beroemd
.
quote:Waar dan?
Op maandag 1 december 2003 00:24 schreef Doopy-X- het volgende:[..]
Is dat de samenvatting van 7 uur? Mijn vriendin meent me te hebben zien staan springen na het 1e doelpunt in het uitzinnige publiek wat toen getoond werd. Heb je daar een screenshotje van?
[Dit bericht is gewijzigd door Duiveltja op 01-12-2003 01:08]
En Doopy, de eerste goal staat in dat lijstje, met viering en al
quote:Bliksem-transfer?
Ajax-speler Ono bewusteloos geschopt
Uitgegeven: 30 november 2003 18:58AMSTERDAM - Shinji Ono is zondag in de topper tussen Ajax en Feyenoord door ploeggenoot Robin van Persie uit de wedstrijd geschopt. De jonge Feyenoorder raakte zijn Japanse ploeggenoot met een hard schot vol op zijn buik, waarna Ono even het bewustzijn verloor.
Ono werd onmiddellijk naar het ziekenhuis gebracht. Daar bleek uit medisch onderzoek dat de voetballer geen letsel heeft overgehouden aan de harde bal in zijn buik. Hij raakte volgens de arts even bewusteloos als gevolg van de hevige pijn in milt en lever.
Bron: http://www.nu.nl
quote:Omstreeks deze tijd vorig jaar had ik het prima gevonden
Op maandag 1 december 2003 01:58 schreef Leshy het volgende:[..]
Bliksem-transfer?
quote:Kon het me al niet voorstellen
Op maandag 1 december 2003 01:00 schreef Duiveltja het volgende:[..]
Waar dan?
[afbeelding]
Bedankt!
quote:Bron
Met nog drie duels op het programma lijkt Ajax de titel beste ploeg van 2003 niet meer te kunnen ontgaan. Feyenoord was de grootste concurrent, maar na de 2-0 zege van de Amsterdammers op de Rotterdamse rivaal, is het gat aanzienlijk.Achter de grote drie strijden AZ, Roda JC en SC Heerenveen voor de titel Best of the Rest. De ploeg van trainer Co Adriaanse is vooralsnog vierde, maar heeft een wedstrijd meer gespeeld dan Roda (en zes punten meer) en twee duels meer dan Heerenveen (zeven punten).
Uitgezonderd de ploegen die vorig seizoen degradeerden en promoveerden, ontlopen de overige ploegen elkaar niet veel. Tussen nummer zeven FC Utrecht en nummer veertien RKC Waalwijk gaapt slechts een gat van zes punten. Alleen Vitesse en FC Zwolle staan op ruime achterstand met respectievelijk tien en elf punten minder dan RKC.
quote:Leuk lijstje hoor, maar als je na het eind van het seizoen zonder prijs staat heb je hier net zoveel aan als een elftal voor met Koreanen, Wamberto's of Vitesse verdedigers
Op maandag 1 december 2003 16:05 schreef Speed1971 het volgende:
Bron
Dat gaat lekker
quote:Gelukkig speelt hij heel zelden...
Op maandag 1 december 2003 18:21 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Leuk lijstje hoor, maar als je na het eind van het seizoen zonder prijs staat heb je hier net zoveel aan als een elftal voor met Wamberto's
De 21-jarige Alex is een grote, sterke verdediger en is de eerste keus van AC Milan. De gesprekken met Santos verlopen echter niet erg soepel, waardoor de Italiaanse grootmacht alvast op zoek is naar alternatieven.
Bron: voetbalzone.nl
Laat Heitinga alsjeblieft niet vertrekken, het is een van de beste Ajacieden op dit moment!
quote:Heitinga gaat voorlopig nog niet weg, hij blijft nog wel een jaar of 2. Heeft hij zelf in interview gezegd. En dan over roda uit vrees ik ook aaridg
Op maandag 1 december 2003 19:32 schreef Demol het volgende:
Het goede optreden van Johnny Heitinga vorige week tegen AC Milan heeft meteen zijn vruchten afgeworpen. De Italiaanse club is momenteel in gesprek met Santos over een eventuele transfer van verdediger Alex. Mocht deze transfer afketsen, dan ziet AC Milan de 20-jarige Heitinga als goede alternatief, zo meldt Calcio Mercato.De 21-jarige Alex is een grote, sterke verdediger en is de eerste keus van AC Milan. De gesprekken met Santos verlopen echter niet erg soepel, waardoor de Italiaanse grootmacht alvast op zoek is naar alternatieven.
Bron: voetbalzone.nl
Laat Heitinga alsjeblieft niet vertrekken, het is een van de beste Ajacieden op dit moment!
quote:Zo doe je dat.
Op maandag 1 december 2003 19:32 schreef Demol het volgende:
Het goede optreden van Johnny Heitinga vorige week tegen AC Milan heeft meteen zijn vruchten afgeworpen.
PSV
quote:Wees idd maar blij dat iedere keer je beste verdediger vertrekt, het staat sinds het vertrek van Chivu het hele seizoen al zo extreem briljant. Heitinga speelde de afgelopen 3 wedstrijden goed, dus laat hem maar vertrekken
Op maandag 1 december 2003 21:25 schreef Leshy het volgende:Zo doe je dat.
PSV
quote:Sorry, je moet nog 2 jaartjes ofzo geduld hebben
Op maandag 1 december 2003 21:46 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Wees idd maar blij dat iedere keer je beste verdediger vertrekt, het staat sinds het vertrek van Chivu het hele seizoen al zo extreem briljant. Heitinga speelde de afgelopen 3 wedstrijden goed, dus laat hem maar vertrekken
quote:Zo snel is Heitinga niet weg hoor
Op maandag 1 december 2003 21:46 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Wees idd maar blij dat iedere keer je beste verdediger vertrekt
Het gaat vooral om het idee
Kan de beste gebeuren Doop...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |