quote:Beetje raar, maar ja je krijgt 1000 punten voor de cube... (of 1000 en 250 als je die cube op je kloon user registreerd met vermelding van je hoofduser (die krijgt dan 250), dus ik ben er 1500 sterren op vooruit gegaan
Op zaterdag 15 november 2003 16:41 schreef Herr.Flick het volgende:
ik heb los spel,dus geen cube erbij.
Punten staan ook op de kaart vermeldt, :400Miscchien dat daar een verschilletje zit,los 400 ,met cube 250.
quote:jah cool he!!!!!!
Op zaterdag 15 november 2003 19:01 schreef Johnson_Lopez het volgende:
Weet je wat trouwens ook zo vet is:Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnntennndoooooooooooo.... WOEHOEEEE
ik heb ook toad en dat meisje gehaald die zijn wel grappig alleen nog nooit de special van hun gehad
quote:vliegende?
Op zaterdag 15 november 2003 20:51 schreef Vincent_Valentine het volgende:
Pas vanaf 150cc Star Cup kreeg ik het moeilijk.. favo team is nu Koopa Troopa en Toad in de Toad mobile
quote:Gouden paddestoel, die je een tijdje onbeperkt kan gebruiken...
Op zaterdag 15 november 2003 21:57 schreef G1Ace het volgende:[..]
vliegende?
die werkt idd heel erg goed, alhoewel ik niet weet wat de special power is van toad
baby mario zijn special echter, is ook goed
o ja, geheime gang op daisy's cruiser
Der zit ook een afsnijweg in Yoshi Circuit. Heb je wel een paddestoel voor nodig maar het scheelt een stuk
quote:er zitten zoveel van die shortcuts in het spel... meestal kun je ze alleen gebruiken met een powerboost....
Op zondag 16 november 2003 11:46 schreef Freezor het volgende:
Mijn favoriete combinatie is: Yoshi + Koopa + oranje kart (van peach ofzo).Der zit ook een afsnijweg in Yoshi Circuit. Heb je wel een paddestoel voor nodig maar het scheelt een stuk
mijn favorite is Koopa Troopa + Flying Troopa... in de groene Troopa kart.. met die combi heb ik het spel nu bijna uitgespeeld...
quote:O die
Op zaterdag 15 november 2003 23:31 schreef Hooghoudt het volgende:[..]
Gouden paddestoel, die je een tijdje onbeperkt kan gebruiken...
quote:?? doen ze wel hoor.. tenminste.. bij mij wel
Op zondag 16 november 2003 13:26 schreef G1Ace het volgende:[..]
O die
vroeg me al af waar die was gegaan
wel jammer, dat als je schilden lanceert naar voren, het niet de bananenschillen en dergelijke opruimen
quote:?
Op zaterdag 15 november 2003 01:38 schreef noutie het volgende:
Bij mij zaten er ook maar 250 sterren bij
Bij mij zitten er 400 sterren bij.
quote:oh, dan werken ze niet op fake items
Op zondag 16 november 2003 13:27 schreef Retarded het volgende:[..]
?? doen ze wel hoor.. tenminste.. bij mij wel
quote:Mwoa, je krijgt al 1000 sterren voor de console, dus eigenlijk heb je dan 1250 sterren. En je krijgt er een bonusdisk bij, zie het maar als dat die je 150 sterren kost. Beter dan ik, die zometeen vast wel 3000 sterren of meer moet neertellen voor een bonusdisk
Op zaterdag 15 november 2003 16:41 schreef paarse_paashaas het volgende:quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Op zaterdag 15 november 2003 16:41 schreef Herr.Flick het volgende:
ik heb los spel,dus geen cube erbij.
Punten staan ook op de kaart vermeldt, :400
Miscchien dat daar een verschilletje zit,los 400 ,met cube 250.
--------------------------------------------------------------------------------zou erg lame zijn!
Ik haal op Luigi's circuit: 30.866
Ben ik daarmee goed of slecht?
quote:don't know.. mijn record op Baby Park is 1:15:023 ...das best snel naar mijn weten...
Op zondag 16 november 2003 14:24 schreef XL het volgende:
Wat zijn de tijden hier bij Time Trial.Ik haal op Luigi's circuit: 30.866
Ben ik daarmee goed of slecht?
Enige minpuntje vind ik het met twee personages besturen van een kart, dit voegt naar mijn mening minder toe dan ik verwacht had en had beter benut kunnen worden.
wie moet trouwens mijn punten ofzo waar jullie het over hebben, ik doe er toch niets mee.
quote:Dat vond mijn broer ook al, ze hadden wel wat meer kunnen doen met het 2 personen op 1kart feature...
Op zondag 16 november 2003 14:39 schreef Markie-Mark het volgende:
Geweldig spel, heerlijke besturing, graphics die zeker niet teleurstellen, de moeilijkheidsgraad is beter dan bij MK 64 en de tracks zijn geweldig.Enige minpuntje vind ik het met twee personages besturen van een kart, dit voegt naar mijn mening minder toe dan ik verwacht had en had beter benut kunnen worden.
Luigi Circuit
Na de eerste sprong na de start vind je de shortcut aan de rechterkant. Pas op voor de Chain Chomp!
Peach Beach
Ga, wanneer je het strand hebt bereikt, naar links. Als het tij je gunstig gezind is, kun je een springschans met boost nemen.
Dry Dry Desert
Nou ja, "shortcut"... als je een boost paddestoel hebt, heb je na de eerste bocht twee mogelijkheden een klein stukje afsnijden door de muren als springschans te gebruiken.
Mushroom Bridge
Of je er veel tijd mee wint betwijfel ik, maar als je na de start meteen naar rechts gaat, kun je een trap af naar een warp pipe.
Wanneer je de eerste tunnel uitkomt, zie je aan de rechterkant een zandpad de heuvel op gaan. Gebruik wel een boost paddestoel, anders wordt je flink afgeremd door het zand!
Tot slot kun je, als je dapper bent, de zijkant van de brug nemen, waar je van meerdere boosts kunt profiteren. Het is echter nogal smal, dus de kans dat je naar beneden valt is groot.
Daisy Cruiser
In het gangpad na de eetzaal zie je een openstaand luik na de eerste bocht. Rij het gat in en je vindt een dubbel vraagtekenblok en een pijp die je weer naar boven blaast.
Sherbet Land
Ook hier is het weer verstandig een boost paddestoel bij je te hebben om niet afgeremd te worden. Blijf aan de linkerkant rijden, zodra je het ijsgedeelte aan het eind van het parcour bent opgereden. Links van de eerste "poort" is een opening die je kunt gebruiken.
Mushroom City
Rijd bij de eerste afslag naar rechts, in de stad, gewoon rechtdoor. Direct hierachter vind je een roze pad aan de rechterkant, met op het eind een vraagtekenblok.
Net voor de finish moet je een stuk snelweg nemen, tegen het verkeer in. Dit kun je vermijden door niet links van het gat in de weg te rijden, maar rechts. Zonder boost paddestoel zul je echter veel vaart verliezen.
Yoshi Circuit
Na de tweede bocht zie je aan de rechterkant een opening in de 'berg', waarmee je de derde bocht kunt afsnijden. Zonder boost paddestoel zul je de sprong echter niet halen.
Wanneer je de eerste tunnel uit rijdt, zie je aan de rechterkant een rood bord waarop staat "Turn Left". Blijf in de bocht hierna aan de linkerkant rijden en je ziet een strookje groen. Rijd deze strook op en gebruik op het einde een boost paddestoel. Je springt dan een lager gelegen tunnel in.
Dino Dino Jungle
Sla zodra je de eerste grot uit rijdt rechtsaf en je vindt een smalle houten brug met een boost.
In de tweede grot bevindt zich een groot gewelf met enkele geisers. Ga ook hier weer naar rechts zodra je het gewelf binnen komt, en gebruik een boost paddestoel op de houten brug, want deze vermindert je vaart behoorlijk.
Bowser's Castle
Het laatste deel van dit parcour bestaat uit een lavaput met een standbeeld van Bowser dat vuurballen afschiet. Wanneer je dit deel binnen rijdt, blijf dan gewoon rechtdoor rijden, en gebruik een boost paddestoel om over de lava te springen en de bocht af te snijden. Pas echter op dat je niet te ver doorschiet, want dan beland je alsnog in de lava!
quote:Daar zat ik wel over te denken, maar omdat de plaatjes toch zichtbaar zijn en ook de shortcuts laten zien, leek de spoilertag me enigszins overbodig.
Maar misschien is het handig om spoilertags te gebruiken (iig voor de tekst, plaatjes laat hij tochwel zien) voor mensen die hetzelf willen uitvinden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |