Maar afgelopen zondagmiddag (9 november) was het dan eindelijk zo ver! Het concert van het jaar (voor mij en me vrienden iig), daar waar we al heel lang op zaten te wachten: eindelijk weer een concert van de Travoltas! En niet zomaar een concert, nee het was een jubileum concert ook nog!
Dus wij op zondagochtend vol goede moed naar het NS station in Deventer en van daar naar Tilburg. De NS werkte redelijk mee en op het stukje busrijden tussen Arnhem en Nijmegen na was het een prettige reis waarin we al lekker in de stemming aan het raken waren door de hele rit Travoltas nummers te zingen. (Wat zullen de andere reizigers zich ge-ergerd hebben
In Tilburg aangekomen gingen we meteen naar 013 toe. En daar kregen we een gratis CD van de Travoltas, wat op zich al heel koel was, en ook nog eens champagne (ha champagne egnie dat was SPA en fruit appel!)
Na een moeilijk op gang komend optreden van One In A Million kwamen The Apers. En dat is ook altijd tof maar we komen niet voor The Apers maar voor de Travoltas!
En de Travoltas kwamen voor ons, de fans!
Mooie opening met Perry achter de drums de oude nummers gespeelt van Kill!Kill!Kill!Sex!Sex!Sex! Daarna stopte Perry met drummen en ging hij zoals altijd goed met het publiek spelen. Alleen beter dan normaal want het was echt duidelijk te meren dat alle Travoltas er veel zin in hadden.
Na nummers van Kill!Kill!Kill!Sex!Sex!Sex! kwamen nummers van Baja California en kwamen andere (ex)bandleden erbij. Want het was meteen een reunie met bijna alle exleden van onze favoriete band. Na Baja California afgewerkt te hebben was het dan tijd voor Modern World. Ook deze oude nummertjes werden geniaal gebracht. Tijd voor wat nummertjes van de Flashback Tour waar ze The Beach Boys coverden (duh wie moeten ze anders coveren?) En verwachtte je net als bij de Flashback Tour dat ze het op dezelfde manier als The Beach Boys zouden spelen dan had je het mooi fout, want zoals Perry zei "Het moet voor ons ook leuk blijven" dus we kregen een opaar klassieke Beach Boys nummers in een punkjasje gegoten in hapklare brokken voor ons op een zilveren bordje geserveerd.
Tijd voor Teenbeat. Natuurlijk kon Pray for Sun niet ontbreken. Daarna briljant verder gegaan met nummers van Club nouveau en daarna helaas alweer bij hun laatste album aangkeomen, Endless Summer! (Liv Tyler )
En welk nummer mag echt absoluut niet ontbreken op een jubileum concert van de Travoltas? Inderdaad! Waimea!! En man wat blijft dat nummer geniaal!
Het was echt het beste optreden van Travoltas ooit (hun 13 jarig jubileum viel samen met mijn 13e bezoek aan een concert van ze, ook een heuglijk feit)
Moe maar voldaan gingen we weer terug naar onze thuishaven Zwolle en tijdens de reis zongen we weer. LIV LIV LIV LIV LIV LIV LIV LIV LIV LIV WHOOHOOO!
Nog meer mensen geweest?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |