quote:Dat is toch normaal :p
Op woensdag 14 januari 2004 17:53 schreef franske19 het volgende:[..]
Tja wat is de volgende stap, je mag niet met tanks op mensen schieten want dat is niet eerlijk?
quote:Teamwork is nog altijd het sleutelwoord. Een groep schakelt de engineers uit, de ander pakt de vlag. Maar ja, probeer dat op een public server voor elkaar te krijgen.
Op woensdag 14 januari 2004 19:22 schreef nlboy het volgende:[..]
Dat is toch normaal :p
Maar het is gewoon k*t dat mensen C4's ernaat leggen.
Want als dat steeds door gaat...ja dan is er geen lol meer aan CTF.
En als er meerder mensen dat gaan doen dan kan je nooit de vlag ophalen.
En het is jammer dat je bijv. de C4's niet kan uitschakelen ofzo.
quote:dat bedoel ik....
Op woensdag 14 januari 2004 19:54 schreef Dr_Crouton het volgende:[..]
Teamwork is nog altijd het sleutelwoord. Een groep schakelt de engineers uit, de ander pakt de vlag. Maar ja, probeer dat op een public server voor elkaar te krijgen.
quote:Een andere tactiek werkt ook perfect, zoek iemand op die wil samen spelen, offer jezelf op. Expacks zijn ontploft, die ander kan fluitend weg lopen/rijden/vliegen met de vlag.
Op woensdag 14 januari 2004 19:54 schreef Dr_Crouton het volgende:[..]
Teamwork is nog altijd het sleutelwoord. Een groep schakelt de engineers uit, de ander pakt de vlag. Maar ja, probeer dat op een public server voor elkaar te krijgen.
quote:Ja, bij de FRS of MediaMarkt.
Op donderdag 15 januari 2004 08:27 schreef markdoggen het volgende:
Weet iemand waar je battlefield 1942 kan downen?
quote:LATER
Op donderdag 15 januari 2004 08:27 schreef markdoggen het volgende:
Weet iemand waar je battlefield 1942 kan downen?
De patch naar versie 1.6 van de online shooter Battlefield 1942 is maar liefst 266 MB groot. Daar krijg je onder andere 2 nieuwe maps voor, vol nieuwe wapens en voertuigen.
Als je de zeer succesvolle online multiplayshooter Battlefield 1942 wilt spelen dien je over een snelle internetverbinding te beschikken en dat is maar goed ook, want die zul je nodig hebben als de nieuwste patch van het spel wilt downloaden. Versie 1.6 zal een dezer dagen uitkomen, maar de details zijn alvast bekend gemaakt.
Het belangrijkste; het geheel zal maar liefst 266 MB groot zijn. Daarvoor krijg je twee nieuwe maps, Liberation of Caen en Raid on Agheila. In de eerste wordt tevens een nieuwe partij geïntroduceerd; het Canadese leger. Die hebben ook twee eigen voertuigen, de Sexton SPA en de Lynx scout car. Het Duitse leger heeft in deze map ook een nieuw voertuig, de Kettenkrad. De tweede map is alleen speelbaar voor bezitters van de Secret Weapons add-on en bevat ook de nodige nieuwe voertuigen en mysterieuze wapens.
Daarnaast zijn er ook drie bestaande maps aanpassingen gepleegd en zal het spel voortaan van de Punkbuster anticheat software gebruik maken. Tot slot heeft het team van de Zweedse ontwikkelaar Digital Illusions een foto vrijgegeven van de gezichten van de makers. Die gezichten zijn namelijk in het spel opgenomen en nu kun je op zoek naar soldaten met een bekend gezicht.
bron: gamez.nl
Het kon niet meer beter dan dat en om de avond maar met een goede bui af te sluiten ben ik na deze ronde maar gestopt.
quote:hoogste van mij was 22 kills 0x dood.
Op zondag 18 januari 2004 00:21 schreef Dr_Crouton het volgende:
LOL! Ben net maar bij het hoogtepunt gestopt: DC Urban Siege: 17 kills, 0 deaths. Dankzij de Gazelle copter waar ik een hele ronde in zat en niemand van de Coalition op het idee kwam om een stinger te gebruiken. Zelfs de Little Bird van de tegenstander met dezelfde guns plus raketjes kreeg me niet te pakken.Het kon niet meer beter dan dat en om de avond maar met een goede bui af te sluiten ben ik na deze ronde maar gestopt.
quote:Verre van, maar een *update* van 250 MB is niet bepaald gezond hoor...
Op vrijdag 16 januari 2004 20:20 schreef GoldaM het volgende:
56k ?
quote:een vriendin van me die ook bf1942 speelt zegt dat ze heeft gehoord dat er wel vaker probelem zijn als je wil reinstallen
Op dinsdag 20 januari 2004 14:28 schreef Skull-splitter het volgende:
Reactie op Chen:
Krasje oid?
quote:Had ik vaak met de eerste patches.
Op dinsdag 20 januari 2004 14:46 schreef Chen het volgende:[..]
een vriendin van me die ook bf1942 speelt zegt dat ze heeft gehoord dat er wel vaker probelem zijn als je wil reinstallen
Beste en meest tijdrovende manier is om jouw spelersprofiel (alle settings) te backuppen, het spel helemaal overnieuw te installeren en daarna de patche en de complete mods overheen te gooien. Daarna start je het spel op, sluit het meteen af en gooi je je profiel in de Profiles map. Het spel nog niet opnieuw starten: als je een firewall hebt zoals Zonealarm, het .exe van spel toestemming geven om te verbinden en als server te fungeren etc.
Klaar. ![]()
[Dit bericht is gewijzigd door Dr_Crouton op 20-01-2004 18:55]
En incremental patch 1.6 voor bf1942 weegt denk ik maar iets van 100 mb als je 1.5 al hebt draaien.
[Dit bericht is gewijzigd door franske19 op 20-01-2004 20:30]
quote:http://www.eagames.nl/index.asp?loc=%2Fdynpage%2Easp%3Fpage%5Fid%3D222
Op dinsdag 20 januari 2004 14:03 schreef Chen het volgende:
[afbeelding]
HELUPPPPPPP
quote:Hey Thanx man!! ik ga dat binnekort effe doen
Op dinsdag 20 januari 2004 21:01 schreef MasterDisaster het volgende:[..]
http://www.eagames.nl/index.asp?loc=%2Fdynpage%2Easp%3Fpage%5Fid%3D222
quote:Snap er niks van
Op dinsdag 20 januari 2004 18:54 schreef Dr_Crouton het volgende:[..]
Had ik vaak met de eerste patches.
Beste en meest tijdrovende manier is om jouw spelersprofiel (alle settings) te backuppen, het spel helemaal overnieuw te installeren en daarna de patche en de complete mods overheen te gooien. Daarna start je het spel op, sluit het meteen af en gooi je je profiel in de Profiles map. Het spel nog niet opnieuw starten: als je een firewall hebt zoals Zonealarm, het .exe van spel toestemming geven om te verbinden en als server te fungeren etc.
Klaar.
quote:Aah hartstikke makkelijk vooral moet je de A en D gebruiken dan is het een piece of cake
Op vrijdag 23 januari 2004 13:47 schreef Maxximus het volgende:
DC![]()
maar die heli's en vliegtuigen![]()
omhoog en ff vooruit lukt nog wel maar dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |