UTRECHT - 30/10/03 Missy Elliott en Justin Timberlake werken momenteel aan een nieuwe versie van het nummer 'We are the World'. De remake dient, evenals het origineel destijds, om geld in te zamelen voor de strijd tegen AIDS. Quincy Jones, die de productie van het originele nummer nam, heeft al toestemming verleend voor de nieuwe versie.
We are the World werd geschreven door Lionel Richie en Michael Jackson. Zij zouden het nummer in twee uur tijd in elkaar hebben gezet. Een groot aantal muzikanten, zoals Bruce Springsteen, Diana Ross en Stevie Wonder, zongen het nummer mee op de single. Wereldwijd werden miljoen exemplaren verkocht.
bron: klik
Het origineel klinkt erg goed. Wil Justin met deze remake alleen maar weer MJ imiteren?
maar I'm Lovin' it...
zal me benieuwen hoe deze gaat worden
Een muzikant hoort een creatief genie te zijn en geen nummers te kopieren.
Iemand die een cover uitbrengt dient het origineel compleet van de aardkloot te zingen of zelfmoord te plegen....
aangezien het eerste niet mogelijk is met deze plaat rest Justin niets anders dan....
quote:Hoeveel creatieve genieen zie jij tegenwoordig nog in de muziekbusiness? Er zit zoveel gemaakt spul bij echt zo jammer. En er komen wel zo vreselijk veel covers uit dat het gewoon triest is. Originaliteit is sowieso moeilijk te vinden tegenwoordig. Als justin de neptunes niet had was zijn album lang niet zo goed geworden
Op woensdag 12 november 2003 17:28 schreef Elgigante het volgende:
schandalig van JT.Een muzikant hoort een creatief genie te zijn en geen nummers te kopieren.
Iemand die een cover uitbrengt dient het origineel compleet van de aardkloot te zingen of zelfmoord te plegen....
aangezien het eerste niet mogelijk is met deze plaat rest Justin niets anders dan....
Het nummer gaat blijkbaar 'The world is ours' heten en Timbaland werkt ook mee.
quote:Komt er ook 1 onder z'n steen vandaan gekropen
Op woensdag 12 november 2003 17:28 schreef Elgigante het volgende:
schandalig van JT.Een muzikant hoort een creatief genie te zijn en geen nummers te kopieren.
Iemand die een cover uitbrengt dient het origineel compleet van de aardkloot te zingen of zelfmoord te plegen....
aangezien het eerste niet mogelijk is met deze plaat rest Justin niets anders dan....
quote:Maar kun je nog wel allemaal origineel zijn als bijna alles al is gedaan? Alleen originieel zijn om het origineel zijn is ook kut.
Op woensdag 12 november 2003 17:32 schreef erikh het volgende:
Originaliteit is sowieso moeilijk te vinden tegenwoordig.
en origineel is een kutwoord
quote:Justin heeft nog nooit een cover naar voren gebracht, dit zou zijn eerste zijn en kennelijk betuigt hij op deze manier juist respect voor het nummer. (maar dat zien jullie niet in)
Op woensdag 12 november 2003 17:32 schreef erikh het volgende:[..]
Hoeveel creatieve genieen zie jij tegenwoordig nog in de muziekbusiness? Er zit zoveel gemaakt spul bij echt zo jammer. En er komen wel zo vreselijk veel covers uit dat het gewoon triest is. Originaliteit is sowieso moeilijk te vinden tegenwoordig. Als justin de neptunes niet had was zijn album lang niet zo goed geworden
Over dat geflauwekul met de neptunes is gewoon Bullshit, een album maak je met meerdere mensen deze was toevallig met de Neptunes.
Die overigens alleen de vette beats maken.
Justin schrijft dus gewoon zelf de teksten.
Net als bij veel artiesten dus, kennelijk heeft hij dus gewoon de juiste man gevraagd om zijn album te maken. (timberland niet te vergeten)
P.s. Je zou eigenlijk een keer Nsync liedjes moeten luisteren niet die BYE BYE BYE nummers, maar juist de nummers waar hun de vrije hand kregen. zijn vaak de ballads.
Echt super mooi.
quote:Het orgineel was ook al zum kotzen, dus tegenvallen, neen.
Op woensdag 12 november 2003 17:25 schreef hans12581 het volgende:
Deze versie kan alleen maar tegenvallen
"You can't polish a turd"
...en de geschiedenis heeft bewezen dat zingen voor 'charity' voornamelijk de artiest zelf helpt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |