quote:Na jou heb ik tegen gasten die 200e, 400e en 500e stonden gespeeld.
Op zondag 23 november 2003 17:58 schreef Bastard het volgende:[..]
Na jouw sloeg ik tegen iemand op de 1000e plek, .. "afgemaakt" heeft een nieuwe betekenis gekregen. Ik werd in enkele minuten tijd van het veld gespeeld.
Én gewonnen ![]()
Sta nu zelf 500-zoveel
Jah, ik stoor me ergens aan. Ik weet niet of er mensen bij zitten die daad werkelijk ooit naar tennis hebben gekeken op TV, of in het echt. Of dat ze zelfs deze sport beoefenen. Maar het spelen op live is leuk, maar op de manier waarop het door vele "spelers" wordt gespeeld is niet meer leuk.
Ik ben nog nooit iemand binnen de top 1000 tegen gekomen die een rally heeft gespeeld, neen het is ff snel op die lijst stijgen en zoveel en snel mogelijk punten scoren!
Hoeken
Neen, bijna alle "spelers" die in de top 1000 staat, en ook vele die niet bij deze 1000 behoren, snap het spelletje niet echt volgens mij?!? Iedereen slaat die bal namelijk met een rot vaart in de hoeken! Ik weet niet of iemand Sampras, Hewitt en alle andere heeft zien spelen? Maar deze spelen ook wel eens rally's!
Rally's
Jah, een fenomeen op het xbox live netwerk! Als je iemand tegen komt die rally's spelen dan heb geluk want ik ben pas 1 of 2 spelers tegen gekomen die zo spelen! Ik hoef echt geen nr. 1 te worden (ik weet namelijk donders goed dat ik dat nooit zal worden!) maar voor alle andere 11 jarige, nr. 1 freakjes. Leer het spel nu eens! En als je iemand echt helemaal dol heb gemaakt! Dan, dan maak je hem mooi af met een mooie volly ofzo.
Serveren
Tis nu namelijk een kwestie van wie mag gaan serveren? Mag die tegenstand het? Nou dan kan ik je 9 van de 10 keer vertellen dat die bal zodra je hem terug hebt geslagen helemaal andere kant van de baan terecht komt!
Ik stoor me hier namelijk vreselijk aan! Denkje van oh ik zal eens een potje op live gaan spelen! Ben je binnen nog geen 3 min klaar. Dan hoeft het niet meer voor mij, want ik kan zeer zeker tegen mijn verlies. Maar voor de meste geldt dat niet, en als je dan een keertje voor komt te staan, dan wordt de verbinding verbroken?!?
Ik weet niet hoe jullie er over denken? Maar ik kan me er soms goed pissig overmaaken.
quote:Hoe werkt het dan? Ik heb me aangemeld maar moet ik in het spel ook die cijfercombinatie als wachtwoord gaan invullen ofzo
Op zondag 23 november 2003 23:18 schreef twi het volgende:
XSN is super! Dé uitvinding voor online sportsgames!FUCKING COOL!!!!!!!!!!
quote:Jah, staat onder de groene balk van de FOK OPEN
Op maandag 24 november 2003 00:01 schreef Bastard het volgende:[..]
Hoe werkt het dan? Ik heb me aangemeld maar moet ik in het spel ook die cijfercombinatie als wachtwoord gaan invullen ofzo
Mocht je het niet kunnen vinden, is dit de code 11738653
Zodra dat alles klaar is, invite je de persoon in kwestie, komt 'ie de room in en je gaat gewoon spelen als normaal bij een exhibition. Aan het einde worden de scores automatisc op XSN gezet. Erg, erg leuk!
Ikzelf combineer alles, van risk shots naar drop shots naar volleys en gewone fore- en backhands. Ik maak ook de nodige unforced errors doordat ik best aanvallend en agressief speel. Iedereen heeft z'n speel-stijl. Ik voel me pas echt genaaid als:
- M'n tegenstander een brakke verbinding heeft, waardoor de game lagged en je dus amper risk shots kan doen of goed kan serveren.
- M'n tegenstander alleen maar onderhands serveert.
- M'n tegenstander telkens lullige balletjes slaat die via het net het veld aan mijn kant in stuiteren (kwam iemand tegen die had gevonden hoe je zoiets moest doen).
Wanneer ik iemand aan het inmaken ben en hij/zij gaat weg, vind ik het geen probleem. Scheelt weer tijd, en ik krijg m'n punten toch wel
tering....
wat een cool spel....
Ik was altijd al mega Virtua Tennis 2k2 freak op mijn Dreamcast maar dit slaat echt alles. Ik ga eerst effe inspelen met de career mode voor dat ik me online waag maar pfffff wat is dit cool. Het overstijgt al mijn verwachtingen. Dit kan nog wel es bruut uit de hand gaan lopen hahaha!
quote:Euh ik niet dus
Op maandag 24 november 2003 00:27 schreef twi het volgende:
Pas als het geactiveerd is moet je een cijfercombinatie invullen. Eerst XSNSports.com selecteren, dan de naam (FOK OPEN) en dan de code die coolnhl hier neerzette. Daarna moet je de zogenaamde instellingscode invoeren die je per mail toegestuurd krijgt en ook op de FOK OPEN pagina staat (rechtsboven bij de titel).
Wel een bericht dat de vorige competitie is opgelost.
quote:Toegestuurd krijgt, niet hebt gekregen
Op maandag 24 november 2003 10:27 schreef Bastard het volgende:[..]
Euh ik niet dus
Wel een bericht dat de vorige competitie is opgelost.
http://www.xsnsports.com/TopSpin/Group/?tgid=655
Password: 11738653
quote:Nog steeds niks
Op maandag 24 november 2003 12:35 schreef twi het volgende:[..]
Toegestuurd krijgt, niet hebt gekregen
quote:Krijg je op de dag dat het tournooi van start gaat
Op maandag 24 november 2003 13:29 schreef Bastard het volgende:[..]
Nog steeds niks
quote:Krijgt, niet hebt gekregen.
Op maandag 24 november 2003 13:29 schreef Bastard het volgende:[..]
Nog steeds niks
Krijgt = toekomst
Straks, later, ooit.
![]()
Oké, oké, gaat krijgen is natuurlijk duidelijker, ik geef toe
quote:Ja dan moet ik maar toevallig de meel hebben gechecked he?
Op maandag 24 november 2003 14:08 schreef coolnhl het volgende:[..]
Krijg je op de dag dat het tournooi van start gaat
Met mn stomme kop in een automatische handeling de xbox uitgezet bij het saven van mn profiel.
(Damm kut laad en save tijden in dat spel ook!!!)
Weg poppetje.. kan een nieuwe maken!!!
quote:Nou dan maak je toch een nieuw poppetje aan? Heb er weer 14 sterren opgezet hoor
Op dinsdag 25 november 2003 20:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik heb perongeluk een foute skill aangeklikt..
quote:
Op dinsdag 25 november 2003 12:20 schreef Bastard het volgende:
Last der lasten!!!!![]()
![]()
Met mn stomme kop in een automatische handeling de xbox uitgezet bij het saven van mn profiel.
(Damm kut laad en save tijden in dat spel ook!!!)Weg poppetje.. kan een nieuwe maken!!!

Even in het kort: Je maakt een competitie, logt via Top Spin in met de gegevens die je krijgt, invite degenen met wie je moet spelen en op het einde wint bartje twi
quote:Het antwoord is "Oefenen" .. speel de SP eens een paar keer en je zal merken dat je steeds beter word.
Op woensdag 26 november 2003 14:25 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik ben gisteren he-le-maal weggespeeld...
Ik kreeg niet eens de kans de bal terueg te slaan...
Natuurlijk sla ik zelf ook niet als een Sampras ofzo, en word ik online ook vaak op mn nummer gezet, maar dat drukt het plezier helemaal niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |