quote:
Op dinsdag 11 november 2003 06:14 schreef MikeyMo het volgende:[..]
die heeft dat bruine kleurtje vast niet van zichzelf
quote:Same here!!
Op dinsdag 11 november 2003 13:58 schreef marky het volgende:[..]
Tja en wat willen we met deze wetenschap???
Doet Ron er iemand kwaad mee?
Zijn we terug naar de jaren 50?
Is het verboden?
Plas, poep sex niet aan mij besteed maar ieder moet dat voor zich weten het gaat mij niets aan!
Maar laat iedereen lekker "spetteren" zoals hij of zij wil.
zijn er nog meer onderbroeklolligheden?
quote:Op dinsdag 11 november 2003 03:03 schreef defpaul het volgende:
[..]
Gast, ik zat in de taxi met die taxichauffeur! Ik had bij het uitgaan weer eens gehoord van dit onderwerp en toen vroeg ik aan die taxi-chauffeur (toch een bepaalde groep mensen met info he...) of hij er iets van wist.
Man wat een verhalen kwamen er uit die gast. Maar deze was dus niet expliciet over poepsex. Die chauffeur zei iets in de trent van; ik moest die smeerlap altijd naar een bordeel in Bilthoven brengen terwijl zijn vrouw en kind lagen te slapen...
Ja en bovendien leuk joh zo'n taxichauffeur die alles doorverteld wat er in de taxi gebeurt. Je zou maar een prive gesprek hebben in een taxi. Heel Hilversum en fok! weten het binnen een paar dagen.quote:Op donderdag 22 september 2005 10:26 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]Is het je nooit eerder opgevallen dat Taxi-chauffers sterke verhalen ophangen?
En dat ze het altijd zelf meegemaakt hebben i.p.v. een collega
Whehehe, nog meer leuk nieuws over Ronniequote:(…) Raar is dat, dat mensen bijna altijd aan me vragen hoe Ron Brandsteder in bed was. Ik zal er eerlijk in zijn. Slecht. Hij wilde altijd op mijn buik klaarkomen, dat was dan porno of zo. Hij had wat ik en mijn vriendinnen een hondenpikkie noemen, een beetje kort, blauwig en bijna puntig. Zal wel not done zijn dat ik het vertel, maar ik wil zo eerlijk mogelijk zijn. Het lijkt me hypocriet om nu dingen achter te houden. Mijn leven ligt sowieso op straat en toen ik in de goot lag lulde iedereen ook over mij, de raarste verhalen, dat ik bijvoorbeeld mijn buitenste schaamlippen weg zou hebben laten snijden in ruil voor cocaïne. Ron kon er gewoon niks van. Had niets te betekenen. Met Carlo Nassi lag dat anders. Ik kan me herinneren dat, toen we in St.Tropez in een vijfsterrenhotel lagen te vrijen, onze buren hadden geklaagd bij de receptie. Ze dachten dat er iemand naast hun zijn huisdier mee op vakantie had genomen. Heel hijgerig was Nassi, maar wel een lekker lange dikke pik. Ik wil als ik geneukt word het wel echt voelen. Ron was iemand die zijn neus in mij snoot. Nassi is eigenlijk altijd mijn grote liefde gebleven. (…)
Jammer alleen dat dat door Nico Dijkshoorn verzonnen is ipv dat het uit Patty's boek kwam.quote:Op vrijdag 23 september 2005 12:55 schreef Manneke_Pils het volgende:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/001717.html
[..]
Whehehe, nog meer leuk nieuws over Ronnie
Dat is weer typisch Patty Brard,lullen over haar ex, hoe die in bed was !quote:Op vrijdag 23 september 2005 12:55 schreef Manneke_Pils het volgende:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/001717.html
[..]
Whehehe, nog meer leuk nieuws over Ronnie
Nog leuker is dat dit een hoax bericht is, en dat het dus helemaal niet door Patty Brard geschreven is.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 00:18 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat is weer typisch Patty Brard,lullen over haar ex, hoe die in bed was !
Lekker belangrijk![]()
Oeps Schaam me daarvoorquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 00:58 schreef Tarak het volgende:
[..]
Nog leuker is dat dit een hoax bericht is, en dat het dus helemaal niet door Patty Brard geschreven is.
quote:Op dinsdag 11 november 2003 13:54 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
En zijn stem natuurlijk bij het zingen:
Perfecte sex bestaat niet
maar een keutel zoals jij
zie je een keer in je leven
en daar blijft het dan wel bij
Je ruikt de hutspotgeuren
je glimt in de maneschijn
één geheel, doch vele kleuren
nee een drol zoals jij
zal er nooit of te nimmer meer zijn
Het is niet te bewijzen. Net als de roddels over Melkert in dequote:Op donderdag 18 juni 2009 23:02 schreef EdvandeBerg het volgende:
Hilarisch dat VKmag naar dit topic linkt.
Zou er nou echt niet iemand zijn die hier meer van weet en het verhaal tegen centjes kwijt wil? Of zou dit in H'sum zo'n verhaal zijn warvan toch iedereen weet dat het waar is en mensen die er over willen babbelen geweigerd worden omdat
a) Ron misschien best, ondanks zijn rare hobbies, een goeie kerel is?
b) het een ongeschreven regel is hierover in pers te melden?
c) je je carriere in H'sum dan wel kan vergeten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |