Dat moet je even uitleggen...quote:Op woensdag 31 maart 2004 19:49 schreef NinjaNoKa het volgende:
vraagje wat gaan de nederlandse ninja's doen in ww3?:P
Ik heb ergens gelezen geloof ik dat Michel van de Miko-dojo een seminar gaat doen...is dat misschien bij jullie?quote:Op woensdag 7 april 2004 09:08 schreef McAppel het volgende:
Als je in Alkmaar wilt trainen moet je wel op maandagavond niets te doen hebben.
Dan trainen we namelijk....
Het is een gezellige groep (vind ik). We trainen van 20.00 tot 21.30 (maar dat loopt meestal wat uit).
Ik heb hier alleen geen telefoonnummer van de sensei bij me, dus dat hou je nog te goed. (ik denk ergens in het weekend)
DAT.. zou wel heel gaaf zijn. Helaas weet ik daar nog niets van... We zitten echter wel af en toe met de gedachte te spelen om hem een keer te vragen maar voor zover ik weet is dat (nog) niet gebeurd.quote:Op woensdag 7 april 2004 10:19 schreef Bert-Spies het volgende:
[..]
Ik heb ergens gelezen geloof ik dat Michel van de Miko-dojo een seminar gaat doen...is dat misschien bij jullie?
BS
Ik ben in contact gekomen met Willem en die liet mij weten dat ik een keer kon komen mee trainen (niet aanstaande maandag ivm pasen wat je al zei).quote:Op woensdag 7 april 2004 09:10 schreef McAppel het volgende:
Owja.. we trainen in een gymzaal in Daalmeer met meestal zo'n 20 peoples.
De gymzaal hoort (volgens mij) bij een basisschool die je zowat al ziet vanaf de weg alkmaar-schagen (ben ff het N nr kwijt...)
zat net even te neuzen op jullie forum: interesant week-end straks in augustus zeg!quote:Op dinsdag 13 april 2004 13:37 schreef erikh het volgende:
Subtiel schopje.
Morgen weer trainen, heb er al zin in
hmm dat heb ik nog niet gelezen, ik ga ff kijkenquote:Op dinsdag 13 april 2004 14:00 schreef Bert-Spies het volgende:
[..]
zat net even te neuzen op jullie forum: interesant week-end straks in augustus zeg!
BS
Geen idee.. ik loop op surfschoentjes... Tot komende maandag dan.. of niet?quote:Op donderdag 8 april 2004 19:51 schreef Leatherneck het volgende:
Bedankt.
Wat ik me altijd al heb afgevraagd: zitten die tabi's wel lekker? Of is het een kwestie van wennen?
quote:Op dinsdag 13 april 2004 14:00 schreef Bert-Spies het volgende:
[..]
... interesant week-end straks in augustus zeg!
dat is dus gewoon de sakki-test die je moet afleggen binnen de Bujinkan om je shidoshi level te halen ( 5e dan )quote:Op donderdag 8 april 2004 18:46 schreef Leatherneck het volgende:
[..]
Ik ben in contact gekomen met Willem en die liet mij weten dat ik een keer kon komen mee trainen (niet aanstaande maandag ivm pasen wat je al zei).![]()
Ik heb al heel wat dingen gelezen over Ninjutsu en ook een heel cool filmpje gezien.
Wat wel leuk aan dat filmpje was, was dat er een man bijzat die een soort zesde zintuig had ontwikkeld, hij kon aanvoelen wanneer hij aangevallen zou worden zonder te kijken.
En dat zie je dan ook in dat filmpje, achter hem staat dan iemand die op een bepaald moment met een zwaard op hem "inhakt" en deze ontwijkt hij gewoon, erg cool om te zien![]()
Heb je dat filmpje toevallig nog ergens?quote:Op donderdag 8 april 2004 18:46 schreef Leatherneck het volgende:
[..]
Ik ben in contact gekomen met Willem en die liet mij weten dat ik een keer kon komen mee trainen (niet aanstaande maandag ivm pasen wat je al zei).![]()
Ik heb al heel wat dingen gelezen over Ninjutsu en ook een heel cool filmpje gezien.
Wat wel leuk aan dat filmpje was, was dat er een man bijzat die een soort zesde zintuig had ontwikkeld, hij kon aanvoelen wanneer hij aangevallen zou worden zonder te kijken.
En dat zie je dan ook in dat filmpje, achter hem staat dan iemand die op een bepaald moment met een zwaard op hem "inhakt" en deze ontwijkt hij gewoon, erg cool om te zien![]()
Is het dan niet een filmpje van de genbukan toevallig? Ik zag laatst op discovery een heel interveiw met een leerling en Tanemura zelf. Zouden zij dezelfde test hebben zeg maar.quote:Op vrijdag 16 april 2004 19:16 schreef ninja-mod het volgende:
Het is ook te zien in een korte docu die TLC / Discovery uitzond , ik heb dat filmpje vast nog wel ergens![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |