FOK!forum / General Chat / Retro: de complete jaren 80 worden gerecyled!
MikeyMozaterdag 1 november 2003 @ 19:09
Als ik naar de sportwinkel ga kan ik kiezen uit diverse Nike Sportschoenen uit de Jaren 80 (en ook uit de jaren 90). Als ik door de Bart Smit loop zie ik daar G.I. Joe, He-man, Transformers, de Troetelberen, de popples. Kim Wilde en Nena domineren de hitlijsten met een remake van een oud Nenanummer uit de jaren '80.

G.I. Joe is niet alleen terug op het speelgoedfront, strips daarvan vliegen ook weer als zoete broodjes over de toonbank en de DVD's met originele afleveringen liggen in de DVD bakken bij de speelgoed winkels.

Datzelfde geldt voor de Transformers: van de speelgoedfiguren worden dure reissues uitgebracht, in menig regio zijn er DVDboxen uitgebracht met de originele afleveringen en de film. Er is weer een nieuwe goedlopende serie genaamd Takara en de comics die door Dreamwave worden uitgebracht hebben enorme verkoopcijfers.

De Turtles en Thundercats hebben ook beiden weer comics op hun naam staan.

En ook He-man is weer helemaal terug: een mangastyle tekenfilmserie met amerikaanse invloed, nieuw speelgoed, comics en op DVD zij niet alleen de nieuwe afleveringen te krijgen, ook de afleveringen uit de jaren 80 zijn o.a. bij Play te bestellen.

jaren '80 Horroriconen Freddy en Jason nemen het tegen elkaar op in Freddy vs Jason nadat Jason vorig jaar al op het grote doek mocht schitteren in Jason X.

Zoals reeds eerder aangegeven: iedereen kan zijn of haar kinderen weer verblijden met een Popple of een Troetelbeer

De jaren 80 zijn weer helemaal terug lijkt wel, niet geheel toevallig. Iedereen die hun jeugd beleefden in die jaren hebben nu in de meeste gevallen een vaste baan en dus de mogelijkheid om geld te spenderen, en wat is er nou leuker om dingen aan te schaffen waaraan je veel herinneringen hebt en voor vele jaren onverkrijgbaar zijn geweest?

Ik vind het iig geweldig dat al die oude dingen waaraan ik veel herinneringen heb weer beschikbaar is

Leilazaterdag 1 november 2003 @ 19:11
Ik heb er eigenlijk niks van gemerkt
Maar ik vind het wel heel leuk!
Tedje_van_Eszaterdag 1 november 2003 @ 19:14
Vergeet de remakes niet van oude series zoals de Man van 6 miljoen, Battlestar Gallactica ed.
KonnieKipkezaterdag 1 november 2003 @ 19:14
Zanderzaterdag 1 november 2003 @ 19:14
Ik ben ook in de jaren 80 opgegroeid, maar eerlijk gezegd doet het me allemaal niet zoveel meer. Ik zou nou echt m'n geld niet meer aan Transformers of GI Joe gaan uitgeven, eigenlijk.
HAL9000Szaterdag 1 november 2003 @ 19:15
idd hulde aan de jaren 80
dwergzaterdag 1 november 2003 @ 19:17
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:14 schreef Tedje_van_Es het volgende:
Vergeet de remakes niet van oude series zoals de Man van 6 miljoen, Battlestar Gallactica ed.
Ja, ik verheug me nu al op de remake van Battlestar Galactica. Not.
Olezaterdag 1 november 2003 @ 19:18
Mwah.. sommige kleding
beenwarmers, broek weer in je laarzen.. getoupeerd haar.. mega schoudervullingen.. leren dasjes..opstaande kragen..

ach ja.. al meerdere topics...

NightH4wkzaterdag 1 november 2003 @ 19:18
Zolang we maar geen hippies enzo krijgen. Maar die horen niet in de jaren 80.
vlabakjezaterdag 1 november 2003 @ 19:19
oeh.. komt mask weer op tv?
Ed5choutenzaterdag 1 november 2003 @ 19:19
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:19 schreef vlabakje het volgende:
oeh.. komt mask weer op tv?
Nee, COPS
KonnieKipkezaterdag 1 november 2003 @ 19:22
OF wat te denken van lederen smalle stropdasjes, jeans die je ballen bekannt afknepen, lederen elleboog beschermers op stoffen vaak geruiten jasjes.
Tedje_van_Eszaterdag 1 november 2003 @ 19:22
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:17 schreef dwerg het volgende:

[..]

Ja, ik verheug me nu al op de remake van Battlestar Galactica. Not.


StarBuck is een vrouw geworden he?
dwergzaterdag 1 november 2003 @ 19:24
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:22 schreef Tedje_van_Es het volgende:
StarBuck is een vrouw geworden he?
En Adama is de baas van Crockett en Tubbs.
Tedje_van_Eszaterdag 1 november 2003 @ 19:25
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:24 schreef dwerg het volgende:

[..]

En Adama is de baas van Crockett en Tubbs.


Darth Vader als Cylons
vlabakjezaterdag 1 november 2003 @ 19:27
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:19 schreef Ed5chouten het volgende:

[..]

Nee, COPS


mask is vettur
Olezaterdag 1 november 2003 @ 19:28
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:22 schreef KonnieKipke het volgende:
OF wat te denken van lederen smalle stropdasjes, jeans die je ballen bekannt afknepen, lederen elleboog beschermers op stoffen vaak geruiten jasjes.
Hoog water broeken!
Kappa en Lacoste spencers..
van die kak-college sjaals en schoenen..
DonStefanozaterdag 1 november 2003 @ 19:39
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:15 schreef HAL9000S het volgende:
idd hulde aan de jaren 80
zeker. mooie tijd. Alhoewel ik em zelf niet echt helemaal geheel bewust heb meegemaakt...
MikeyMozaterdag 1 november 2003 @ 22:20
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 19:19 schreef vlabakje het volgende:
oeh.. komt mask weer op tv?
Ik hoop het
Oosthoekzaterdag 1 november 2003 @ 23:29
Ik ga binnenkort maar eens een relaxte beige rib-jas kopen
MikeyMozondag 2 november 2003 @ 08:21
quote:
Op zaterdag 1 november 2003 23:29 schreef Oosthoek het volgende:
Ik ga binnenkort maar eens een relaxte beige rib-jas kopen
hoe ziet dat er uit?
Dr_Croutonwoensdag 19 november 2003 @ 00:49
Jaren '80 roeleren!

*Transformers G1 dvd's, Masterpiece Optimus Prime, reissue Soundwave, alternator Smokescreen Subaru WRC gekocht heeft*

bugeyedinsdag 27 januari 2004 @ 21:22
Ik had iets van 2 jaar terug een Commodore 64 geleend, omdat ik wilde bekijken wat voor informatie in een floppy zat die ik vroeger altijd had gebruikt.

Mooi moment was dat, ff weer vroeger (:>

GewoonPimdinsdag 27 januari 2004 @ 21:51
Vroegah