Het programma waarin Brittain's lowest and horniest zich op kan geven voor een verblijf van een weekje in een soort BB-huis aan de Spaanse kust. 4 Mannen en 4 vrouwen mogen een week lang feesten en dienen, onder het alziend oog van vele camera's, liefst zoveel mogelijk met elkaar te 'rommelen'.
Doel is om die partner te strikken die volgens vantevoren opgegeven 'profielen' het best matcht. Het geheel wordt enthousiast aanelkaar gepraat door niemand minder dan Mark Little. Wie kent hem niet, deze olijkerd die ooit meespeelde in 'Flying Doctors' en 'Neighbours'?
Vanavond is het dus weer zover.
Misschien moet je bij 'instellingen' (bovenaan de pagina) even het vinkje weghalen bij de optie 'alleen geuploade plaatjes laten zien'.
Gedvemme!!
Na de eerste dag liggen er trouwens al her en der stellen bijelkaar in bed. Al dan niet ziek van de drank en de 'emoties'.
Ik geloof dat er nog geen match is. But who cares? De deelnemers niet iig.
Ik heb helaas het einde niet gezien, nog wat leuks gebeurd?
Maar die Amanda die er bij zat, was echt enorm grappig.
'Ik schrik mannen af, want tjaa ik ben blond en knap he' sprak zei met haar apenkop
Mensen komen aan bij Villa: Gelijk het zwembad in, binnen een half uur alle kleren uit!
Wat ik op zich dan wel weer van een ontzettend dubbele moraal vind getuigen, is het afschermen van de geslachtsdelen bij vrouwen en mannen!
Maak zo'n programma dan niet!
Ik vind het trouwens na één keer wel genoeg, ik kijk nu nog wel naar het begin meestal, of er wat leuks tussen zit, maar ik bereik steeds minder het einde van de show.
Kennismaking op het vliegveld, naar het huisje, eerst maar eens goed zuipen, stukkie zwemmen, weer flink zuipen, happie eten, zuipen, disco in, helemaal door het lint zuipen, alvast begin te 'rommelen', strompelend en struikelend terug naar het huisje, verder 'rommelen', omvallen en met een kater weer wakker worden.
Maar het heeft wél iets.
quote:absoluut!!!
Op zondag 10 juni 2001 03:58 schreef Cynix ® het volgende:
Alle afleveringen lijken ook wel érg veel op elkaar!Kennismaking op het vliegveld, naar het huisje, eerst maar eens goed zuipen, stukkie zwemmen, weer flink zuipen, happie eten, zuipen, disco in, helemaal door het lint zuipen, alvast begin te 'rommelen', strompelend en struikelend terug naar het huisje, verder 'rommelen', omvallen en met een kater weer wakker worden.
Maar het heeft wél iets.
![]()
![]()
Zullen we gewoon n's gek doen en er straks weer naar gaan kijken?
Dit keer met een heus tennistoernooi. Als alibi natuurlijk voor het betere werk.
quote:Vond het vanavond wel erg rustig en weinig opwindend.
Op woensdag 13 juni 2001 00:23 schreef Cynix ® het volgende:
Er waren geloof ik zowaar wat matches. Dat betekent dat stelletjes die bijelkaar zouden moeten passen volgens 'de computer' het ook echt (al dan niet) met elkaar gedaan hebben.
Wel vermakelijk programma voor bij een potje bier.
Iedereen is lekker bezig met elkaar. Vooral in de disco! De dames doen allemaal de limbo. Dat wil zeggen door een bierflesje in hun decolleté te plaatsen en dat achteroverhangend op te drinken, of op te laten drinken door een van de anderen. Anyway, hij gaat lekker!
quote:Kennismakkingen in combinatie met een overvloed aan alcohol is toch nog altijd de makkelijkste manier om elkaar te leren kennen
Op zondag 10 juni 2001 03:58 schreef Cynix ® het volgende:
Alle afleveringen lijken ook wel érg veel op elkaar!Kennismaking op het vliegveld, naar het huisje, eerst maar eens goed zuipen, stukkie zwemmen, weer flink zuipen, happie eten, zuipen, disco in, helemaal door het lint zuipen, alvast begin te 'rommelen', strompelend en struikelend terug naar het huisje, verder 'rommelen', omvallen en met een kater weer wakker worden.
Maar het heeft wél iets.
![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |