quote:Sepia tone is bruin-zwart-wit achtig...
Op woensdag 12 november 2003 18:41 schreef -Wepeel2- het volgende:
Wat houdt de sepia tone precies in? Is dat de 5 'kleuren' versie? (veel blauwe en gele tinten).
[Dit bericht is gewijzigd door Jernau.Morat.Gurgeh op 12-11-2003 20:40]
quote:Shit, hadden ze dat niet eens eerder kunnen doen?
Op woensdag 12 november 2003 15:09 schreef De_Schaduw het volgende:
En voor wie nog van plan is om de Godfather box te kopen. Wacht nog ff:-- knip --
Mooi, want ik vind de kwaliteit idd niet geweldig. En dan hebben we nog een slechtere tranfer dan de regio 1.
Zie: http://www.compare.dvdbeaver.com/
De buit van vandaag:
* The Mask (DTS)
* Independence Day S.E.
quote:Daar zit ik ook met smart op te wachten. Dat ding is al een tijdje geleden op de post gedaan
Op woensdag 12 november 2003 14:52 schreef De_Schaduw het volgende:
Red Dwarf Series III (R2). Met meer dan 200 minuten aan bonus materiaal. Waarvan toch zeker bijna 30 minuten de aflevering Backwards in omgekeerde volgorde is.
quote:Ja, er stonden ook leuke dingen als Royal Wedding met Fred Astaire, Little Shop of Horrors (1960) en 2 Hitchcock films waarvan 1 iig The Lady Vanishes was. En voor niet al te veel geld
Op woensdag 12 november 2003 16:14 schreef Patch het volgende:[..]
Klopt, die uitgever is niet zo denderend. Maar ze brengen wel geinige films uit voor een lage prijs.
Maar ik denk dat je The Inspector General best kunt kopen voor zo'n kleine 5 euro. Kwaliteit is inderdaad niet extra opgepoetst ofzo.
quote:Ik had 'm gepre-ordered bij cd-wow.com.hk en heb mail gehad dat het even zou kunnen duren voor ze 'm zouden verzenden.
Op woensdag 12 november 2003 19:52 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:[..]
Daar zit ik ook met smart op te wachten. Dat ding is al een tijdje geleden op de post gedaan
.
quote:Ja klopt, de meeste 'silent movies' die we vandaag de dag zien zijn zwart/wit. Toen ze echter negentig jaar geleden uitkwamen, waren ze wel degelijk (op sommige momenten) gekleurd. De kleur werd toegevoegd door middel van tinting en/of toning. Niet de hele film had dan kleur, maar alleen op bepaalde momenten om situaties duidelijker te maken. Zo betekende een blauwe kleur vaak dat het nacht was in de betreffende scene, groen voor natuurscenes, amber voor binnenhuize scenes terwijl het nacht is en roze werd gebruikt om vuur/vlammen aan te geven. In de 'originele' zwart/wit versie van Nosferatu zitten dus ook blauwe en amber gekleurde scenes.
Op woensdag 12 november 2003 18:41 schreef -Wepeel2- het volgende:
Ik lees hier trouwens dat er nooit een originele b&w versie is geweest.
Disc 1 contains a monocoloured sepia version, disc 2 an "original" b/w version of the film, which was released from the very beginning in a five-colour tinting
quote:Maar de zwart/wit versie op de dvd is dus ook echt zwart/wit? En niet de versie met blauwe en amber gekleurde scenes?
Op woensdag 12 november 2003 21:24 schreef Joppe het volgende:[..]
Ja klopt, de meeste 'silent movies' die we vandaag de dag zien zijn zwart/wit. Toen ze echter negentig jaar geleden uitkwamen, waren ze wel degelijk (op sommige momenten) gekleurd. De kleur werd toegevoegd door middel van tinting en/of toning. Niet de hele film had dan kleur, maar alleen op bepaalde momenten om situaties duidelijker te maken. Zo betekende een blauwe kleur vaak dat het nacht was in de betreffende scene, groen voor natuurscenes, amber voor binnenhuize scenes terwijl het nacht is en roze werd gebruikt om vuur/vlammen aan te geven. In de 'originele' zwart/wit versie van Nosferatu zitten dus ook blauwe en amber gekleurde scenes.
Ik las ook nog ergens dat de soundtrack van de Eureka versie nogal vervelend is. Met synths enzo ( Modern industrial/synth scoring by Art Zoyd).
Ik ga er in ieder geval nog even over nadenken welke versie ik aanschaf. De BfI version heeft veel minder scherp beeld, maar wel weer een betere soundtrack en de originele kleurtinten.
quote:De zwart/wit versie op de DVD is dus de originele versie; grotendeels zwart/wit scenes met af en toe kleurenscenes. Maar zo is de film nu eenmaal. Het was in die tijd normaal (zoals ik hierboven beschreef) om bepaalde scenes een kleurtje mee te geven. Als je dat niet bevalt kun je altijd nog de sepia versie kijken; die is wel in één 'kleur'.
Op woensdag 12 november 2003 21:38 schreef -Wepeel2- het volgende:[..]
Maar de zwart/wit versie op de dvd is dus ook echt zwart/wit? En niet de versie met blauwe en amber gekleurde scenes?
Ik las ook nog ergens dat de soundtrack van de Eureka versie nogal vervelend is. Met synths enzo ( Modern industrial/synth scoring by Art Zoyd).
Ik ga er in ieder geval nog even over nadenken welke versie ik aanschaf. De BfI version heeft veel minder scherp beeld, maar wel weer een betere soundtrack en de originele kleurtinten.
quote:Waar heb je hem gekocht? Via internet?
Op woensdag 12 november 2003 12:55 schreef Joppe het volgende:[..]
Hier ook:
[afbeelding]
Ik heb vandaag in Doetinchem rondgekeken, maar de frs wist van niks en het warenhuis hier had hem gewoon niet
.
krijg je he, in zo'n plattelandsstad als D'chem
quote:Nee nee, je begrijpt me verkeerd. Ik vind het juist interessant om die versie te hebben met de kleuren zoals die (grotendeels) ook origineel getoond werden. Dus ik ben blij die versie er op staat. Dan wordt het dus toch gewoon deze dvd-versie. Ga hem nu bestellen bij Play.com.
Op woensdag 12 november 2003 21:58 schreef Joppe het volgende:[..]
De zwart/wit versie op de DVD is dus de originele versie; grotendeels zwart/wit scenes met af en toe kleurenscenes. Maar zo is de film nu eenmaal. Het was in die tijd normaal (zoals ik hierboven beschreef) om bepaalde scenes een kleurtje mee te geven. Als je dat niet bevalt kun je altijd nog de sepia versie kijken; die is wel in één 'kleur'.
Edit:
Dus even voor de volledigheid, vandaag aangeschaft:
12/11/2003 Nosferatu (2 Discs) (R2) £ 15.99
[Dit bericht is gewijzigd door -Wepeel2- op 13-11-2003 01:12]
quote:JAJA die is geil he
Op woensdag 12 november 2003 19:50 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
De postbode bracht een pakketje uit Hong Kong, volgeplakt met een zeer indrukwekkende hoeveelheid postzegels:Army of darkness (R3. NTSC)
quote:Ja, ik heb nu 3 versies van die film
Op donderdag 13 november 2003 11:21 schreef AntiChrist het volgende:[..]
JAJA die is geil he
beste versie tot nu toe
Binnenkort maar eens kijken, op het moment heb ik nog bergen films liggen die ik nog niet gezien heb.
quote:Ik heb hem al 5 keer
Op donderdag 13 november 2003 11:57 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:[..]
Ja, ik heb nu 3 versies van die film
. Maar de R3 was op dit moment in de aanbieding in Hong Kong, dus ik heb hem toch maar eens besteld.
Binnenkort maar eens kijken, op het moment heb ik nog bergen films liggen die ik nog niet gezien heb.
Ik heb 'm ook, evenals seizoen 9 van Friends.
quote:Oe! Seizoen 9 wil ik nog.
Op donderdag 13 november 2003 16:01 schreef Smots het volgende:
[afbeelding]Ik heb 'm ook, evenals seizoen 9 van Friends.
quote:Die wil ik ook nog graag aanschaffen, ik wacht alleen nog even totdat hij wat goedkoper wordt. Ik vind het overigens jammer dat de cover best lelijk is en dan met name dat zwarte vierkant linksboven met Oscars erin vermeld, erg storend.
Op donderdag 13 november 2003 16:01 schreef Smots het volgende:
[afbeelding]
quote:Hoeveel heb je betaald voor die dvd box van friend 1 tm 8 ? en waar?
Op donderdag 13 november 2003 16:05 schreef Shogen het volgende:[..]
Oe! Seizoen 9 wil ik nog.
Vandaag Friends Box Serie 1 t/m 8 binnen gekregen.
quote:http://www.ceedeeveedee.com/Artikel.php?ID=279519&JumpBack=1
Op donderdag 13 november 2003 16:34 schreef xxsaskiaxx het volgende:[..]
Hoeveel heb je betaald voor die dvd box van friend 1 tm 8 ? en waar?
Hij's veranderd.
K'heb 1 t/m 8 voor 139,-
Misschien als je ze meelt dat dat ook nog wel kan.
binnen via playusa:
finding nemo (2 disc)
quote:Op www.rodirect.nl kost ie nog steeds 139 euro. Daar zit deel 9 dus niet bij.
Op donderdag 13 november 2003 16:46 schreef Shogen het volgende:[..]
http://www.ceedeeveedee.com/Artikel.php?ID=279519&JumpBack=1
Hij's veranderd.
K'heb 1 t/m 8 voor 139,-
Misschien als je ze meelt dat dat ook nog wel kan.
Office Space voor £ 5,99
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |