Fokker A zegt: Hee, ik vind Coldplay en Stereophonics echt wel geinige groepjes! Wat moet ik volgens jullie dan ook eens gaan uitcheckuh?
Waarop Fokker B dan zegt: Nou Fokker A, dan zou ik maar eens als de bliksem gaan luisteren naar Saybia! Travis vind je misschien ook wel wat, en probeer ook eens wat van I Am Kloot. Succes!
Het zou natuurlijk helemaal leuk ende nuttig zijn als de suggesties ook nog eens ergens op slaan, dus geen Burzum adviseren als iemand aangeeft Yukkie B. leuk te vinden. En een kleine motivatie erbij of een titelsuggestie maakt het helemaal af.
Enfin, you get the idea .
Ik heb het dan vooral over The Cure (just like heaven, A Forest, Lullaby) en Joy Division (Love will tear us apart).
Wat sluit hier nou een beetje bij aan?
quote:Als je Guns n' Roses digt (waar ik je overigens geen ongelijk in kan geven
Op donderdag 30 oktober 2003 04:16 schreef ullie het volgende:
Okee, ik vind the Guns n' Roses en The Hellacopters leuk. Raad mij wat aan!
Hellacopters ken ik alleen van naam, wat is het voor muziek?
quote:Zal een beetje de gothic kant opgaan...
Op donderdag 30 oktober 2003 04:15 schreef Kwark het volgende:
En om maar meteen een kick-off te doen: in een ander topic over eighties nummers kwam ik erachter dat mijn hoofd veel te vol zit met de standaard Sky Radio-classics, terwijl de nummers die mij het meest dierbaar zijn eigenlijk daarbuiten vallen.Ik heb het dan vooral over The Cure (just like heaven, A Forest, Lullaby) en Joy Division (Love will tear us apart).
Wat sluit hier nou een beetje bij aan?
Hmm daar weet ik niet zo veel van. Anders Depeche Mode eens proberen? Of Motorcycle Emptiness van the Manic Street Preachers. Gothic dingetjes mag iemand anders dan aanraden.
Fun Fact: Shannon Hoon, (zanger Blind Melon + RIP) is een jeugdvriend van Axl en zingt mee op Don't Cry .
Tips: Galaxie, the Pusher, Sleepyhouse, Toes Across the Floor, St. Andrews Fall en Mouthful of Cavities.
quote:Motorcycle Emptiness is downloading
Op donderdag 30 oktober 2003 04:20 schreef ullie het volgende:[..]
Zal een beetje de gothic kant opgaan...
Hmm daar weet ik niet zo veel van. Anders Depeche Mode eens proberen? Of Motorcycle Emptiness van the Manic Street Preachers. Gothic dingetjes mag iemand anders dan aanraden.
Volgens mij is dit een classic, ik ben die titel al zo vaak tegengekomen...shame on me dat ik het nog niet ken.
[Dit bericht is gewijzigd door Kwark op 30-10-2003 04:23]
quote:Guano Apes of KLF ?
Op donderdag 30 oktober 2003 04:16 schreef ullie het volgende:
Okee, ik vind the Guns n' Roses en The Hellacopters leuk. Raad mij wat aan!
ik hou van E-Type en de wat niet commicielere nummers van Gigi D'Agostino ... waar moet ik absoluut het bestaan van weten?
quote:Youth Gone wild zegt me wel iets, ik zal eens gaan proberen. Blind Melon ken ik uiteraard van No Rain. Ze speelden ooit in Nijmegen in het voorprogramma van Guns n' Roses. Ik zal de rest van hun werk eens checken.
Op donderdag 30 oktober 2003 04:18 schreef Kwark het volgende:[..]
Als je Guns n' Roses digt (waar ik je overigens geen ongelijk in kan geven
) moet je absoluut Skid Row gaan ontdekken! Luister vooral eens naar Monkey Business, Youth Gone Wild en Living on a Chain Gang! You'll like it.
Hellacopters ken ik alleen van naam, wat is het voor muziek?
Hellacopters is beetje een mengeling van punk en hardrock. Met invloeden van MC5 en de Stooges.
quote:Ai...dat is niet bepaald mijn field of expertise...hopelijk kan iemand anders je op weg helpen
Op donderdag 30 oktober 2003 04:23 schreef TheShadow het volgende:[..]
Guano Apes of KLF ?
ik hou van E-Type en de wat niet commicielere nummers van Gigi D'Agostino ... waar moet ik absoluut het bestaan van weten?
quote:Da's niet echt nieuw.
Op donderdag 30 oktober 2003 04:26 schreef sig000 het volgende:[..]
KLF.
quote:Ah grappig dat je hiermee komt, ik zou niet direct een link leggen eigenlijk. Guano Apes vind ik niet echt speciaal. KLF vind ik wel leuk, hoewel het een heel ander genre is. Mijn persoonlijke link is dat ik Deep Purple heb leren kennen via G n' R (aangeraden door een vriend) en dat Glenn Hughes van Deep Purple mee heeft gezongen op What Time is Love van KLF.
Op donderdag 30 oktober 2003 04:23 schreef TheShadow het volgende:[..]
Guano Apes of KLF ?
ik hou van E-Type en de wat niet commicielere nummers van Gigi D'Agostino ... waar moet ik absoluut het bestaan van weten?
quote:No Rain...
Op donderdag 30 oktober 2003 04:24 schreef ullie het volgende:[..]
Youth Gone wild zegt me wel iets, ik zal eens gaan proberen. Blind Melon ken ik uiteraard van No Rain. Ze speelden ooit in Nijmegen in het voorprogramma van Guns n' Roses. Ik zal de rest van hun werk eens checken.
Hellacopters is beetje een mengeling van punk en hardrock. Met invloeden van MC5 en de Stooges.
En Hellacopters, tja...het enige wat ik zo snel kan bedenken is Olivia Tremor Control. Kans is aanwezig dat je het helemaal niks vindt, maar het is dan ook erg laat .
quote:Het is toch de bedoeling dat het voor de fokkers nieuw moet zijn?
Op donderdag 30 oktober 2003 04:28 schreef sig000 het volgende:[..]
Da's niet echt nieuw.
.
quote:yep
Op donderdag 30 oktober 2003 04:31 schreef TheShadow het volgende:[..]
Het is toch de bedoeling dat het voor de fokkers nieuw moet zijn?
quote:Ok. Jah Wobble, Holger Czukay en Jaki Lieberzeit dan.
Op donderdag 30 oktober 2003 04:32 schreef Kwark het volgende:[..]
yep
. Mozart adviseren mag dus ook
.
quote:Kazaa kan ze niet vinden
Op donderdag 30 oktober 2003 04:37 schreef sig000 het volgende:[..]
Ok. Jah Wobble, Holger Czukay en Jaki Lieberzeit dan.
.
edit: oh, toch wel .
quote:Probeer anders eens Google.
Op donderdag 30 oktober 2003 04:46 schreef Kwark het volgende:[..]
Kazaa kan ze niet vinden
edit: oh, toch wel
.
quote:neh
Op donderdag 30 oktober 2003 04:58 schreef sig000 het volgende:[..]
Probeer anders eens Google.
.
quote:Artificial Joy Club, Ministry, Morcheeba, Avalanches en Soul Coughing
Op donderdag 30 oktober 2003 05:22 schreef NiteSpeed het volgende:
Nine Inch Nails en Moloko.
die laatste is een gokje
[Dit bericht is gewijzigd door Zenith4ever op 30-10-2003 05:31]
quote:Foo Fighters
Op donderdag 30 oktober 2003 05:29 schreef Zenith4ever het volgende:
3 doors down, Enigma en Evanescence ?
quote:Wat ik tot nu toe van de foo fighters heb vind ik minder, maar dat zijn maar 3 nummers ofzo
Op donderdag 30 oktober 2003 05:30 schreef NiteSpeed het volgende:[..]
Foo Fighters
.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |