quote:Mja, ik wilde eerst gewoon een beetje stromingen aangeven, maar ben daar toch vanaf gestapt, en toen PvdA vergeten
Op zondag 26 oktober 2003 14:50 schreef Vibromass het volgende:
Wat ben je voor knuppel als je bij zo'n poll niet eens PvdA zet?
Ik zou ook niet echt weten of ik de PvdA nou links of rechts zou zetten.
quote:Als je de broekriem te strak aanhaalt, dan wordt je vanzelf blauw.
Op zondag 26 oktober 2003 14:52 schreef ToBe het volgende:
VVD blauw, past ook bij jou!
quote:De PvdA wil dat wel? Ik geloof dat de PvdA op haar beurt weer beweert dat ze toch te rechts waren geworden? (Ik bedoel, dat vond ik als VVD'er al) En nu zijn ze ineens weer links, want ja dat kan als je in de oppositie zit
Op zondag 26 oktober 2003 14:52 schreef Sidekick het volgende:Het valt me op dat de VVD nooit verantwoordelijkheid heeft willen dragen voor deelname aan voorgaande kabinetten. Het is de partij die de afgelopen jaren het meest in het kabinet heeft gezeten...
quote:woonplaats: Urk. Dat zegt genoeg
Op zondag 26 oktober 2003 14:49 schreef babba het volgende:[..]
Ik
quote:Ja, hadden we Kok nogmaar, die kon tenminste met een rood gezicht zeggen dat er bezuinigd moest worden.
Op zondag 26 oktober 2003 14:54 schreef Sidekick het volgende:[..]
Als je de broekriem te strak aanhaalt, dan wordt je vanzelf blauw.
quote:Nou zet 'm toch maar links hoor. Ik vind het zo niet zo'n representatieve poll eigenlijk want ik heb bijvoorbeeld helemaal niks met SP en GL maar wil wel een sociale en progressieve component in het beleid.
Op zondag 26 oktober 2003 14:53 schreef ThE_ED het volgende:[..]
Mja, ik wilde eerst gewoon een beetje stromingen aangeven, maar ben daar toch vanaf gestapt, en toen PvdA vergeten
Ik zou ook niet echt weten of ik de PvdA nou links of rechts zou zetten.
quote:Ik heb die vooral erbij gezet omdat ze soms links, soms rechts zijn qua standpunten.
Op zondag 26 oktober 2003 14:48 schreef kkknurft het volgende:
Wie stemt er nou christelijk
quote:Wat zeur je dan over de PvdA
Op zondag 26 oktober 2003 14:56 schreef Vibromass het volgende:
maar wil wel een sociale en progressieve component in het beleid.
quote:Bij PvdA geef je juist aan dat je ze hebt weggelaten mede omdat je niet weet of ze links of rechts moeten staan
Op zondag 26 oktober 2003 14:56 schreef ThE_ED het volgende:[..]
Ik heb die vooral erbij gezet omdat ze soms links, soms rechts zijn qua standpunten.
quote:Volkert hoorde niet bij een partij
Op zondag 26 oktober 2003 14:57 schreef MeAndMyself het volgende:
trouwens, iedereen die Volkert heeft gestemd/stemt is echt dom want dat is dus zo'n fucking dierenactivist waar ik een godsgruwelijke hekel heb. Die mensen zijn ook nog es levensgevaarlijk.
quote:Bij de PvdA veranderen de standpunten op zich...
Op zondag 26 oktober 2003 14:58 schreef Vibromass het volgende:[..]
Bij PvdA geef je juist aan dat je ze hebt weggelaten mede omdat je niet weet of ze links of rechts moeten staan
quote:Onder Paars was PvdA wat kleurloos. Niet durven kiezen om te proberen niemand voor het hoofd te stoten (zowel coalitie-partners als burgers). Er werd als partij teveel achter de regering aangelopen.
Op zondag 26 oktober 2003 14:54 schreef ThE_ED het volgende:[..]
De PvdA wil dat wel? Ik geloof dat de PvdA op haar beurt weer beweert dat ze toch te rechts waren geworden? (Ik bedoel, dat vond ik als VVD'er al) En nu zijn ze ineens weer links, want ja dat kan als je in de oppositie zit
Nu wordt er gewoon meer duidelijkheid geboden. Op punten als immigratie/integratie is het wat rechtser geworden. Op een punt als de hypotheekrente-aftrek is het wat linkser geworden. De PvdA heeft gewoon wat meer kleur gekregen. Meer openheid, duidelijkheid en zelfstandigheid.
[Dit bericht is gewijzigd door Hanneke1983 op 26-10-2003 15:04]
quote:Er zijn sommige mensen die deze poll niet echt serieus nemen. Goh, hoe zou dat komen.
Op zondag 26 oktober 2003 14:59 schreef Zander het volgende:
Volkert doet 't ook aardig in de polls..
quote:Wat een briljante redenatie
Op zondag 26 oktober 2003 14:57 schreef MeAndMyself het volgende:
trouwens, iedereen die Volkert heeft gestemd/stemt is echt dom want dat is dus zo'n fucking dierenactivist waar ik een godsgruwelijke hekel heb.
[Dit bericht is gewijzigd door _BR_ op 26-10-2003 15:03]
quote:Ja, daar heb je natuurlijk gelijk in. Maar denk je niet dat de PvdA weer verrechtst als het kan meedoen aan de regering? Natuurlijk verlinkst de VVD ook als ze in de regering zit, alleen heb ik daar het idee dat er minder om gezeurd wordt. Bij de PvdA heb ik altijd het idee dat men tegen beter weten in toch beweert Links te zijn. (En ik moet toegeven dat het bij de VVD ook gewoon koel is om te zeggen dat je eigenlijk best links bent
Op zondag 26 oktober 2003 14:59 schreef Sidekick het volgende:[..]
Onder Paars was PvdA wat kleurloos. Niet durven kiezen om te proberen niemand voor het hoofd te stoten (zowel coalitie-partners als burgers). Er werd als partij teveel achter de regering aangelopen.
Nu wordt er gewoon meer duidelijkheid geboden. Op punten als immigratie/integratie is het wat rechtser geworden. Op een punt als de hypotheekrente-aftrek is het wat linkser geworden. De PvdA heeft gewoon wat meer kleur gekregen. Meer openheid, duidelijkheid en zelfstandigheid.
[Dit bericht is gewijzigd door ThE_ED op 26-10-2003 15:02]
quote:En weer een inhoudelijke post.
Op zondag 26 oktober 2003 15:00 schreef Hanneke1983 het volgende:
de VVD is voor dikkoppen, VVD zal het land en als zijn schoonheid vernielen
Als je nou eens met argumenten komt, dan komt het niet zo dom over.
quote:
Op zondag 26 oktober 2003 15:00 schreef Hanneke1983 het volgende:
de VVD is voor dikkoppen, VVD zal het land en als zijn schoonheid vernielen
Gelukkig maar, maak dan liever een keuze en kies écht liberaal dan wel sociaal
quote:idd
Op zondag 26 oktober 2003 15:01 schreef Sidekick het volgende:[..]
Er zijn sommige mensen die deze poll niet echt serieus nemen. Goh, hoe zou dat komen.
Als ik echt een superserieus statistiekje wilde hebben had ik het ook wel met meer zorg gedaan en in [pol] gezet.
quote:Daar is al een vergelijkbaar topic (zonder een poll).
Op zondag 26 oktober 2003 15:04 schreef ThE_ED het volgende:[..]
idd
Als ik echt een superserieus statistiekje wilde hebben had ik het ook wel met meer zorg gedaan en in [pol] gezet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |