Spelen nihilistische snelle punk/hardcore, en zeker het luisteren waard. Zijn al een jaar of 10 bezig en hebben inmiddels 2 albums. Lekkere negatieve teksten ook, maar wel catchy.
Echt niemand hier die bekend is met een leuke hardcore band die niet tot de hadcore scene gerekend wil worden?
quote:jawel, maar wat wil je horen?
Op woensdag 22 oktober 2003 12:18 schreef Diverse_Reality het volgende:
*burp*Echt niemand hier die bekend is met een leuke hardcore band die niet tot de hadcore scene gerekend wil worden?
quote:Oh niks eigenlijk, het gaat me om de posts.
Op woensdag 22 oktober 2003 12:34 schreef Love Mae King het volgende:[..]
jawel, maar wat wil je horen?
Klinkt overigens best goed, heb even al die nummers gedownd op de site.
Een van die nummers (don't fuck with me) waar ze beginnen met zo'n opgenomen stukje, doet me altijd denken aan bv. de band Good Riddance. Doen punk/hardcore bands wel meer... grappig.
quote:Of het zijn perfectionisten.
Op woensdag 22 oktober 2003 17:07 schreef Summoner het volgende:
Twee albums in tien jaar? Ook al van dat werkschuw volk dus.
quote:Maat van me een paar hechtingen in zijn kin, andere gast tand door zijn lip, etc. etc.
Op woensdag 22 oktober 2003 17:04 schreef =HellFire= het volgende:
Slachtoffers? Zoals?Klinkt overigens best goed, heb even al die nummers gedownd op de site.
Een van die nummers (don't fuck with me) waar ze beginnen met zo'n opgenomen stukje, doet me altijd denken aan bv. de band Good Riddance. Doen punk/hardcore bands wel meer... grappig.
En ja, veel hardcore bands gebruiken zo'n intro/sample. Ook grindbands btw.
quote:Of werkschuwe perfectionisten.
Op woensdag 22 oktober 2003 17:14 schreef =HellFire= het volgende:
Of het zijn perfectionisten.
quote:Hehe, ja ze doen het rustig aan. Zijn nog wel een paar demo's maar veel meer is er niet.
Op woensdag 22 oktober 2003 17:07 schreef Summoner het volgende:
Twee albums in tien jaar? Ook al van dat werkschuw volk dus.
quote:Hmn, leuk, had Tragedy ook graag willen zien...
Op woensdag 22 oktober 2003 17:28 schreef maurice81 het volgende:
pas gezien in utrecht met tragedy, eerste paar nummers gezien en dat ging erop
oh ja, ik ben Ferry de bassist van DanDare sinds 1991. de band is begonnen in 1989. de drummer is nog als enige overgebleven van de oorspronkelijke bezetting. de huidige bezetting is sinds eind 1998 bij elkaar. in november brengen we de nieuwe cd uit. de presentatie daarvan vindt plaats in ACU, Utrecht met Antidote, MilkMan en wijzelf. 2 nieuwe nummers staan op http://www.breaksomerecords.tk
het optreden van afgelopen weekend was erg gaaf. ik hoop dat er niet al te zwaar gewonden zijn gevallen!
en werkschuw? hahaha, alle bandleden werken op 1 na: die studeert en werkt. zelf ben ik onderzoeker aan de universiteit.
ferry
quote:Ja, ze associeren mij en alles wat ik post/beluister met werkschuw, weet ook niet hoe dat komt.
Op woensdag 22 oktober 2003 21:17 schreef ferrydandarie het volgende:
hahaha, geniaal dit. een beetje uitleg lijkt me wel op zijn/haar plaats.oh ja, ik ben Ferry de bassist van DanDare sinds 1991. de band is begonnen in 1989. de drummer is nog als enige overgebleven van de oorspronkelijke bezetting. de huidige bezetting is sinds eind 1998 bij elkaar. in november brengen we de nieuwe cd uit. de presentatie daarvan vindt plaats in ACU, Utrecht met Antidote, MilkMan en wijzelf. 2 nieuwe nummers staan op http://www.breaksomerecords.tk
het optreden van afgelopen weekend was erg gaaf. ik hoop dat er niet al te zwaar gewonden zijn gevallen!
en werkschuw? hahaha, alle bandleden werken op 1 na: die studeert en werkt. zelf ben ik onderzoeker aan de universiteit.
ferry
Uiteraard was dit alles sarcastisch. En het viel allemaal wel mee, wel 2 hechtingen die vriend van me. Maar het was dan ook zijn eigen schuld.
Leuk btw dat je het topic gevonden hebt. .
*ksst*
quote:Of naar Nightwork?
Op donderdag 23 oktober 2003 15:03 schreef Asphyxion het volgende:
En nu snel weer naar het Reflections Records forum Ferry!*ksst*
ohnee, laatmaar...
de cd is vanaf nu verkrijgbaar via wilco dp, dandare en break some records. http://www.breaksomerecords.tk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |