Heb al wat typen opgezocht:
-Abit KA7
-Asus K7V-RM
-Biostar M7MKE
-Gigabyte GA-7IXE
-MSI MS-6195 (K7 Pro) (Heb ik nu)
-PC Chips M800
-Tyan Trinity K7 (S2380)
Omdat ik afgelopen week voor de 4e keer dit jaar een HDD opgestuurd heb naar Maxtor/Seagate ben ik inmiddels van mening dat mijn moederbord naar de klote is.
2 jaar geleden blikseminslag gehad in huis en daarna leek niets mis met de pc. Verzekering-expert ook zo: "Als er nog iets kapot blijkt te zijn, laat het dan binnen 2 weken even weten".
Voeding is reeds vervangen in de tussentijd.
Dat duurde dus wat langer....
Nu 2 jaar verder, 6 HDD's, waarvan 4 in het afgelopen jaar, wil ik toch proberen het probleem te verhelpen.
Zat eerst te denken aan een algehele upgrade, maar daar heb ik simpelweg het budget niet voor.
Dus mocht je een van bovenstaande mobo's in je bezit hebben (of een ander geschikt mobo) en wil je hem tegen een schappelijk prijsje kwijt, post dan hier even een berichtje.
Dank je alvast.
Roy.
[Dit bericht is gewijzigd door Coolgoza op 19-10-2003 03:02]
quote:Ik zou zoiets niet 2dehands kopen persoonlijk. Voor 69 euro heb je al een nieuwe asus. Doe voor 80 eurie een athlon xp2000 erbij en je hebt
Op zondag 19 oktober 2003 03:00 schreef Coolgoza het volgende:
Voeding is na de blikseminslag reeds vervangen.
Edit:
Ik weet overigens niet wat voor geheugen je hebt, kan zijn dat je die dan ook moet aanschaffen.
quote:Als je dan toch op de budget toer gaat waarbij je geen geheugen nieuw wilt kopen, koop je meteen een ECS K7S5A voor 40 euro ofzo. Die kan DDR én SDR aan! (heeft 2x 2 apparte banken)
Op zondag 19 oktober 2003 03:09 schreef Zenith4ever het volgende:[..]
Ik zou zoiets niet 2dehands kopen persoonlijk. Voor 69 euro heb je al een nieuwe asus. Doe voor 80 eurie een athlon xp2000 erbij en je hebt
1. spul met garantie
2. niet te duur
3. Ik kan niet in jouw portomonnee kijken, maar is wel voor weinig geld een sneller systeempje, en je probleem is verholpen. (waarschijnlijk)Edit:
Ik weet overigens niet wat voor geheugen je hebt, kan zijn dat je die dan ook moet aanschaffen.
Kan op die KT3 Ultra gewoon weer 133 Mhz geheugen gebruikt worden?
quote:
Op zondag 19 oktober 2003 14:14 schreef Coolgoza het volgende:Kan op die KT3 Ultra gewoon weer 133 Mhz geheugen gebruikt worden?
quote:Als je er daarvan nog een 256 reepje bij doet kan ik tot 50-75 euro gaan.
Op zondag 19 oktober 2003 15:00 schreef neusaap het volgende:[..]
alleen ddr reepjes
quote:ik heb geen ddr reepjes meer, dus die kan ik er niet bijdoen.
Op zondag 19 oktober 2003 15:39 schreef Coolgoza het volgende:[..]
Als je er daarvan nog een 256 reepje bij doet kan ik tot 50-75 euro gaan.
anders voor het mobo+cpu 40 euro?
quote:'k mail je na het weekend
Op donderdag 23 oktober 2003 00:34 schreef Coolgoza het volgende:
incl. verzenden 60 euro, kan ik wel hebben.Wil je mij mailen? (zie profile)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |