Opener Feigning Devotion vind ik richting Caesar gaan, deels door de onstuimigheid. Super is een heel mooi nummer, wat ik al in een akoestische versie op MP3 had, maar ook met volledige begeleiding is het top, door de zeer sterke samenzang. Dry Mud wordt gedragen door pianobegeleiding en groeit zo uit tot een zeer sterk nummer. Leave You Sleeping neigt dan weer naar Daryll-Ann, waar I Just Don't Get It op mij weer wat uitbundiger overkomt. Via de interessante ballad Candid Songs komen we dan bij single Faster Now!, die mij doet denken aan Black Rebel Motorcycle Club en The Strokes. Safe Inside krijgt een beetje een Yearlings-tintje bij vlagen, mede doordat Olaf mandoline toevoegt aan het bandgeluid. Chocolate Medal kende ik ook al en heeft vooral een mooie opbouw en een goed refrein. Bij Claim hoor je de Roel met een wat schorre stem zingen, wat een beetje klinkt als Elvis Costello en wat een scherp randje aan het nummer geeft. Wriggling Words verrast door de vrolijke trompetjes, Je Brûle... (De Partout) doet ondanks de titel pas aan het eind Frans aan door het gebruik van een accordeon en is verder weer gewoon zo'n fraai opgebouwd nummer. Breathe is dan de Daryll-Ann achtige afsluiter van een zeer goed album.
Ga er gauw achteraan, zeker ook omdat het artwork nog eens erg bijzonder is.
www.gloriczjim.com voor meer info.
[Dit bericht is gewijzigd door Seborik op 10-10-2003 20:01]
Tja, te braaf. Dat zou je kunnen zeggen. Aan de andere kant vind ik niets mis met een band die mooie liedjes kan schrijven en die ook laat prevaleren boven onnodig moeilijk doen. Duidelijk is dat de instrumenten worden beheerst en dat men kan zingen.
Dat het je smaak niet is, kan altijd natuurlijk.
Voor mensen die er vlakbij wonen: het is gratis en zeker de moeite waard. Ook al omdat Paper Moon het voorprogramma verzorgt.
Zeker een aardig plaatje, beetje een "excelsior-sound", wat als een compliment bedoeld is! Er gebeurt een hoop in Utrecht tegenwoordig, Sandusky, Gloricz Jim, Paper Moon, SallySkunk, Eleven, Yearlings, Stretcher, Perneau, Walker Diver... Leuk hoor, en allemaal een stuk interessanter dan die "Den Haag-hype" van een aantal jaar geleden!quote:Op vrijdag 11 juni 2004 16:41 schreef DaisyDuke het volgende:
Ben ze een beetje uit het oog verloren, toch maar eens een volledig album van ze luisteren!
neem eens een kijkje op 3voor12/utrecht zou ik zeggenquote:Op dinsdag 22 juni 2004 17:48 schreef DaisyDuke het volgende:
[..]
Zeker een aardig plaatje, beetje een "excelsior-sound", wat als een compliment bedoeld is! Er gebeurt een hoop in Utrecht tegenwoordig, Sandusky, Gloricz Jim, Paper Moon, SallySkunk, Eleven, Yearlings, Stretcher, Perneau, Walker Diver... Leuk hoor, en allemaal een stuk interessanter dan die "Den Haag-hype" van een aantal jaar geleden!
Roel heeft het druk.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 21:25 schreef pfaf het volgende:
Ik wacht nog steeds met smart MM. Heb wel afgelopen maandag een mailtje gekregen dat tie er echt aan zit te komen.
binnen.quote:Op woensdag 23 juni 2004 14:07 schreef methodmich het volgende:
[..]
Roel heeft het druk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |