Simpelveld/Valkenburg -
Een avondje stappen werd de vrienden Sander Brabant (19) uit Simpelveld en Albert Otermans (21) uit Valkenburg fataal. In de nacht van zaterdag op zondag verongelukten ze op de Duitse autosnelweg in de buurt van Aken.
Noel Bastings (20) hun kameraad vecht in het ziekenhuis voor zijn leven. Op de website van hun stamkroeg, café Twan in Amstenrade, is een condoleanceregister voor de twee slachtoffers geopend.
,,Waarom moest dit nou gebeuren? Het is onbegrijpelijk!'' Breed lachend poseren ze voor de fotograaf, de armen kameraadschappelijk om elkaars schouders geslagen. Sander Brabant, Albert Otermans en Noel Bastings. De foto staat op de website http://www.cafe-twan.nl en is enkele weken voor het verschrikkelijke ongeluk gemaakt. Niet in café Twan in Amstenrade, maar in discotheek De Peppermill in Heerlen.
De drie stapvrienden hadden zo hun vaste adresjes. Café Twan was vaak hun startpunt voor een avondje uit. Kastelein Twan van de Kort is nog steeds kapot van het trieste nieuws. ,,Ik lig er wakker van, dat mag je gerust weten,'' zegt hij.
Maar mijn condoleances aan alle vrienden en familieleden van deze gasten... sterkte
quote:Als ze met drank in hun donder in de auto zijn gestapt hebben ze daar wel voor gekozen.
Op donderdag 9 oktober 2003 16:42 schreef frostyboy het volgende:
ze zouden er niet voor gekozen hebben
quote:Met drank op maak je rare keuzes
Op donderdag 9 oktober 2003 16:42 schreef frostyboy het volgende:
ze zouden er niet voor gekozen hebben
quote:Verder niets aan toe te voegen.
Op donderdag 9 oktober 2003 16:42 schreef greatgonzo het volgende:
sorry hoor, maar het zal wel weer zuipen zijn geweest en veel te hard rijden
Met 140 km/u op stilstaande auto's knallen op een parkeerplaats (langs de Autobahn?) klinkt niet echt als een veel voorkomend ongeluk. Als er drank in het spel is, dan is het de schuld van de bestuurder. Blijft hard, maar toont wel aan dat met drank op achter het stuur stappen echt niet kan.
quote:Ze zouden er niet voor gekozen hebben om met drank op te gaan rijden of om met 140 over een parkeerplaats te rijden??
Op donderdag 9 oktober 2003 16:42 schreef frostyboy het volgende:
het is gebuurd op een parkeerplaat maar er zal alchohol in het spel kunne geweest zijn want ze zijn op stilstaande wagens geknalt ongeveer met 140 km per uur ondanks ales blijft et treist wat er gebuurt is ze zouden er niet voor gekozen hebben
Ik kan helaas niet anders zeggen, na het laatst getikte berichtje van de topicstarter, dat de jongens er op dat moment er wel voor gekozen hebben om hard op een parkeerplaats de rijden.
Hoe lullig het ook klinkt, eigen schuld, dikke bult.
(ook voor de inzittenden die hem waarschijnlijk aangemoedigd hebben)
Toch veel sterkte toegewenst aan de nabestaanden.
quote:Het is nog niet eens noodzakelijk dat er alcohol in het spel was. Wie gaat er trouwens nou met 140 over een parkeerplaats rijden? 240 op de snelweg, OK, maar op een parkeerplaats doe je effe normaal.
Op donderdag 9 oktober 2003 16:42 schreef frostyboy het volgende:
het is gebuurd op een parkeerplaat maar er zal alchohol in het spel kunne geweest zijn want ze zijn op stilstaande wagens geknalt ongeveer met 140 km per uur ondanks ales blijft et treist wat er gebuurt is ze zouden er niet voor gekozen hebben
quote:zelfs al is er geen drank in het spel, dan nog is het de schuld van de bestuurder. Een auto rijdt niet uit zichzelf 140 km/u.
Op donderdag 9 oktober 2003 16:45 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Lijkt me logisch dat ze er niet voor gekozen hebben.Met 140 km/u op stilstaande auto's knallen op een parkeerplaats (langs de Autobahn?) klinkt niet echt als een veel voorkomend ongeluk. Als er drank in het spel is, dan is het de schuld van de bestuurder. Blijft hard, maar toont wel aan dat met drank op achter het stuur stappen echt niet kan.
meteen reacties als "alcohol dit en dat"... "hard gereden" ... "jeugd"
bleek dat de chauffeur helemaal niks had gedronken en met 80km/u (waar 90 is toegelaten) tegen een tractor is gereden die zonder verlichting ineens de weg opdraaide...
daar sta je dan met je schrale opmerkingen...
gewoon je bek houden als je niet weet wat er precies gebeurd is ... stakkers.
quote:precies.
Op donderdag 9 oktober 2003 16:48 schreef fuct het volgende:
Toch fijn dat een heleboel mensen hier erbij zijn geweest en weten dat de personen in kwestie gedronken hebben. Wat een stelletje smerige klootschoften zijn het toch die idioten die gelijk weer met het vingertje het beter weten.
[Dit bericht is gewijzigd door Baklap op 09-10-2003 16:50]
quote:gelijk heb je het is gewoon vreselijk hoe het ook gebeurt is!
Op donderdag 9 oktober 2003 16:48 schreef fuct het volgende:
Toch fijn dat een heleboel mensen hier erbij zijn geweest en weten dat de personen in kwestie gedronken hebben. Wat een stelletje smerige klootschoften zijn het toch die idioten die gelijk weer met het vingertje het beter weten.
Er is ieder weekend wel een aantal jongens dat zich dood rijdt.
Wisselende oorzaken maar vaak wel drank in het spel.
quote:Stfu je nou nog een x? dat weten we nu wel he.
Op donderdag 9 oktober 2003 16:50 schreef Dante_A het volgende:
Echt nieuws is het natuurlijk ook weer niet.Er is ieder weekend wel een aantal jongens dat zich dood rijdt.
Wisselende oorzaken maar vaak wel drank in het spel.
quote:
Op donderdag 9 oktober 2003 16:51 schreef Ichi het volgende:
eigen schuld dikke bultniet dat ik het fijn voor ze vind, maar je word er gewoon hard van.
daar.
quote:wat dacht je van een remweg meten en berekenen (behalve als de rem nooit is ingetrapt, dan aan de hand van hoeveel meter de stilstaande auto weg is geslingerd en dan blijft het toch maar een beetje gokken). maar goed, je bent goed gek (of dronken) als je met 140 op een parkeerplaats gaat crossen. Maar daardoor is het niet minder erg
Op donderdag 9 oktober 2003 16:46 schreef Koos_26 het volgende:[..]
Het is nog niet eens noodzakelijk dat er alcohol in het spel was. Wie gaat er trouwens nou met 140 over een parkeerplaats rijden? 240 op de snelweg, OK, maar op een parkeerplaats doe je effe normaal.
En hoe is trouwens die 140 gemeten? Daar zal ook wel niets van kloppen.
Kortom, een triest voorval.
Ongeveer 1,5 jaar geleden zijn er twee bekenden van me verongelukt, bestuurder was macht over het stuur verloren (zonder drank overigens) en ze zijn tegen de vangrail gevlogen.
Broer van een van de jongens zat achterin, die had niets, is via de bestuurdersraam uit de auto geklommen, en zag dus zijn broer liggen met meer buiten dan in zijn lijf op de weg, en de bijrijder met zijn hoofd op de vangrail!
Die gozer hebben ze bij de politie ook nog lang verantwoordelijk gehouden voor het ongeluk, omdat hij via de bestuurdersraam eruit is geklommen.
Gast is flink doorgeflipt letterlijk, en een tijd in inrichting gezeten. Hij loopt nu gelukkig weer rond, maar is niet meer de oude!
[Dit bericht is gewijzigd door FrankyMcG op 09-10-2003 16:56]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |