Spelregels
Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.
Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten.
Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereidt om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.
* Let op!!!! Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.
Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.
Vragen
Je mag vragenstellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden, moeten al je antwoorden in dezelfde post staan om goedgekeurd te kunnen worden.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
* Nieuw!!!!!!!!!!
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.
Stats
Aan het eind van de maand worden ook een aantal statistieken bekend gemaakt over die maand. Statistiek zoals, wie heeft hoeveel vragen van welke vragensteller beantwoord en wat voor soort vragen waren dat. De stats zijn hier te vinden: FMT Stats
Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurt is, wordt het punt niet toegekend.
Ranking
Deze zal Gorro aan het begin van elk topic bekend maken, mits hij het topic ook opent natuurlijk.
IRC-kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, gezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.
Tussenstand
code:Vraag van PatchHP [VP] Naam ptn (+P)
---------------------------------
1.[--] Gurgeh 3 (+3)
[--] California 3 (+3)
[--] REFUSED 3 (+3)
4.[--] Patch 2 (+2)
5.[--] Don-Tom 1 (+1)
[--] dolle_hond 1 (+1)
[--] SODA 1 (+1)
[--] MasterWouter 1 (+1)
[--] Oscar-Wilde 1 (+1)
[--] GFP 1 (+1)
[--] twentemeisje 1 (+1)---------------------------------
HP = huidige positie
VP = vorige positie
Naam = Nickname
ptn = aantal punten
+P = punten uit het vorige topic
Welke film zoek ik?
"Ik had mijn leven hier goed voor elkaar.
Ik had alles van waarde.
Het was elke dag bal.
Weet je alles liep als een trein.
Dan opeens uit de lucht valt een bom
en er landt een vreemde op aarde.
Daarna loopt de hele boel spaak.
Man, wat kan het toch zijn?
Ik had lol.
Vrienden bij de vleet...
Maar alles stort nu in.
Ik kan vechten, ik hou nog vol..
maar heeft het zin?
Ik had aanzien
Ik was machtig
Maar dat is voorbij...
En mijn liefste lief kijkt niet langer om naar mij
Het is niet voor te stellen!
Hier wordt een vreemd spel gespeeld"
quote:neen
Op woensdag 1 oktober 2003 12:28 schreef dice het volgende:
Saturday Night Fever ?
quote:Phileine zegt sorry
Op woensdag 1 oktober 2003 12:29 schreef MasterWouter het volgende:
Gorro, wat was de sneak ?
quote:damn, had ik fout gegokt
Op woensdag 1 oktober 2003 12:29 schreef Patch het volgende:[..]
Phileine zegt sorry
quote:Je vroeg het aan Gorro...
Op woensdag 1 oktober 2003 12:29 schreef MasterWouter het volgende:
Gorro, wat was de sneak ?
Patch Zegt Sorry
quote:
Op woensdag 1 oktober 2003 12:30 schreef dolle_hond het volgende:
101 dalmatiers
quote:oh, haha, ik dacht dat jij het ook wist
Op woensdag 1 oktober 2003 12:31 schreef Patch het volgende:[..]
Je vroeg het aan Gorro...
Patch Zegt Sorry
[Dit bericht is gewijzigd door REFUSED op 01-10-2003 12:33]
quote:Ik geloof dat menig bioscoop Phileine draaide, maar er waren ook een aantals bioscopen die Freaky Friday draaide en My Boss' Daughter
Op woensdag 1 oktober 2003 12:31 schreef MasterWouter het volgende:[..]
oh, haha, ik dacht dat jij het ook wist
quote:REFUSED + 1
Op woensdag 1 oktober 2003 12:32 schreef REFUSED het volgende:
om dan maar in de animatiesfeer te blijven: iets als Toy Story?
Heel goed
Uw beurt !
NL versie van:
I was on top of the world living high
It was right in my pocket
I was living the life
Things were just the way they should be
When from out of the sky like a bomb
Comes some little punk in a rocket
Now all of a sudden
Some strange things are happening to me
I had friends, I had lots of friends
Now all my friends are gone
And I'm doing the best I can
To carry on
I had power, I was respected
But not anymore
And I've lost the love of the one whom I adore
Let me tell you about it
Strange things are happening to me
quote:My Boss's Daughter werd het meest gedraaid als sneak, dus gokte ik dat die dinsdag ook in Enschede zou zijn
Op woensdag 1 oktober 2003 12:33 schreef Patch het volgende:[..]
Ik geloof dat menig bioscoop Phileine draaide, maar er waren ook een aantals bioscopen die Freaky Friday draaide en My Boss' Daughter
ok, ontopic! uhh... Chicago ofzo
niet boeiend meer
quote:ik zat te denken dat het redelijk overeen kwam met die cowboy uit toy story dus het was een gok, had geen idee dat het lied ook daadwerkelijk er in voor komt
Op woensdag 1 oktober 2003 12:34 schreef Patch het volgende:
REFUSED + 1Heel goed
vraag komt eraan
quote:Wij hadden Phileine zegt sorry
Op woensdag 1 oktober 2003 12:35 schreef MasterWouter het volgende:[..]
My Boss's Daughter werd het meest gedraaid als sneak, dus gokte ik dat die dinsdag ook in Enschede zou zijn
Gorro alweer weg denk ikok, ontopic! uhh... Chicago ofzo
niet boeiend meer
quote:
Op woensdag 1 oktober 2003 12:46 schreef Patch het volgende:
The Golden Child
Patch +1
en dan had ik nog geeneens zoveel verhullende screenshots gegeven, die stonden nog in de wachtrij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |