quote:Die nieuwe levels (DL) zijn erg moeilijk
Op maandag 29 september 2003 20:07 schreef Brick_Top het volgende:
Oh yeah. CIA HQ. Effe wat wapens gescored. Vet!
quote:JA!
Op maandag 29 september 2003 16:54 schreef Skull-splitter het volgende:
Mjah, Splinter Cell is een spel waar je hele stukken opnieuw kunt spelen omdat je niet uitkomt met je kogels ofzo, echt vervelend...Mensen, ik kan voor 100 euro aan Steel Battalion komen, doen of niet doen?
quote:vond kola cell eigenlijk best makkelijk, dat level waar je die gijzelaars moest bevrijden vind ik echt 1 van de moeilijkste levels
Op maandag 29 september 2003 20:32 schreef Chocobo het volgende:[..]
Die nieuwe levels (DL) zijn erg moeilijk
quote:Kheb weinig zin om per persoon steeds te gaan knippen en plakken, dank u...
Op maandag 29 september 2003 20:37 schreef Maikel1 het volgende:
Skull-splitter druk eens op [afbeelding]
quote:Mjah, het jeukt me momenteel als de ziekte
Op maandag 29 september 2003 20:52 schreef Smots het volgende:[..]
JA!
Voor € 100 is Steel Batallion echt geen geld!
Komende week ben ik al een krappe 1000 euro kwijt aan speakers en reciever, maar stiekem wil ik het spel wel ERG graag...
quote:Eh nee. Ik werk gewoon van 9 tot 5. Zo vreselijk moeilijk vond ik t niet. Die oil refenery was binnen 15 minuten gedaan.
Op maandag 29 september 2003 20:10 schreef Skull-splitter het volgende:[..]
Ben je dr sneller dan ik, werkeloos en tijd over ofzo?
quote:het is dat vooruitzicht op Live-gameplay hè?!?
Op maandag 29 september 2003 20:57 schreef Skull-splitter het volgende:[..]
Mjah, het jeukt me momenteel als de ziekte
Komende week ben ik al een krappe 1000 euro kwijt aan speakers en reciever, maar stiekem wil ik het spel wel ERG graag...
quote:le-zen aap
Op maandag 29 september 2003 18:16 schreef globox het volgende:[..]
Ja je kunt met 20 auto's rijden in plaats van de 105 bij PGR 2. Bij PGR kun je in 11 steden racen, en bij NFSU heb je 1 fictieve stad. Beide games zijn ook geoptimaliseerd voor de xbox zoals EA altijd doet. En PGR 2 heeft beter multiplayer opties met: 4P splitscreen,systemlink en live. Buiten het tunen zie ik de meerwaarde van NFSU echt niet.
Ik weet dat er in PGR2 veel meer auto's zijn, maar dat lijken net klompjes pixels voor mij, want je kunt er niets mee, tis gewoon een statische bak die je kunt verdienen. Dit maakt nogal een groot verschil voor mij, omdat het uiteindelijk natuurlijk om de auto's gaat, niet om kwantiteit, maar om kwaliteit. 105 auto's, 11 levels opgesplitst in 1000en kutstukjes kan me geen reet schelen, als die 105 auto's zuigen, is het game over. Voor mij dan
Uiteraard blijft het een kwestie van smaak, mensen die PGR vet vonden, moeten zeker PGR2 kopen, zeker aangezien het ook nog Live is, en de eerste 'goede' online racer is, moet je daar voor gaan.
Maar fuck it, dit was mijn mening, en dat is alles, zie zelf maar wat je leuk vindt
[Dit bericht is gewijzigd door -Mzraki- op 29-09-2003 21:15]
quote:Ik heb geen CC en dus ook (nog) geen Live... Maar de mogelijkheid is erg aanlokkelijk natuurlijk... Daarnaast betaal je nu gewoon 69 voor de game en 30 voor je controller, een koopje eigenlijk
Op maandag 29 september 2003 21:06 schreef Smots het volgende:[..]
het is dat vooruitzicht op Live-gameplay hè?!?
geef maar toe![]()
Ik ga morgen meteen controleren en er eentje apart laten zetten tot mijn financien wat zichtbaarder worden...
quote:Inderdaad die oil ref. was niet zo moeilijk....
Op maandag 29 september 2003 20:57 schreef Brick_Top het volgende:[..]
Eh nee. Ik werk gewoon van 9 tot 5. Zo vreselijk moeilijk vond ik t niet. Die oil refenery was binnen 15 minuten gedaan.
.
Ik ga zo nog ff verder in de CIA HQ. Ben net binnen....
quote:PGR stijl racen is heel anders dan andere racers, in PGR ben ik op een gegeven moment gestopt omdat het TE moeilijk werd om veel Kudos te halen en ook nog eens een goeie tijd neer te zetten, als ik een racegame koop is dat om het pure racen zeg maar.
Ja je kunt met 20 auto's rijden in plaats van de 105 bij PGR 2. Bij PGR kun je in 11 steden racen, en bij NFSU heb je 1 fictieve stad. Beide games zijn ook geoptimaliseerd voor de xbox zoals EA altijd doet . En PGR 2 heeft beter multiplayer opties met: 4P splitscreen,systemlink en live. Buiten het tunen zie ik de meerwaarde van NFSU echt niet.
Oh, en PGR = 30 fps, dat kan echt niet bij een racer IMO.
Maar goed, wat iemand anders al zegt, mensen die PGR tof vonden moeten zeker voor deel 2 gaan, ik ga voor NFSU. (mits ie niet grove fouten zal hebben...)
quote:Daar heb ik toch een maandje over gedaan (hoe simpel het achteraf ook was)
Op maandag 29 september 2003 20:57 schreef Brick_Top het volgende:[..]
Eh nee. Ik werk gewoon van 9 tot 5. Zo vreselijk moeilijk vond ik t niet. Die oil refenery was binnen 15 minuten gedaan.
.
Zit je met de walkthrough ernaast ofzo?
quote:Jah!
Is NHL2004 al te koop?
quote:Nee! (EA)
en zo ja kan die live?
quote:ESPN NHL Hockey!
zo nee is er een andere vette sport game die live is?
quote:Nee, ik vond m gewoon makkelijk in tegenstelling tot het einde van de CIA HQ. Met die dikke zak op mn rug die ik zojuist gekidnapt heb.
Op maandag 29 september 2003 21:40 schreef Skull-splitter het volgende:[..]
Daar heb ik toch een maandje over gedaan (hoe simpel het achteraf ook was)
Zit je met de walkthrough ernaast ofzo?
quote:Mediamarkt, loten kosten 199,- Maar daar staat tegenover dat je altijd wint
Op maandag 29 september 2003 23:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
Waar kan ik een Xbox winnen
quote:Mjah, ik krijg de laatste weken wel de smaak weer te pakken
Op maandag 29 september 2003 23:40 schreef Brick_Top het volgende:
Dat laatste gedeelte van de CIA HQ.... Whoei. Maak je borst maar nat.
quote:En wat zit daar dan bij?
Op maandag 29 september 2003 23:52 schreef Skull-splitter het volgende:[..]
Mediamarkt, loten kosten 199,- Maar daar staat tegenover dat je altijd wint
quote:Ff snel uit mijn hoofd: racegame, 2 controllers, misschien een DVD remote, maar daar gok ik niet op
Op maandag 29 september 2003 23:57 schreef Notorious_Roy het volgende:[..]
En wat zit daar dan bij?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |