FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / Creditcard + BKR Notering
hansmdonderdag 25 september 2003 @ 15:00
voor de mensen onder ons die een BKR Notering hebben, geod nieuws.

de ABN Amro is makkelijk in acceptatie als je een rekening hebt daar en je inkomsten er op komt

ik heb me 3 jaar geleden goed in de shit geholpen, en 1 jaar geleden compleet afgemeld, en nu ben ik geaccepteerd voor een creditcard.

ga niet zeggen dat het stom is, moet in verband met m'n werk, maar ik heb er veel van geleerd, dit is alleen ter info, want ik hoor iedereen zeggen als je bij BKR genoteerd bent met een A codering dat je niks kan.

blijkbaar wel.

moorkoppiedonderdag 25 september 2003 @ 15:05
is er waarschijnlijk een zogenaamde H-code toegevoegd.........dat is de herstelcode bij een A-notering
Xlarge29donderdag 25 september 2003 @ 15:05
da's heel mooi dan
Herkauwerdonderdag 25 september 2003 @ 15:07
Misschien wordt zijn kaart in een keer afgelost, dus iedere maand het openstaande bedrag ipv in delen?
DaBuzzzzzdonderdag 25 september 2003 @ 15:08
keurig!
hansmdonderdag 25 september 2003 @ 15:49
Geachte kaarthouder/ster, Binnen enkele dagen ontvangt u uw nieuwe creditcard.

net post gehad van mastercard, ik had geen H notering maar heb een goed saldo maandelijks gestort vanwege mijn eigen bedrijf, bedrijf nee mag het niet zo zeggen, werk thuis geen bedrijf maar inkomsten van sponsors, paypal, etc.

maar dit houd in dat de abn amro soepel is met zijn klanten.

hansmdonderdag 25 september 2003 @ 15:53
Ik had twee A Notering, schuld is wel 1 jaar geleden gesloten afgelost dus. en toen kreeg ik geen H omdat H echt een herstel is van het bedrijf waar je de krediet aangaat.

een van 7900 euro en een van 1900 euro.

maar had er nog steeds spijt van dat ik het had verpest, gellukig gaat het nu fianaceel 10000% beter met me, maar wou dit niews wel eve posten met de medegebruiker

want ik ben niet de enigste in nederland die zich ooit in de nesten heeft gewerkt.

ElisaBdonderdag 25 september 2003 @ 16:14
Het gaat weer stukken beter dus; heb je goed gedaan en kun je trots op zijn.

Houden zo zou ik zeggen

En nu sluit ik 'm, want er is een centraal BKR-topic: [Centraal] BKR