FOK!forum / Ouder(s) / 25 jaar getrouwd
Minionzondag 21 september 2003 @ 15:05
Mijn ouders zijn binnenkort 25 jaar getrouwd nu weten mijn broers en ik geen cadeau voor mijn ouders. Heeft een van jullie misschien een goed id voor een cadeau?

bvd

Marksterzondag 21 september 2003 @ 15:05
pretpakket.
leedvermaakzondag 21 september 2003 @ 15:06
is dat niet saai? na 5 jaar moet je het toch wel gezien hebben dacht ik.
thetruthzondag 21 september 2003 @ 15:08
mijne 13 oktober
#ANONIEMzondag 21 september 2003 @ 15:08
Mijn ouders ook, ik weet ok niks :S
Whitesharkzondag 21 september 2003 @ 15:09
ligt eraan wat jullie te besteden hebben.... geef ze iets persoonlijks een mooie reis die werkt altijd of een mooie home cinema set...je kan het zelf wel invullen ........
Fienzondag 21 september 2003 @ 15:13
Weekendje weg.
tonkszondag 21 september 2003 @ 15:13
kamasutra voor de ouderen
Koen0szondag 21 september 2003 @ 15:27
laat een foto van jullie 3 (?) maken bij een professionele fotograaf, gewoon zo'n grote die ze kunnen inlijsten.
205GTizondag 21 september 2003 @ 15:31
Laat ze hertrouwen op Bali.
Strangerzondag 21 september 2003 @ 15:31
Of ga voor de standaard ballonvaart.
Lewis.de.boxerzondag 21 september 2003 @ 15:57
Een set fietsen als ze dit leuk vinden. Of een weekend of midweek weg.
Je kent je ouders zelf het beste, voor ons nogal moeilijk om te bepalen wat ze leuk zouden vinden.

Ga gewoon eens op het internet rond surfen, je vindt vast wel iets leuks.

Darkinforcerzondag 21 september 2003 @ 15:58
regel een weekende weg voor ze, weekendje rome ofzo
Of Venetië of Parijs
Karinzondag 21 september 2003 @ 16:29
Wat hebben jullie te besteden? Is toch wel handig om te weten.

Een bioscoop-, theater- of dinerbon is altijd leuk. Of inderdaad zoals al genoemd is, door een fotograaf mooie foto's laten maken. Zijn ouders altijd erg blij mee.
En als jullie wat meer te besteden hebben is een weekendje weg of een reisje erg leuk.

Tiemiezondag 21 september 2003 @ 16:30
een weekendje weg , tegenwoordig is parijs (met de trein ) maar 31 euro p/p ofzo
-Doewie-zondag 21 september 2003 @ 16:33
Ook al 25 jaar getrouwd? Ik weet echt helemaal niks om aan m'n ouders te geven! M'n broer vindt het volgens mij allemaal wel best, maar om ze nou een weekendje weg te sturen... Dat is voor mij iets te veel geld
eileenvszondag 21 september 2003 @ 17:02
Een paar jaar terug waren mijn ouders 25 jaar getrouwd, en wij als hun kids zijnde wisten ook geen enkel kado te bedenken.

We begonnen cliché-matig maar met een aantal foto's bij de fotograaf. Toen nog een lijst eromheen. Mooie bos bloemen in een nog mooiere vaas erbij. Uiteindelijk hebben we er ook een weekendje preston palace bij gedaan, waar we alle kado's hebben gegeven. Het heeft wat gekost, maar de vaas (met herhaaldelijk nieuwe bloemen) en de foto hebben een mooi plaatsje gekregen in de huiskamer en me ouders hebben het erg naar hun zin gehad!

Minionzondag 21 september 2003 @ 19:16
dank allen voor de goede reacties
bixisterzondag 21 september 2003 @ 22:06
quote:
Op zondag 21 september 2003 16:33 schreef -Doewie- het volgende:
om ze nou een weekendje weg te sturen... Dat is voor mij iets te veel geld
hoeft niet per definitie heel duur te zijn. wij hebben m'n ouders eens een fietstocht rond 't IJsselmeer gegeven, met 3 overnachtingen in vrij eenvoudige hotels. vonden ze erg leuk! maar ja, je kunt zelf 't best bepalen of zoiets in de smaak zou vallen bij jouw ouders.
hardsilencemaandag 22 september 2003 @ 07:32
In ieder geval er lekker op uit gaan, of een big feest.

Dat móét gevierd worden! tralalala!

Jambomaandag 22 september 2003 @ 07:54
Mijn ouders zijn volgende week 25 jaar getrouwd. We gaan (op kosten van m'n ouders) met het hele gezin + aanhang (9 man!) 3 dagen naar Eurodisney.
Nu willen m'n ouders al heel lang een videocamera hebben en die krijgen ze van ons. Daarnaast ben ik de hele familie langsgegaan die dan op band een persoonlijke felicitatie konden geven. Die band krijgen ze in Eurodisney.

Ik weet niet hoeveel jij/jullie te besteden hebben. Maar hierboven zijn al leuke dingen genoemd. Hebben je ouders zelf al iets geregeld of willen ze er niet zoveel aan doen?
Als ze zelf niets hebben geregeld kunnen jullie mischien met z'n allen gaan uit eten. Of misschien is het leuk om een surpriseparty te regelen. Dat hoeft niet in een zaaltje, maar kan ook gewoon thuis.
Misschien is het ook leuk om aan familieleden en vrienden te vragen of ze een A4 willen maken met een felicitatie, gedicht, anekdote of iets dergelijks en deze dan in een map te verzamelen en die te geven. Daar komen ook altijd leuke dingen uit.

Minionwoensdag 1 oktober 2003 @ 21:54
iemand nog nieuwe ideeën?