quote:Tsja, Donald Duck kunst...het is net als met Dali, Magritte en Matisse; allemaal vrij laagdrempelig en zo vaak gereproduceerd op posters, t-shirts, koffiemokken, mousepads en wat al niet meer dat je er bijna niet meer omheen kunt. Ik denk niet zozeer dat het politiek correct is om het mooi te vinden, ik denk gewoon dat het heel veel mensen het écht mooi vinden: het spreekt ze aan, het is vrij toegankelijk, en ze herkennen het want je ziet het vrijwel OVERAL terug. Politiek correct zou zijn als je iets stiekem spuuglelijk vindt, maar doet alsof je het mooi vindt omdat de maker een gebochelde homofiele bootvluchteling uit Cuba is. Ofzoiets.
Op donderdag 18 september 2003 15:30 schreef Isabeau het volgende:[..]
Ja, en er lopen véél van dat soort mensen in musea.
Ik durf daarom dan zelf al helemaal niets over de kunstwerken aan de muur te zeggen tegen het slachtoffer wat ik heb meegesleept. (het is nogmaals veel te stil in dit soort gebouwen).
(en is het Escher? Ow... Ik vind dat trouwens van die typische Donald Duck kunst voor volwassenen, lekker makkelijke brokken en heel erg politiek correct om dat leuk te vinden)
quote:neem mijn oma is niet zo stoffig
Op donderdag 18 september 2003 15:27 schreef Isabeau het volgende:[..]
En dat was leuk? Hoe maak je kunst nog stoffiger....met je oma naar een kunsthal. Het had een mop kunnen wezen
Nou waren mijn oma's vooral erg stoffig, zegt natuurlijk niets over de jouwe.
Als ik in een kunsthal ben of een soortgelijk gebouw dan voel ik me direct al niet thuis. Het is er te stil, er lopen teveel dames met paarse spoeling en schotse rok tot over de enkels en bij heel heel heel veel kunst denk ik: ...... tsja.
Tsja.
ze gaat nog regel matig op vakantie naar verre landen en stuff like that
en ze is 78 ofzo
quote:Die chaos trekt me juist niet zo. En het gaat een beetje de surrealistische kant op, met gek weergegeven demonen enzo.
Op donderdag 18 september 2003 15:36 schreef realist_ik het volgende:dan liever Bosch ...
ietwat dezelfde stijl, maar met een tintje chaos...
Het is er helaas niet van gekomen.
Vooral Renoir vind ik heel mooi om naar te kijken.
quote:Ik vind Escher echt lelijk. Ik zou het never nooit niet aan m'n muur willen hebben. Maar tsja, als ik dat zeg in mijn kennissenkring dan gaan ze me proberen te overtuigen waarom het echt wel mooi is
Op donderdag 18 september 2003 15:39 schreef Svyatagor het volgende:Ik denk niet zozeer dat het politiek correct is om het mooi te vinden, ik denk gewoon dat het heel veel mensen het écht mooi vinden: het spreekt ze aan, het is vrij toegankelijk, en ze herkennen het want je ziet het vrijwel OVERAL terug. Politiek correct zou zijn als je iets stiekem spuuglelijk vindt, maar doet alsof je het mooi vindt omdat de maker een gebochelde homofiele bootvluchteling uit Cuba is. Ofzoiets.
Nou moet ik eerlijk zeggen dat ik dol ben op veel en uitbundig kleurgebruik in kunstwerken (beetje manische persoonlijkheid zeg maar). En dat heeft Escher niet echt (althans niet de werken die ik ken).
quote:Waarom houdt iedereen op bij schilderkunst? Er zijn nog zoveel andere soorten kunst. Hebben jullie dan nog nooit een tentoonstelling met beeldhouwwerken gezien, fotografie, stellages, installaties e.d.?
Op donderdag 18 september 2003 15:44 schreef zjroentje het volgende:
Het impressionistische werk kan me wel bekoren.Vooral Renoir vind ik heel mooi om naar te kijken.
Ook tof trouwens: Ludwig Museum Koln.
quote:Is ze ook te huur? Wow, ik wil ook zo'n oma! (had iedereen maar zo'n oma) Ik hoop zelf ook zo oud te worden zeg. Alhoewel ik het betwijfel of ik op oudere leeftijd vaker naar kunstwerken ga kijken
Op donderdag 18 september 2003 15:41 schreef Ichi het volgende:
neem mijn oma is niet zo stoffig
we hebben der een half jaar geleden een pc gegeven met internet
en nu doet ze druk mailen en internetten en veel opzoeken voor der studi (cursusen aan de erasmus universtiteit r'dam)ze gaat nog regel matig op vakantie naar verre landen en stuff like that
en ze is 78 ofzo
quote:Afgelopen zomer door een museum met beeldhouwerken in Stockholm gelopen, waren allemaal replica's van klassieke beeldhouwerken.
Op donderdag 18 september 2003 15:45 schreef SEMTEX het volgende:[..]
Waarom houdt iedereen op bij schilderkunst? Er zijn nog zoveel andere soorten kunst. Hebben jullie dan nog nooit een tentoonstelling met beeldhouwwerken gezien, fotografie, stellages, installaties e.d.?
Vind het wel aardig om naar te kijken, maar na een tijdje heb ik het wel gezien. Het kan me niet echt boeien. Moderne kunst vind ik trouwens ook helemaal niet interessant.
quote:Hey, daar ben ik ook geweest
Op donderdag 18 september 2003 15:42 schreef SEMTEX het volgende:
Ik ben in 1998 naar de tentoonstelling van Andres Serrano in 't Groninger Museum geweest: porno als kunst: DAT was pas kicken
Volgens mij was dat mijn leukste museumbezoek ooit
Een tijdje geleden was er in het Groninger museum ook een hoekje van een kunstenaar (naam kwijt, kan het wel opzoeken) die allerlei tekeningen (niveau groep 3 basisschool) had gefabriceerd met porno erop. Stijve lullen, open monden, spuitende gevallen, veel homo-erotiek etc. Maar dat vond ik echt niks. Vond ik het label "kunst" heel erg onwaardig. Ik herkende de stijl van mijn vroegere medeklasgenoten. Van die puberale secreten. Maar ja, wie ben ik om iets als kunst of wansmaak te classificeren. Misschien maakten die puberale secreten vroeger ook wel kunst
quote:Ik heb mijn moeder nooit over kunst gehoort maar de laatste 2 jaar gaat ze naar expositiets leest ze boeken enzo
Op donderdag 18 september 2003 15:46 schreef Isabeau het volgende:[..]
Is ze ook te huur? Wow, ik wil ook zo'n oma! (had iedereen maar zo'n oma) Ik hoop zelf ook zo oud te worden zeg. Alhoewel ik het betwijfel of ik op oudere leeftijd vaker naar kunstwerken ga kijken
dus misschien is er nog hoop voor je
quote:Porno = porno, en dus geen kunst. Daar kan je een heel lang en zweverig verhaal over houden om het tegendeel proberen te bewijzen, maar het is toch echt zo.
Op donderdag 18 september 2003 15:42 schreef SEMTEX het volgende:
Ik ben in 1998 naar de tentoonstelling van Andres Serrano in 't Groninger Museum geweest: porno als kunst: DAT was pas kicken
Volgens mij was dat mijn leukste museumbezoek ooit
De foto's van Serrano zijn net zo kunstzinnig als de gemiddelde film van Harry S. Morgan of Max Hardcore. Als je je door het werk van Serrano nog laat prikkelen/shockeren, wordt het tijd dat je eens in de echte wereld gaat rondkijken en ziet wat daar allemaal gebeurt.
Overigens vind ik het prima wat die Serrano doet, aangezien hij zichzelf volgens mij uitstekend kan bedruipen en niet afhankelijk is van subsidies. Als zweefteven zo stom zijn om hun beurs (of die van hun man) open te trekken na het krijgen van een natte poes van een foto van Serrano, moeten ze dat lekker zelf weten. Ik zou toch echter voor een goedkopere oplossing gaan met hetzelfde resultaat.
quote:owh en ze is niet te huur
Op donderdag 18 september 2003 15:46 schreef Isabeau het volgende:[..]
Is ze ook te huur? Wow, ik wil ook zo'n oma! (had iedereen maar zo'n oma) Ik hoop zelf ook zo oud te worden zeg. Alhoewel ik het betwijfel of ik op oudere leeftijd vaker naar kunstwerken ga kijken
quote:Yep, kunst wordt te vaak geassocieerd met schilderkunst. En dan ook nog oude schilderkunst. Best leuk hoor, oog in oog staan met de waterlelies (op een doek veeeeeel groter dan je ooit had verwacht), maar er is veel meer op kunstgebied te vinden. Fotomuseum in Den Haag heeft vaak leuke exposities. Of prachtige sculpturen. Museum in Groningen is een kunstwerk op zich met vaak mooie kunst in de vorm van stellages (Niet te begrijpen, maar dat terzijde. Kan iemand mij uitleggen waarom een dooie zwaan aan een touwtje kunst is? een čchte dooie zwaan dus, niet een nagemaakte. Daarvoor had ik in een ander museum al dooie hazen vastgespijkerd op doek gezien...nogmaals tsja).
Op donderdag 18 september 2003 15:45 schreef SEMTEX het volgende:
Waarom houdt iedereen op bij schilderkunst? Er zijn nog zoveel andere soorten kunst. Hebben jullie dan nog nooit een tentoonstelling met beeldhouwwerken gezien, fotografie, stellages, installaties e.d.?
quote:jawel, ben al een paar keer in het Middelheim museum in Antwerpen geweest ...
Op donderdag 18 september 2003 15:45 schreef SEMTEX het volgende:[..]
Waarom houdt iedereen op bij schilderkunst? Er zijn nog zoveel andere soorten kunst. Hebben jullie dan nog nooit een tentoonstelling met beeldhouwwerken gezien, fotografie, stellages, installaties e.d.?
we zijn een paar keer in Venetië, Florence en Milaan werken van Da Vinci en Michelangelo gaan bewonderen ...
vooral de graftomben van Lorenzo en Giuliano (dag&nacht - avond&ochtend)
ow, en Bramante nog vergeten ...
architectuur is voor mij persoonlijk toch wel de indrukwekkendste vorm van kunst
quote:Daar ben ik het mee eens.
Op donderdag 18 september 2003 15:59 schreef realist_ik het volgende:
architectuur is voor mij persoonlijk toch wel de indrukwekkendste vorm van kunst
Kan eindeloos naar een mooie brug kijken bijvoorbeeld.
quote:Euhhh, misschien omdat de maker ervan er subsisidie voor krijgt?
Op donderdag 18 september 2003 15:54 schreef Isabeau het volgende:
... Kan iemand mij uitleggen waarom een dooie zwaan aan een touwtje kunst is? een čchte dooie zwaan dus, niet een nagemaakte.
veel verschillend, Escher, veel soorten fotografie, veel verschillende schilders, beelden vind ik ook mooi, maar dan het liefst abstracte beelden..
quote:Zo kan je het noemen ja.
Op donderdag 18 september 2003 16:05 schreef Isabeau het volgende:
Maar architectuur is meer een soort van "nuttige" kunst. Toch?
Bekijk maar eens wat gebouwen van Calatrava. Mooie constructies zijn dat.
quote:Utiliteitsbouw kan ik nou niet echt architectuur noemen.
Op donderdag 18 september 2003 16:13 schreef Isabeau het volgende:
Nou zijn er op architectuurgebied ook gebouwen waarbij ik dat "tsja" gevoel weer krijg. Komt nogal eens voor in vinexwijken. Dat je 2 ton betaalt voor een schuur met golfplaten (in de achterbuurten in India betalen ze daar 2 tientjes voor in totaal).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |