post verder nog veel vette pics
Vroeger waren er trouwens véél wapens die met zo'n lader uitgerust waren. Maar veel kogels na elkaar geeft ook veel hitte, dus hogere kans op vastlopen.
Hehe, hij ownt bij elk spel!!
Oh ja en een vehikel om 'em op te zetten is ook wel handig
PS: of moesten 't hand-wapens zijn?
En voor de handwapens vind ik deze altijd nog erg cool:
(Desert Eagle)
Mijn favo gun , het beest
Barrett m82a1 .50 BMG semi auto sniper rifle
quote:de normale handvuurwapens zijn meestal legaal verkregen als ik de meeste mag geloven.
Op woensdag 17 september 2003 23:08 schreef Hidden_Horror het volgende:
Damn ik moet ook lid worden van een schietclub, of hebben jullie die wapens illegaal?
quote:en waar haal je de batterij vandaan>?
Op woensdag 17 september 2003 23:19 schreef Hidden_Horror het volgende:
[afbeelding]Die is ook wel leuk om het kantoor een keer mee te cleansen!
..Goeiesmorgens!
quote:uit de afstandsbediening
Op donderdag 18 september 2003 00:25 schreef speedfreakssj het volgende:[..]
en waar haal je de batterij vandaan>?
kennis op vereniging stopt er mee en verkoopt zijn 6 maanden oude Walther PPK/E en zijn Ruger GP100 waar misschien 10 doosjes mee zijn geschoten (500 patronen).
nagelnieuw dus.
€ 250.
[Dit bericht is gewijzigd door speedfreakssj op 18-09-2003 00:31]
En nog Nederlands fabrikaat ook.
quote:
Op woensdag 17 september 2003 23:19 schreef Hidden_Horror het volgende:
[afbeelding]Die is ook wel leuk om het kantoor een keer mee te cleansen!
..Goeiesmorgens!
De Vulcan / Gatling / Minigun spreken tot de verbeelding omdat het de snelst vurende wapens ter wereld zijn, tot wel 12.000 kogels per minuut. Voor infanteriegebruik zijn ze echter totaal ongeschikt.
Niet alleen zou de munitie veel te snel op raken, ook is het fysiek voor een mens onmogelijk om met de enorme terugslag van zulke wapens te schieten en zijn de wapens zelf enorm zwaar omdat ze meestal gebruik maken van een externe elektrische of hydraulische aandrijving.
Voor gebruik in situaties waar in een korte tijd heel veel kogels afgevuurd moeten worden op een doel, zoals luchtverdediging is het systeem echter wel geschikt.
En voor actiefilms met gespierde mannen zoals Predator is het natuurlijk ook wel spectaculair.
Nog een leuk weetje uit die film; de acteur die in Predator met de minigun schoot moest een kogelwerend vest en een speciaal masker dragen omdat de lege hulzen met zo'n snelheid uitgeworpen werden.
De aandrijving van het wapen werd verzogd door een externe generator die met een kabel via de broek van de acteur aangesloten was op het wapen. Vanzelfsprekend werd er alleen met losse flodders geschoten omdat de terugslag anders veel te zwaar zou zijn.
De oer-gatling gun (idd, bedacht door ene Dr. Gatling rond 1862), het bekende wild-west ding met zes lopen en een slingeraandrijving, werd inderdaad wel gebruikt bij de infanterie en als licht artilleriewapen.
Deze hadden nog een betrekkelijk lage vuursnelheid, ongeveer 200 kogels per minuut, maar in een tijd van enkelschotsgeweren was dat al heel wat natuurlijk.
Later werden deze vervangen door het gewone automatische machinegeweer met één loop, omdat die qua vuursnelheid uiteindelijk boven de handbediende gatling uit kwam.
Zo rond het begin van WW2 begon men toch weer interesse te tonen in het principe van een machinegeweer met meerdere lopen, omdat de conventionele machinegeweren niet snel genoeg waren voor gebruik in luchtgevechten, of te snel oververhit raakten.
De ouderwetse gatlingguns werden gecombineerd met een elektrische aandrijving en een riemtoevoer (belt-fed), wat resulteerde in wapens die ongeveer 4000 to 6000 kogels per minuut konden afvuren, na wat verdere ontwikkeling ontstond de M61 in kaliber 20mm, wat het belangrijkste wapen voor de US Air Force zou worden, en tevens werd gebruikt voor luchtverdediging onder de naam 'Vulcan'.
Tijdens de Vietnamoorlog was er ook behoefte aan een goed wapen voor de helikopters, in een kleiner kaliber als de Vulcan.
Zo ontstond de M134 7.62mm, beter bekend als de 'Minigun'.
De bekendste gatlinggun die tegenwoordig wordt gebruikt is de monsterlijke GAU-8/A 'Avenger' 30mm met zeven lopen, die onder andere gebruikt wordt in het A-10 antitankvliegtuig en het Goalkeeper luchtverdedigingssysteem.
De maximale terugslag van dit 300 kilo wegende wapen (excl. munitie) kan oplopen tot meer dan 4 ton (4000kg).
GAU-8/A met munitie en helm ter indicatie van de grootte.
Bij alle moderne gatlingguns wordt de munitie via een riem aangevoerd, hoeveel munitie er maxmaal voorhanden is verschilt, maar meestal gaat het om zo'n 10.000 patronen.
De belangrijkste reden dat de moderne infanterie geen gebruik maakt van gatlingguns is simpel; automatische machinegeweren hebben een vuursnelheid die hoog genoeg is voor het beschieten van vijandelijk personeel, zijn lichter en minder ingewikkeld als gatlingguns, en voor het uitschakelen van voertuigen en tanks zijn andere, efficiëntere wapens beschikbaar.
quote:chew this
Op donderdag 18 september 2003 00:59 schreef MaartenGrendel het volgende:
Uit het vorige topic; combinatie van mijn Gatling-gun gerelateerde posts.
Misschien wel nuttig om dat ook hier te posten.De Vulcan / Gatling / Minigun spreken tot de verbeelding omdat het de snelst vurende wapens ter wereld zijn, tot wel 12.000 kogels per minuut.
1 miljoen kogels per minuut...
http://www.cnn.com/2003/BUSINESS/06/26/australia.metalstorm/
wat leuke resultaten met goolge vind je op 'metal storm'
leuke site..
quote:Ok, ik heb het over produktiewapens die daadwerkelijk in oorlogen en andere conflicten gebruikt zijn.
Op donderdag 18 september 2003 01:12 schreef Haanibal het volgende:[..]
chew this
1 miljoen kogels per minuut...
http://www.cnn.com/2003/BUSINESS/06/26/australia.metalstorm/
wat leuke resultaten met goolge vind je op 'metal storm'
leuke site..
quote:sterker nog, de A-10 is gewoon om dat monster heen gebouwd, een gatling met vleugels dus..
De bekendste gatlinggun die tegenwoordig wordt gebruikt is de monsterlijke GAU-8/A 'Avenger' 30mm met zeven lopen, die onder andere gebruikt wordt in het A-10 antitankvliegtuig en het Goalkeeper luchtverdedigingssysteem.
De maximale terugslag van dit 300 kilo wegende wapen (excl. munitie) kan oplopen tot meer dan 4 ton (4000kg).
ietwat uit het lood, dus als de piloot wil schieten moet ie met het toestel een beetje een schuine hoek maken in de lengte om te mikken
nog een leuk weetje> als een A-10 piloot het vuur opent, moet ie tevens z'n gashendel vol open draaien omdat de gatling evenveel 'thrust' in omgekeerde genereert als 1 van zijn 2 achtervleugelmotoren
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |