quote:Kijk eens in de zoekfunctie het berijk van Jim is al diverse malen weerlegt. Jim heeft exclusief de hoge uithalen een notenbereik gehad van 10 en dat is gelijk aan alle andere mannelijke idols. Alleen Yuli wist er 13 te halen. Hind zat op 11.
Op vrijdag 10 oktober 2003 11:21 schreef Vamos het volgende:[..]
Ik vind dat Jim niet vals zingt. Heb ik overigens nooit gezegd. Alle idols kunnen goed live zingen, dat is duidelijk gebleken tijdens de live uitzendingen.
Ik vind alleen dat hij een heel erg beperkte lage eentonige stem heeft en dat staat de meeste mensen tegen. Elke uithaal is op dezelfde toon en dan laat ie zijn stem soms nog heel erg trillen (maar goed, dat is nu eenmaal populair momenteel). Ik vond die kopstem dingetjes tijdens de uitzendingen extreem geforceerd. Ze hadden totaal geen functie anders dan te 'laten zien' dat hij ook hoog kan zingen. Terwijl in feite hij alleen maar liet zien dat er een groot gat zit tussen zijn zangstem en zijn kopstem en dat hij het niet aan elkaar kon rijgen... iets wat Hind & David bijvoorbeeld wel lieten horen.
Jim heeft een lage stem daar moet men aan wennen. We zijn de laatste jaren overspoelt met verwijfd zingende mannelijke artiesten en zijn dus niet meer gewend een lage mannelijke stem te horen. Jim heeft vind ik hele mooie warme tonen in zijn stem zitten. Hij heeft idd ook de onhebbelijkheid om er een hoop vocal gymnastics tussendoor te gooien die ik niet mooi vind als Jim gewoon lekker rechtuit zingt zoals hij op zijn album bij een Anotherday en She Cries doet dan is zijn stem op zijn mooist.
Het blijft natuurlijk ook zo dat het een jonge dik in de pubertijd is met duidelijk een stem en lichaam in ontwikkeling het blijft afwachten wat het uiteindelijk wordt.
quote:Baantjer is niet echt een soap.
Mocht Jim in een soap belanden krijgt hij echt niet meer respect. Om in een soap te belanden hoef je maar aan 1 eis te voldoen:
- er leuk uitzienIk heb meer respect voor ex-idols die in musicals belanden.
bron: teenidols.nl
quote:'t is puur voor de muziek, niet voor het geld!! Het artistieke aspect viert weer hoogtij
Op zaterdag 11 oktober 2003 20:02 schreef happyme28 het volgende:
Jim is druk bezig met de voorbereidingen van een kerst cd die hij op gaat nemen. In samenwerking met Mars wordt er een cd gemaakt die via een speciale actie bij onder andere de Albert Heijn wordt gegeven. In totaal worden er 200.000 stuks van de cd gemaakt. Het is nog niet bekend welke nummers op de cd komen te staan. Hier moet nog een keuze voor gemaakt worden.bron: teenidols.nl
quote:Ja, zo kan je het bekijken.
Op zondag 12 oktober 2003 18:41 schreef Metal_Mart het volgende:[..]
't is puur voor de muziek, niet voor het geld!! Het artistieke aspect viert weer hoogtij
![]()
Je zou ook kunnen zeggen dat het voor een beginnende artiest als Jim een mooie gelegenheid is (geschapen door zijn sponsor) om zich aan een groter publiek te presenteren. Iedereen staat altijd met een mening over zijn stem en talent klaar. Op deze manier bereikt hij publiek dat normaal niet zijn album zouden kopen omdat zij vastzitten in het vooroordeel dat is geschapen en niet de moeite nemen om echt te luisteren naar zijn muziek.
quote:Je krijgt hem waarschijnlijk kado bij een bepaalt Marsproduct anders hadden ze er nooit een oplage van 200.000 van gemaakt.
Op zondag 12 oktober 2003 19:22 schreef TamaraB het volgende:
Ik denk dat alleen de fans deze cd in huis halen, de ouders helpen misschien met het kopen van marsen, maar ik denk niet dat hij hierdoor een breder publiek zal krijgen.
quote:Daar hoef je toch niet om te huilen. Je zal wel populair zijn bij de meisjes dan he.
Op zondag 12 oktober 2003 19:57 schreef GWD het volgende:
ik schijn op hem te lijken
3-Nov-03 45 Ariola NL CDM Jim The Way It Goes
10-Nov-03 46 Ariola NL CDM Jim The Way It Goes Part II
17-Nov-03 47 Ariola NL CDM Jim The Way It Goes Part III
quote:Misschien vind je dit een geruststelling, maar ik vind je dus absoluut niet op jim lijken
Op zondag 12 oktober 2003 19:57 schreef GWD het volgende:
ik schijn op hem te lijken
Jim komt de maand november in het programma Pure van The Box. De eerste uitzending is op 9 november.
Voor de niet fans... kijk en laat je verassen.
quote:Gelul... waarom heeft Jim dan niet gewonnen maar Jamai???
Op woensdag 10 september 2003 19:55 schreef Graveland het volgende:
Poging tot ontopic:De hele idols jurering was alleen op looks gericht, want zoals als zovaak bewezen is de hele muziekindustrie op looks gebasseerd, ik vind niet dat Jim het verdient een artiest genoemd te worden persoonlijk
quote:Ja dat is eigenlijk best wel een kutactie dat ze op die manier aan hun geld moeten komen
Op vrijdag 24 oktober 2003 12:03 schreef amaranta het volgende:
grappig feit:
jim was gister op de eindhovense huishoudbeurs,
daar waar altijd 'oudere' vrouwen komen,
was de beurs gister vol met jonge meisjes, die
natuurlijk niet voor de nieuwste strijkplank kwamen,
en die het ook niet erg vonden om 6 euro entree te betalen voor de beurs.
Slimme zet van die eindhovenaren, zo hadden ze in een dag bakken met geld binnen
quote:nee want de beurs wordt toch wel goed bezocht, het is gewoon een slim extraatje
Op vrijdag 24 oktober 2003 12:04 schreef YeahRight101 het volgende:[..]
Ja dat is eigenlijk best wel een kutactie dat ze op die manier aan hun geld moeten komen
quote:Okay
Op vrijdag 24 oktober 2003 12:07 schreef amaranta het volgende:[..]
nee want de beurs wordt toch wel goed bezocht, het is gewoon een slim extraatje
En ik kan niet kijken
quote:Waarom moet hij die serie nou weer komen verneuken!
Op vrijdag 24 oktober 2003 18:40 schreef Fogerty het volgende:
Het kan niet vaak genoeg gezegd worden: vanavondJim
in Baantjer!
En ik kan niet kijken
En alsjeblieft geen makkelijke inkoppertjes dat hij een zwakbegaafd iemand speelt. (meen ik, want ik denk juist dat dat het er niet makkelijker op maakt)
Wie: Jim bij PURE
Waar: Hotel Arena, Amsterdam
Wanneer: 22 oktober 2003
Door: Kim
Waardering: ****
Jim is de meest succesvolle overgebleven Idol, om Jim wordt nog volop geschreeuwd. Dus reden genoeg voor mij om een concert van hem bij te wonen, voor het programma PURE van The Box, waarin een artiest live en akoestisch een concert geeft voor een klein groepje fans. Niet omat ik nou zon fan ben van Jim, maar omdat ik wilde weten of hij nou echt goed kan zingen of niet. We gingen dus eigenlijk al met een beetje vooroordelen naar binnen.
Toen het concert eindelijk begon, werd het hele hotel bij elkaar geschreeuwd, en werden er honderden fotos gemaakt, hoewel ons nadrukkelijk verteld was dit niet te doen. Jim kwam op en ging op het midden van het podium op een krukje zitten, eerst probeerde hij de fans stil te krijgen , en hij vertelde dat hij het geweldig vond dat hij zon concert mocht geven.
En eindelijk begon hij te zingen, hij zong naar mijn mening veel beter dan ik eerder op tv gehoord had, zijn stem klonk veel helderder en sterker. Hij deed een aantal covers, en tussendoor zijn eigen liedjes, zoals de uitgebrachte singles Tell Her, en This Love Is Real, en hij liet ons zijn nieuwe single Thats The Way It Goes horen. Ik vond dit een van de leukste liedjes, en denk dat ook deze single goed gaat scoren, hij ligt makkelijk in het gehoor en je zingt hem zo mee!
Het was leuk om Jim te horen met een liveband en achtergrondzangers, de bedoeling van programma PURE kwam goed tot zijn recht. Aan het einde van zijn concert kreeg Jim te horen dat een paar liedjes nog een keer over gedaan moesten worden, maar omdat de geluidsman nog niet klaar was moest hij even de tijd opvullen. Wat er toen gebeurde vond ik heel erg leuk. Iemand uit het publiek riep: Jim, wil je Jessie zingen?, waarop er nog een paar verzoekjes uit de zaal volgden die Jim opvolgde. Zo werd de sfeer tussen Jim en zijn fans nog wat intiemer.
Kortom: ik moet zeggen dat ik verbaasd was dat Jim toch veel beter kon zingen dan dat ik gedacht had, en ik meer heb genoten van de muziek dan verwacht. Het gedeelte van het concert waar de verzoekjes gedaan werden heb ik als leukst ervaren, omdat je hier goed merkte hoe intiem de sfeer tijdens zon concert kan zijn. Wanneer kun je Jim tijdens Pure op The BOX bekijken? Zondag 9 november om 16:00 uur Dinsdag 11 november om 21:00 uur Donderdag 13 november om 21:00 uur Dinsdag 18 november om 21:00 uur Zondag 23 november om 16:00 uur Donderdag 27 november om 21:00 uur
Natuurlijk komen in P.U.R.E. zijn hits 'Tell Herr', 'This Love Is Real' en zijn nieuwe single 'The Way It Goes' voorbij, maar net even anders... soms onverwacht, altijd P.U.R.E.
Di 11 november - 21:00 uur
Do 13 november - 21:00 uur
Di 18 november - 21:00 uur
Zo 23 november - 16:00 uur
Do 27 november - 21:00 uur
Vr 26 december - 16:00 uur
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |