quote:zie ook vpro noorderlicht: michael persinger: de reli-kwab
op zondag 28 september 2003 13:08 schreef akkersloot het volgende:
op http://primal-page.com/persing.htm staat wel heel duidelijk omschreven wat temporaal kwab epilepsie is.
quote:ben je hersendood? het statement dat wie niet door allah geleid wordt, dan wel door de duivel geleid wordt, is hoogst destructief en haatdragend. de meer dan 3000 slachtoffers van 11/9 kunnen er niet meer over mee praten. het statement wordt altijd gebruikt om moslim-terrorisme goed te praten. het gaat ook iedere vorm van subjectiviteit te boven. als jij je leven niet aan allah opdraagt ben je lager dan een dier, zoals ook in de shariawetten is vastgelegd. de islam heeft maar één doel en dat is wereldheerschappij.
op zondag 28 september 2003 13:16 schreef bansheeboy het volgende:ik lach me rot
je maakt van een mug een olifant, zo erg is die uitspraak niet eens, haahhaahaha
[dit bericht is gewijzigd door the.moderator op 28-09-2003 13:43]
quote:ik zou niet graag in een land willen leven waarin elke "ongelovige" als een gezant van de duivel wordt gezien. hoe dachten die 19 "martelaren" van 11 september over de "ongelovigen" die zij gingen vermoorden.
op zondag 28 september 2003 13:16 schreef bansheeboy het volgende:
ik lach me rotje maakt van een mug een olifant, zo erg is die uitspraak niet eens, haahhaahaha
maar gezien mijn signature is die uitspraak van youssef snel onderuit geluld natuurlijk. maar dat is niet mogelijk in een land waar "ongelovigen" als "gezanten van de duivel" worden gezien.
quote:ga dan terug naar je eigen land als je de vrijheden hier niet aankunt...
op zondag 28 september 2003 13:41 schreef akkersloot het volgende:[..]
ik zou niet graag in een land willen leven waarin elke "ongelovige" als een gezant van de duivel wordt gezien. hoe dachten die 19 "martelaren" van 11 september over de "ongelovigen" die zij gingen vermoorden.
quote:ik vind van niet, je signature maakt je alleen nog maar meer belachelijk en lachwekkend, het is nl. het bewijs dat jij de islam haat en dat jij graag op de man speelt, in dit geval de toffe youssef...
maar gezien mijn signature is die uitspraak van youssef snel onderuit geluld natuurlijk. maar dat is niet mogelijk in een land waar "ongelovigen" als "gezanten van de duivel" worden gezien.
volgens mij heb je temporaal kwab epilepsie, je hebt er alle kenmerken en sympthonen voor in ieder geval. je hebt het atheïsme zelfs tot een religie gebombardeerd
quote:wat een dooddoener. wat is er op tegen om tegen een achterlijke haat-godsdienst te zijn.
op zondag 28 september 2003 13:46 schreef bansheeboy het volgende:
het is nl. het bewijs dat jij de islam haat
quote:zeggen dat iemand geleid wordt door de duivel noem ik op de man spelen.
en dat jij graag op de man speelt, in dit geval de toffe youssef...
quote:zucht. ik lig tijdens mijn openbaringen niet te schuimbekken en te spartelen op de grond zoals de "profeet" mohammed
volgens mij heb je temporaal kwab epilepsie
quote:en dat zonder maar één visioen.
je hebt het atheïsme zelfs tot een religie gebombardeerd
quote:lol
op zondag 28 september 2003 13:52 schreef akkersloot het volgende:[..]
wat een dooddoener. wat is er op tegen om tegen een achterlijke haat-godsdienst te zijn.
[..]zeggen dat iemand geleid wordt door de duivel noem ik op de man spelen.
[..]zucht. ik lig tijdens mijn openbaringen niet te schuimbekken en te spartelen op de grond zoals de "profeet" mohammed
[..]en dat zonder maar één visioen.
quote:wie het eerste roept heeft gepoept (gelaxeerd)
op zondag 28 september 2003 13:58 schreef bansheeboy het volgende:
lolwederom krijg je het voor elkaar om een laxerend betoog bij elkaar te plaatsen
quote:en wie dat zegt heeft een drol gelegd (gelaxeerd)
op zondag 28 september 2003 14:42 schreef akkersloot het volgende:[..]
wie het eerste roept heeft gepoept (gelaxeerd)
quote:
op zondag 28 september 2003 17:13 schreef bansheeboy het volgende: [op zondag 28 september 2003 16:49 schreef akkersloot het volgende:
nee ik heb het over wat ik in de koran zelf lees. zoals het vers 5:33 "de vergelding voor hen die god en zijn boodschapper bestrijden is dat ze gedood moeten worden". zoiets verwacht ik meer in mein kampf dan in een boek van god.]ja, dat geloof ik best, zowiezo alles wat jij post riekt naar de stijl van wijlen adolfje. en wat alle fokkers ook erg aan je vinden is dat jij meer respect hebt voor adolf hitler dan voor de profeet mohammed vzmh...
jij hebt vast een gesigneerd exemplaar van mein kampf in je boekenkast
quote:
op zondag 28 september 2003 17:31 schreef akkersloot het volgende:
even graag aandacht van de mod's voor de volgende post van bansheeboy. lijkt mij hier over de rand te gaan. mogelijk dat hij zelf in die onzin gelooft (als je in de koran gelooft, weet ik dat namelijk nog niet zeker). zie in wat is de islam precies ? deel 2
[..]
bij voorbaat dank.
wel grappig, ik zie dat er een ontzettend grappige discussie is ontstaan rond het wel of niet accepteren van mijn uitspraak.
gadverdamme!!
quote:dat is waarschijnlijk omdat niemand reageerd op je volstrek belachelijke, en daardoor grappige doch trollende uitspraken in dat soort topics.
op zondag 28 september 2003 18:38 schreef thabit het volgende:
ik word onderhand wel zo schijtziek van al die homohaat en al dat religieuze gebash hier.gadverdamme!!
quote:
op zondag 28 september 2003 18:39 schreef youssef het volgende:[..]
dat is waarschijnlijk omdat niemand reageerd op je volstrek belachelijke, en daardoor grappige doch trollende uitspraken in dat soort topics.
quote:is het soms beleid dat in topic tittels geen namen van mede-users worden genoemd. (kan niet. er was ook een topic "zandstraaltopic voor akkersloot" en nog iets onder onz ). yoessef heeft toch duidelijk gezegd dat "sommige mensen worden geleid door de duivel en sommige mensen worden geleid door allah".
op zondag 28 september 2003 18:22 schreef youssef het volgende:
"ongelovigen worden geleid door de duivel"bij voorbaat dank.
wel grappig, ik zie dat er een ontzettend grappige discussie is ontstaan rond het wel of niet accepteren van mijn uitspraak.
![]()
gezien het onder [sub]'s geplaatste geeft youssef het nog toe ook.
vriendelijk verzoek de oorspronkelijke topic titel weer te herstellen. en in de topic mag youssef ook uitleggen wat hij dan wel bedoeld heeft.
quote:ik heb het misschien min of meer wel gezegd, maar het is complete onzin omdat erbij te vermelden in het topictitel. we zitten namelijk op wfl en het voornaamste doel is dan discussiëren om bepaalde stellingen. mijn naam is daarbij dus helemaal niet relevant
op zondag 28 september 2003 20:07 schreef akkersloot het volgende:[..]
is het soms beleid dat in topic tittels geen namen van mede-users worden genoemd. (kan niet. er was ook een topic "zandstraaltopic voor akkersloot" en nog iets onder onz ). yoessef heeft toch duidelijk gezegd dat "sommige mensen worden geleid door de duivel en sommige mensen worden geleid door allah".
gezien het onder [sub]'s geplaatste geeft youssef het nog toe ook.
vriendelijk verzoek de oorspronkelijke topic titel weer te herstellen. en in de topic mag youssef ook uitleggen wat hij dan wel bedoeld heeft.
quote:ik vind het wel relevant. ten eerste is het een uitspraak die je weldegelijk hebt gemaakt en ten tweede zullen veel users graag willen weten wat voor gedachtenwereld achter dat persoontje youssef zit. over relevantie gesproken. blijkbaar was het wel relevant (ja zelfs door een mod) om mijn "enge" "homepage" te noemen. helemaal krom dus.
op zondag 28 september 2003 20:37 schreef youssef het volgende:
ik heb het misschien min of meer wel gezegd, maar het is complete onzin omdat erbij te vermelden in het topictitel. we zitten namelijk op wfl en het voornaamste doel is dan discussiëren om bepaalde stellingen. mijn naam is daarbij dus helemaal niet relevant![]()
misschien is het niet relevant omdat je weigert een reactie te geven op vragen naar je betreffende uitspraak.
quote:gezien je reputatie zou ik me natuurlijk geen zorgen moeten maken over je valse aantuiging dat ik een fan zou zijn van adolfje. je enige aanwijzing daarvoor is immers dat ik de "profeet" mohammed de gelijke stel van de "profeet" hitler gezien de grote overeenkomst van hun haatboeken de koran en mein kampf.
op zondag 28 september 2003 22:38 schreef bansheeboy het volgende:
gezien je denkbeelden en je onbetuigde fan zijn van adolfje kan ik het me niet voorstellen dat je problemen zou hebben met inteelt...
quote:sorry, maar mein kampf met de koran vergelijken is echt ziek.
op maandag 29 september 2003 06:26 schreef akkersloot het volgende:[..]
je enige aanwijzing daarvoor is immers dat ik de "profeet" mohammed de gelijke stel van de "profeet" hitler gezien de grote overeenkomst van hun haatboeken de koran en mein kampf.
quote:wat ben jij een gefrustreerde kleuter akkersloot.
op maandag 29 september 2003 06:26 schreef akkersloot het volgende:
...trouwen (mein koran 4:23). biologisch gezien is dat inteelt. vreemd dat de alwetende allah dat niet wist. ha ha.
quote:kortzichtig... vertel... jij kent beide boeken, neem ik aan!
op maandag 29 september 2003 06:32 schreef c20h25n30 het volgende:sorry, maar mein kampf met de koran vergelijken is echt ziek.
.
erg fout, dom en kortzichtig ook...
quote:als die vergelijking, in woord en geschrift, wordt gemaakt door vooraanstaande nederlandse gelovigen, waarom mag akkersloot die vergelijking dan niet maken? waarom moeten mensen, die in jouw eigen belang en ook in het belang van de moslims zelf, wijzen op nederlandse normen en waarden onmiddelijk monddood gemaakt worden?
nazismena de tweede wereldoorlog onderkenden velen niet de ware aard van het nazisme. en nu maken we dezelfde fout ten aanzien van de ware aard van de islam. hitler sprak voortdurend over de voorzienigheid. hij zei dat hij de door de voorzienigheid verkorene was om heerschappij te hebben over het vasteland. een religieuzer taalgebruik kun je je niet voorstellen. wat mij zorgen baart, is dat we spreken over dezelfde god en dat we vroeg of laat zullen ontdekken dat dat bepaald niet het geval is."
het feit dat moslims ook een schepper van hemel en aarde kennen, is voor van der graaf geen reden om zijn standpunt te nuanceren. ook de schepper in het islamitisch denken blijft ver verheven boven zijn schepping. dat staat haaks op het woord van god, dat in den beginne bij god was. het woord van god was al aanwezig bij de schepping. de schepper is dus niet alleen de verre, ongenaakbare god, maar hij is al met de schepping meegegaan, van het begin af aan."
dr. ir. j. van der graaf (de studiesecretaris van de gereformeerde bond)
quote:inderdaad, akkersloot maakt er een chaos en een nuttela potje van...
op maandag 29 september 2003 08:34 schreef shaolin het volgende:
kan hier niet even een peleton m.e. moderators los gelaten worden?
quote:sorry, maar is het normaal om me te laten beschuldigen van overspel? ik heb nog nooit overspel gepleegd en voel me door dit soort aantijgingen zwaar gekwetst.
op maandag 29 september 2003 16:33 schreef bansheeboy het volgende:quote:
--------------------------------------------------------------------------------
op maandag 29 september 2003 16:30 schreef gia het volgende:dus ik ben christen.
--------------------------------------------------------------------------------maar ondertussen eet je wel varkensvlees en doe je aan overspel alsof je gordijnen gaat kopen bij de hema...
geen hypocrisie aub..
ik vind echt dat bsb hier te ver gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |