quote:Nog niet dus.
Op donderdag 11 september 2003 23:06 schreef static het volgende:
Ze gaat ontslagen worden bij dat V&D gebeuren hoor ik net.Vanwege die reorganisatie.
quote:
Het thuiswinkelprogramma V&D TV begint deze maand aan een nieuwe serie, met Annette Barlo en Wouter Nicolaas als presentatoren.Warenhuisketen Vroom en Dreesmann verkeert in zwaar economisch weer. Als gevolg ontslaat het concern duizenden werknemers en zullen vestigingen sluiten. Dit heeft vooralsnog geen effect op het thuiswinkelprogramma V&D TV, dat gepresenteerd wordt door Annette Barlo en Wouter Nicolaas.
"Het programma gaat gewoon door," aldus Peter van Bakkum, woordvoerder van V&D. "We gaan eind september beginnen aan de tweede serie V&D TV, die tot het einde van het jaar loopt. Daarna kijken we wat we met de ervaringen gaan doen."
De woordvoerder van het warenhuisconcern wilde wel kwijt dat het thuiswinkelprogramma in een "aangepast format" wordt uitgezonden.
quote:Geen adressen en andere personalia op het forum.
Op maandag 10 november 2003 23:21 schreef martin_job het volgende:
Weet iemand waar Annette Barlo woont? Ik ben een onwijze fan van haar (zie de foto's hierboven en je weet waarom...) Ze was onlangs jarig en ik moet haar gewoon wat sturen!
quote:Stalker-Alert
Op maandag 10 november 2003 23:21 schreef martin_job het volgende:
Weet iemand waar Annette Barlo woont? Ik ben een onwijze fan van haar (zie de foto's hierboven en je weet waarom...) Ze was onlangs jarig en ik moet haar gewoon wat sturen!
quote:En voor de gewone, minder knappe mannen ZONDER geld..
Op woensdag 10 september 2003 16:49 schreef DJRoberto1978 het volgende:
gelukkig zijn er vrouwen die dus niet om uiterlijk geven, is er voor veel "gewone" en minder knappe mannen dus ook nog hoop!
Veel geluk mevr. Barlo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |