abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 10 mei 2013 @ 21:12:17 #301
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_126321711
quote:
Patty Brard wil Reinouts centen, Estelle tortelt op Ibiza, mannen balen van bed-onthulling Paay, kritiek op Sylvie’s moederschap en Maxima’s tasjes in Hema-doos. Kortom: lees mee in Party, Privé, Story en Weekend van deze week.

Patty Brard voelt zich ‘onheus behandeld’. In Story vertelt ze waarom. La Brard deed mee aan Sterren springen, waarbij BN’ers van de hoge duikplank af moesten. Patty, in badpak met glitterbadmuts op, kwam keihard ten val. Producent Reinout Oerlemans is met deze beelden de markt op geweest om het programma te verkopen.
Dat lukte, maar Patty krijgt geen cent van de winst die Reinout heeft gemaakt. Daar baalt ze van. Dat ze door deze boosheid te uiten wellicht Reinout tegen haar in het harnas jaagt en geen programma’s meer krijgt, neemt ze voor lief.

‘Voor mijn gevoel gaat Reinout met me aan de haal’ moppert ze. Story plaatst er een geweldige foto bij van Reinout die met een vette lach in de camera kijkt. Jammer Patty!

Belly van Stellie
En jawel: Estelle is weer eens op vakantie. Ditmaal met Badr, zien we in Story. Tortelend liggen de twee op hun strandbedjes op Ibiza. Estelle is lekker afgevallen door haar scheiding, dus die ziet er top uit in haar gestreepte bikini. Geen ‘belly’ voor Stellie, maar een strak buikje.
Bijzonder is dat Badr en Estelle verblijven in het appartement dat Estelle met Ruud kocht. Blijkbaar is deze flat één van de dingen die bij de scheiding van Gullit is bedongen. Goed geregeld: Ruud past (waarschijnlijk) thuis op de kinderen en Estelle viert feest op Ibiza.
Het verliefde paar heeft het zo naar hun zin, dat ze zelfs een paar dagen bij hebben geboekt, vertellen ze. ‘Estelle is mijn eerste echte liefde’ zwijmelt de stoere bokser. Niet echt leuk voor zijn ex-viendin, met wie Badr een kind van 1 jaar oud heeft.

Bedpartners Paay
Al voor het verschijnen van de biografie van Patricia Paay lekte informatie uit. Patricia zou met verschillende ‘beroemde’ mannen het bed hebben gedeeld. Deze week was de officiële presentatie van het boek. ‘Vrijwel haar hele leven ligt nu op straat’ schrijft Party. Het interessants zijn de ontboezemingen over haar bedpartners.
Zanger Waylon liep als een ‘krolse kater’ achter Patricia aan en dook uiteindelijk met de 31 jaar oudere zangeres het bed in. Nu ontkent hij dat in alle toonaarden. Maar dochter Christina en Gerard Joling beweren dat ze alle pikante SMS-jes van hem hebben gelezen.
Ook John de Mol beleefde een avontuurtje met de toenmalige ‘Star Sister’. ‘Ik kan het me in ieder geval niet herinneren, dus heeft het weinig indruk gemaakt,’ schamperde de mediatycoon na deze onthulling. Volgens Patricia was het tijd om dit boek te schrijven omdat ze al 47 in het vak zit. ‘Ik wil een beetje gaan afbouwen’. Maar met dit boek speelt ze zich juist weer enorm in de kijker, merkt
Party terecht op.

Kritiek op Sylvie
Sylvie Meis toont zich steeds vaker met haar nieuwe Franse geliefde in het openbaar. Ditmaal neemt ze Guy mee op sleeptouw door Hamburg. Zoontje Damian mag ook met zijn nieuwe ‘stiefvader’ mee op pad.
In plaats van te quality-timen met z’n drietjes, moest het kindermeisje ook mee. Op de foto’s in Privé zien we dat het jochie liever dicht bij het kindermeisje blijft dan bij mama Sylvie. Op de rondvaartboot zit hij bij haar op schoot en houdt hij haar hand vast, niet die van zijn moeder. ‘Sylvie...alléén maar oog voor Guy’ schrijft het blad.
Dit in tegenstelling tot Rafael. Die zien we -zonder nanny- sjouwen met het kind van zijn nieuwe vriendin Sabia. Van 1 kind gaat hij opeens naar de drukte van 3 kinderen. En dat allemaal zonder kindermeisje. Terwijl Sylvie ‘s avonds beeldig aangekleed romantisch op stap ging zonder Damian, zien we Rafael als toegewijde vader rondzeulen met al die kinderen. Drie maal raden naar wie de sympathie het meest uitgaat....

Koninklijke clutches
Weekend geniet nog even na van het grote kroningsfestival. De dag na de inhuldiging kwamen alle Oranjes nog voor een brunch op het paleis. Ontdaan van alle diamanten tiara’s en feestkleding, ziet het er gezellig uit. Echt ‘doe maar gewoon, dan doe je gek genoeg’.
Ondertussen werd er door het personeel hard gewerkt om de boel op te ruimen. Weekend zette een fotograaf bij de deur en zag hoe er werd gesjouwd met spullen. Rekken vol kleding in kledinghoezen van Natan en Sheila de Vries werden het paleis uitgesjouwd. Het kindermeisje kwam bepakt en bezakt met rugzakken van de prinsjesjes naar buiten.

Maar het leukst is toch wel de foto van een bediende met een grote transparante bewaardoos. Door het deksel heen zie je dat de doos vol zit met avondtasjes. ‘Maxima’s clutches in een bewaardoos van de Hema weer terug naar huis’ schrijft het blad. Na een feest vol royals en staatshoofden, met een bewaardoor van Hema of Ikea terug naar het gewone leven.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')