FOK!forum / FOK!eiland / Pretorian Guards Wachtershuis (in het dorp)
Pretorian_Guardswoensdag 3 september 2003 @ 20:29
* Midden in het dorp op een kale plaats staat een bordje dat aangeeft dat daar het wachtershuis der Pretorian Guards wordt gevestigd.

Hun normale standplaats is Het kasteel van Lord Dreamer, maar in deze tegenwoordige tijd is het zover gekomen dat er een steunpunt van de Guards in het dorp komt te staan.

Een afdeling Guards is vanaf nu permanent gevestigd in het dorp .

Het wachtershuis is nog niet af, de plannen liggen bij de architecte in Anjadepanja's architectenbureau! maar het ziet er al veelbelovend uit.

Anjadepanjawoensdag 3 september 2003 @ 21:24
* Anjadepanja komt langslopen en ziet dat er alleen een bordje in de grond geprikt staat. Verder is er helemaal niemand.

Nou, de locatie lijkt in elk geval erg mooi voor mijn nieuwe ontwerp, morgen zal ik wel even langskomen met de aannemer. De klus is niet zo ingewikkeld, dus het gebouwtje hoort er wel binnen een dagje te staan

* Anjadepanja kijkt nog eens goed rond, en wandelt daarna terug naar haar bureau.

Goeie zaak, die guards in het dorp. Ik denk dat we dat wel kunnen gebruiken

Anjadepanjadonderdag 4 september 2003 @ 12:41
* Anjadepanja heeft vanochtend contact opgenomen met een aannemer van buiten het eiland. Hij is meteen over komen vliegen met een team van 50 man om de klus maar zo snel mogelijk te klaren.

Kijk meneer, hier moet het komen te staan, en hier heb ik de plannen liggen. Voor de gedetailleerde versie kunt u even op mijn bureau komen kijken. Succes met het bouwen zou ik zeggen!

* Anjadepanja wandelt weer naar haar bureau terug terwijl de aannemer met alle bouwvakkers aan het werk gaat.

Anjadepanjadonderdag 4 september 2003 @ 16:24
Nadat alle bouwvakkers een aantal uurtjes hebben gezwoegd, staat het er hoor!

De overgebleven bouwvakkers hijsen hun broek nog eens op, kijken voor de laatste maal rond of er iets te fluiten valt, en vertrekken daarna toch maar

[Dit bericht is gewijzigd door Anjadepanja op 04-09-2003 17:56]

Pretorian_Guardsdonderdag 4 september 2003 @ 17:31
* De Guards zijn erg blij met hun nieuwe onderkomen en trekken er direct in. Al snel wappert de drakenvaandel straf in de wind boven op de toren .

Een van de Guards neemt plaats bij de ingang van het gebouw en wijst dorpelingen de weg en geeft hen informatie over de guards.

Abbadonvrijdag 5 september 2003 @ 12:22
* Abbadon komt langs lopen, en blijft even stil staan als hij het nieuwe gebouw ontdekt....

"Wat mooi! Het zal me alleen wel benieuwen wanneer die uitkijktoren eraf valt....."

Pretorian_Guardsvrijdag 5 september 2003 @ 19:56
* Een Pretorian Guard spreekt de voorbij komende man aan als hij zijn twijfels over het bouwwerk uit.

Heer, Uw ogen bedriegen u, althans de magie die verwerkt is in dit gebouw zorgt daarvoor. Nooit zal op die manier het werkelijke beeld van de toren zichtbaar worden ..

Pretorian_Guardsdinsdag 9 september 2003 @ 11:46
* Een Compagnie Pretorian Guards marcheert door de straten van het centrum en stopt bij het Wachterhuis.

Compagnie .... HALT

* Dan stappen de Pretorian Guards het gebouw binnen en even later stapt de oude groep Guards naar buiten , de twee officieren salueren naar elkaar en de oude groep marcheert het centrum uit terug naar het Kasteel.

De aflossing van de wacht voor deze week is gedaan

Zarrvrijdag 19 september 2003 @ 20:24
* Zarr passeert het wachthuis en voelt de aanwezigheid van vieze magie.
Boos spuugt hij op de grond vlakbij een van de wachters.

Het stinkt hier naar vuile magie. doe daar eens wat aan jochie

Pretorian_Guardsvrijdag 19 september 2003 @ 21:04
* Voor dat de Barbaar wat kan doen heeft hij de stalen pieken van de Pretorians op z'n hals gericht staan.

Meneer barbaar * zegt één van de Pretorian Guards

U handelswijze is zeer onbeschoft. Wij Pretorians gebruiken geen magie. Wij zijn mannen die vechten met koud staal.

Deze keer laten we u gaan , volgende keer ligt uw hoofd naast de rochel die uit op straat heeft gedumpt.

* Dan laten de Pretorians de barbaar gaan,

Zarrvrijdag 19 september 2003 @ 22:05
* nog wat in zichzelf mompelend druipt Zarr af, hij heeft een doel en geen tijd om een potje te gaan vechten met de goedgetrainde en fit ogende guards. Maar toch stinkt het naar magie zo denkt de Akeï Warrior bij zichzelf. Dan ziet hij een paard staan bij het wachterhuisje, een moment weegt hij zijn mogelijkheden af. Zal hij,...... of toch maar beter van niet....