FOK!forum / Muziek / Muziek als "therapie"
dawgwoensdag 3 september 2003 @ 16:00
Soms als ik met het verkeerde been uit bed ben gestapt en ik kom thuis van mn werk, zet ik muziek op, waarna na enkele minuten mijn bui helemaal veranderd. Meestal zet ik dan na een tijdje ook weer een andere cd op met compleet andere muziek. Dit ontspant me heel erg.

Afgezien daarvan luister ik zowiezo heel erg veel muziek, gewoon om te ontspannen en ontladen, of hoe je het ook wilt noemen.

Enkele namen die mijn dag weer helemaal goed maken:
Dreamtheater
Threshold
Vanden Plas
The Gathering
Chemical Brothers
The Pixies
Counting Crows

Iemand dit ook

CBAS-79woensdag 3 september 2003 @ 16:03
yep, muziek ontspant gewoon
MSXUserwoensdag 3 september 2003 @ 16:04
Ja, dat zeker. Muziek maakt bij de meeste mensen emoties los.
Flierpwoensdag 3 september 2003 @ 16:05
heb liever Therapy als muziek
Steve-Owoensdag 3 september 2003 @ 16:05
Ja kan heerlijk mee ontspannen
hyperfuzzwoensdag 3 september 2003 @ 16:07
Komt me bekend voor, soms zet je het op voor de energie, soms ter ontspanning, en als ik me klote voel zet ik altijd donkere muziek op, nu ja, het resultaat laat zich raden.

Wat mijn dag altijd helemaal goed maakt: White Stripes, Queens of the Stone Age, en de laatste tijd voor The Thermals

Nu: de Pixies, goede tip in je openingspost

smoking2000woensdag 3 september 2003 @ 16:13
Het beste middel tegen depressie, muziek, in mijn geval ska. een nummertje Reel big fish of De Hardheid en ik ben metteen weer vrolijk
Plaguebearervrijdag 5 september 2003 @ 08:11
Ik heb muziektherapie gestudeerd aan de de HvU, dus ja... het werkt
SKMbeatdinsdag 20 januari 2004 @ 18:19
Ik heb zelf al een flink wat keren mogen meemaken dat muziek mijn beste vriend was als het ging om moeilijke momenten in mijn leven. Of het nou ging om het verwerken van de gebruikelijke portie puber-ellende, liefdesverdriet, stress,etc.. mijn muziek was er altijd. Het gaf me soms de zalvende klanken die ik nodig had om wat leed te verzachten, pepte me op om als ik vast zat door stress, of gaf me moed om een belangrijke beslissing te nemen.
Veel nummers,CD's vormen zo zo een soundtrack van je leven, je waant je weer even in een bepaalde fase,moment van je leven of je het wilt of niet.

[Dit bericht is gewijzigd door SKMbeat op 21-01-2004 16:30]

diedlaughingwoensdag 21 januari 2004 @ 11:36
quote:
Op woensdag 3 september 2003 16:05 schreef Flierp het volgende:
heb liever Therapy als muziek
Ik ook.