Plus (in willekeurige volgorde)
- Calexico. Hele fijne no-nonsense mariachi-americana muziek. Werkt het beste in meeklappers als 'Crystal Frontier' of 'El Paso'. Klein feestje.
- Björn Again. Fantastische camp van een club die beter is dan Abba ooit was (denk ik?!
) maar net zo makkelijk Bon Jovi covert of 'Take a change on me' verandert in een rapnummer. Men brak de tent af en ik deed vrolijk mee.
- Starsailor. Ben niet zo hard op zoek gegaan naar een touw als ik van tevoren dacht, maar bleek ook live bijzonder gevoelig te kunnen spelen. Moet het nieuwe album maar 'ns aan gaan schaffen.
- Turin Brakes. De podium presence van 'een stel bridgende groenteboeren', zoals een vriend van me het zei, maar hemeltergend mooie liedjes.
- Goldfrapp. Spetterende show, mooi kinky pakje ![]()
- Mando Diao. Ondanks dat het tuig ons 20 minuten liet wachten, maakten ze het qua muziek helemaal goed. Alleen moeten ze nog wat meer een band vormen in plaats van een stelletje aandachtstrekkers die bijkans vechten om wie er mag zingen.
- Postmen. Misschien kwam het door de timing, maar ik had Postmen even helemaal nodig omdat ik het tegen deze tijd (zaterdagavond) helemaal gehad had met de volgende britpop-kloontjes en neo-electro. Lekkere no-nonsense reggae en niet te moeilijkdoenende raps. Onverwacht leuk.
- The Polyphonic Spree. Kreeg de gedachte aan Jezus Christ Superstar maar niet uit m'n hoofd maar het zong allemaal ape-vrolijk weg. Hoewel ze iets meer zouden kunnen maken van dat gospelkoortje, maar dat kon ook aan de mix liggen. Fantastische show, lekker off-track en toch leuk.
- Suede. Ondanks een vermoedelijk zware verkoudheid van de frontman die op geen moment bij stem was, toch een leuke show. Niet groots, maar onderhoudend.
- Scheider tm. Prettig gestoorde duitsers met een hoop electronica die daar hele dansbare en vrolijke muziek uit toverden. Een gimmick met positief bij-effect.
- Bettie Serveert. Oerdegelijke rock van neerlands bodem. Wist niet dat het nog mogelijk was (dit liever dan Caesar, wat mij betreft).
Min. (ook niet in volgorde)
- The Coral. Wat mij betreft overgehypte band die na 30 minuten stierlijk verveelt. Misschien moeten ze toch 'ns een bassist inhuren want die missen ze deerlijk. Ze zijn 'anders' en 'verfrissend', dat wel, maar mij kon het allemaal niet overtuigen.
- Das Pop. Onderhoudende show, maar muzikaal het betere jatwerk. Natuurlijk is dat beter dan slecht verzonnen, maar als je bij elk nummer dat ingezet wordt moet denken aan 'hey, dat lijkt erg veel op ....' (vul maar in), dan zet ik wel een goeie verzamel-cd op.
- Ojos de Brujo. Na 25 minuten (!) op de dames en heren te hebben moeten wachten, bleek de combo flamenco en dancehall toch echt een onmogelijke te zijn. Ben hard weggerent, treurig over zoveel verpest talent (want dat was er wel).
- Corvus Corax. Gimmick aan de negatieve kant. Leuk voor 3 nummers, daarna hard wegrennen. Dat was in mindere mate al bij Tanzwut, maar dit is gewoonweg saai.
- Interpol. Nietszeggend. Naar verluidt de 'opvolgers van Joy Division' en anderen, maar ik kon er weinig 'joy' uithalen. Mat en weinig orgineel vond ik het.
m2c...
-the Rapture (Higher ground), Lekkere dansbare rammel-gitaar-muziek a la Radio 4
- Youngblood Brass Band (zie Vork's beschrijving
)
- Electric Six ! (Fire in the Disco ! + cover van Queen > 'Radio ga-ga')
- Vive la fete, uit je plaat !
Minpunten:
- Geen leuke t-shirts
- geen 'the Music'
- ...
En ik baal werkelijk van Electric 6!!!! Doordat ik de programma weiziging had gemist, stond ik voor niets in de Higher ground ipv de India. Heel erg jammer, had het erg graag willen zien.
quote:Zat jij ook op zo'n bank dan?
Op maandag 1 september 2003 15:40 schreef kaassouffle het volgende:
Hoogtepunten:
- Youngblood Brass Band (zie Vork's beschrijving)
quote:Sorry,
Op maandag 1 september 2003 15:41 schreef Vork het volgende:[..]
Zat jij ook op zo'n bank dan?
quote:He, ik heb je niet eens gezien! En nog zo veel dezelfde dingen gezien... vreemd...
Op maandag 1 september 2003 15:40 schreef kaassouffle het volgende:
Hoogtepunten:
In ieder geval >-the Rapture (Higher ground), Lekkere dansbare rammel-gitaar-muziek a la Radio 4
- Youngblood Brass Band (zie Vork's beschrijving)
- Electric Six ! (Fire in the Disco ! + cover van Queen > 'Radio ga-ga')
- Vive la fete, uit je plaat !
Minpunten:
- Geen leuke t-shirts- geen 'the Music'
- ...
quote:Ik had ook wel vooraan willen staan, maar we zaten daar net zo lekker, dat ik maar ben blijven zitten. niets gezien, maar wel gehoord
Op maandag 1 september 2003 15:43 schreef kaassouffle het volgende:
Sorry,
Vork's beschrijving maar dan zonder bank.. Ik stond helemaal vooraan namelijk
en nu eerst douchen en eten...
quote:Sum suckte echt... was wel heel gemakkelijk van ze om ff Bro Hymn erdoorheen te gooien... die kunnen beter gaan kantklossen.
Op maandag 1 september 2003 13:22 schreef Komakie het volgende:
Sum41 viel ook wat tegen. Op zich speelden ze niet slecht maar de sfeer zat er niet echt in en ze hadden er zelf geloof ik ook niet veel zin in...
Theeeeeeoooooo!
Beetje FOK!ken, beetje stoer doen... beetje hoer roepen..... HOERRRR!!!
kheb een hele hoop gezien, meest in dommelsch tent geweest, voor mij een hoop onbekende acts.
alles was echt vet, alleen sum41 viel me erg tegen, ik weet niet of dat nou kwam omdat het publiek niet echt enthousiast was, of doordat het een beetje verziekt werd door de "echte" punkerds weet ik niet, maar ik vind het niet echt leuk als er een kleutertje van een jaar of 16 in zn punkblouse met groot "the exploited" erop en een muts over zn kop de hele tijd met zn middelvingers in de lucht loopt en in de rest van het publiek loopt te tuffen.
nee dan ben je echt de bom, fucking groupie.
maargoed, sum41 kwam neer op: opkomen, spelen, podium af.
ik had me meer voorgesteld van reel big fish, leuke trompettertjes enzo, maar ik vond het beetje saai worden.
ook baalde ik ervan dat ik blackalicious heb gemist, ik kom de tent in, en dan zie ik raymzter, beetje jammer...
erg tof vond ik guano apes, het geluid was in het begin niet optimaal, maar echt zon gaaf enthousiast publiek maakt een hoop goed ![]()
foo fighters waren gewoon erg goed.
less than jake, was super, damn zij kregen het publiek echt lekker mee met alles.
sugarcult, gave muziek.
naja kan nog wel wat meer zeggen, maar "who reads it anyway
"
owja, vet klote dat ska-p niet kwam
die had ik wel willen zien
* Saybia: Topper! Simpelweg kippenvel, al had ik dat van tevoren absoluut niet verwacht zo op het begin!
* Mars Volta: Briljante CD, zwaar tegenvallend optreden. Geluid in de Golf is sowieso waardeloos, en Mars Volta kwam daar dus absoluut niet tot zijn recht, jammer...
* Nightwish: Toch nog wat Metal op dit Lowlands. Heerlijke combi van zang en gitaren.. Toch jammer dat het zo kort was (of leek ??)
* Boysetsfire: Leuke band, alleen een beetje te overdreven met zijn fuck George Bush gedoe.. Spelen zul je!
* Sugarcult: Positieve verrassing, hadden plezier in het spelen! Hij probeerde een vrolijk meisje die een prijsvraag gewonnen had ook nog in te palmen door haar vol op dr mond te zoenen
Errug leuk dus!
* Guano Apes: Voor mij het hoogtepunt van Lowlands! Supergave band, leuke pit, en Sandra is ![]()
* Live : pff.... wat een tegenvaller. Veels te gemakkelijk allemaal, paste niet op Lowlands.
* Sum 41: Ook al zo eentonig.. Nee, het kwam allemaal veels te gemaakt over.. Tegenvallend.
* AFI: Hebben een leuke nieuwe CD en speelden daar ook een leuk optreden bij. Jammer dat ik de oude nrs niet kende, die speelden ze erg veel. Best aardig.
* Staind: Al heb ik er maar kwartiertje van gezien, toch briljant! Brute Metalgoden.. Kutmojo voor de overlap met FF.
*Foo Fighters: BRILJANT! Jammer dat ik veels te gare voeten had om actief mee te doen. Ojah, Dave Grohl is grappig!! (Any Gays in here??
)
Ojah, THEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!! (Camping 4 ROCKS
)
quote:nou als je goed luisterde is het behoorlijk georganiseerd maar op het eerste gehoor hoor je dat misschien niet. En die zangers hebben gewoon eigen manier van 'posen' dat mijn inziens perfect aansluit op de freaky wendingen in de muziek. En de stemmetjes van de zangers maken dit helemaal af. Weet je wat ik gooi nog ff een cd van ze in de cdspeler;)
Op maandag 1 september 2003 13:15 schreef marsterretje het volgende:[..]
Zitten schamen in een hoekje?? Maar zeker niet!
Een band die slecht samenspeelt, twee zangers die de pose van een rockster aannamen en dit totaal verkeerd deden, en een drummer die geen idee had dat hij een ritme-instrument bespeelde en er een ongeorganiseerde rampartij van maakte? Er is een verschil tussen avant-garde en onkundeNee hoor, dat was geen kwaliteitsmuziek, maar ordinair ramwerk. Maarja, mijn mening he, totaal subjectief
En schamen in een hokje daar doe ik al helemaal niet aan!
Dat was toch wel even hilariteit ten top (na Bjorn Again) met al die "foute artiesten" en liedjes waar je alleen de eerste zin van het refrein van mee kan brullen.
Bij Lowlands hoort gewoon de factor 'camp' en die was hier zeker aanwezig (helaas niet helemaal afgekeken
).
ik kan me nog herinneren dat het vroeger dikke ellende was, is dat nu nog steeds zo?
dat is wel een pluspunt van pukkelpop, gelukkig geen wachttijden van langer als 10-15 minuten
quote:donderdag avond, om half7 aangekomen om 12 uur binnen..
Op maandag 1 september 2003 16:53 schreef maurice81 het volgende:
ik las iets over de te lange wachttijden op donderdagavond. hoe was dat bij drankmunten/eetmunten/drank/eten halen.ik kan me nog herinneren dat het vroeger dikke ellende was, is dat nu nog steeds zo?
dat is wel een pluspunt van pukkelpop, gelukkig geen wachttijden van langer als 10-15 minuten
quote:*meldt zich
Op zondag 31 augustus 2003 22:03 schreef Conflict het volgende:
Fisherspooner was geweldig* Conflict is maar 1 dagje geweest maar het was super tof!
dave clarke en Drifter (ofzoiets) waren pas goed
Boy sets fire
Reel Big Fish
Less than Jake
Electric Six
Rancid
Lagwagon
Stereophonics
Sugar Cult
Guano Apes
Postmen
VSOP, DAC, ADHD & MC P Mode
Frank Anthony & The Las Vegas Train
Gran Daddy
Feeder
Sum 41
A.F.I.
Foo Fighters
Grote concert des levens
En elke avond Alpha Dj's en 24h. café ![]()
Vannacht ongeveer 20 min. geslapen.
Nu aardig brak, dus straks in het café het officiële lowlands nadrinken.
En alle chagerijnige mensen die gaan maar eens naar The Polyphonic Spree toe.. je lacht je echt rot met die gasten
Voor de rest
ik heb zo'n mazzel gehad vrijdag! ik heb gewoon een backstage bandje GEVONDEN, in de perstent!
gweldig PJ harvey even backstage kunnen bekijken....mijn heldin!
en beck vond ik ook echt geweldig, die medley met beyonce en justin timberlake... SUPER! helemaal uit m'n dak gegaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |