quote:Vites niet alleen de 1ste ronde
Op vrijdag 29 augustus 2003 12:50 schreef Ray166 het volgende:
Nac en Nec kunnen het vrijwel vergeten...
Ze kunnen alleen sterke teams als tegenstanders krijgen.
Had Roda JC en Vitesse maar Nederland vertegenwoordigd?
Zij komen tenminste altijd de eerste ronde door.
NEC en NAC Breda wacht bij hun rentree op het Europese podium een zware tegenstander. Feyenoord en FC Utrecht hebben een beschermde status.
Op basis van een coėfficiėntenlijst zijn de 96 deelnemende clubs verdeeld over twee groepen, geplaatste en niet-geplaatste. NAC Breda en NEC hebben te weinig punten om een beschermde status te krijgen. Feyenoord en FC Utrecht zijn wel geplaatst en ontlopen zo een zware tegenstander.
Door middel van een voorloting zijn de clubs verdeeld over zes potten. NAC Breda kan Valencia, RC Lens, Newcastle United, Perugia of Benfica loten. NEC kan gekoppeld worden aan ondermeer AS Roma, Bordeaux, Wisla Kraków, Hamburger SV en Manchester City. In de pot van Feyenoord geldt Steaua Boekarest als lastigste tegenstander, terwijl FC Utrecht het niet goed kan treffen met Austra Wien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |