Nu wou ik eigenlijk horen van andere mensen die dit misschien ook gehad hebben hoe goed het hersteld is of hoe ernstig zoiets eigenlijk is.
[Dit bericht is gewijzigd door Karzeuler op 24-08-2003 11:18]
[Dit bericht is gewijzigd door grunT op 24-08-2003 11:16]
Wat ook vaag is, op bepaalde momenten popt mijn linkeroor ineens open ofzo en dan hoor ik stukken beter.. Dus ik snap er de ballen van wat er gaande is
Sterkte dr meej
quote:Ik maak nu met een wattenstaafje gewoon mijn schelp schoon maar niet verder, dat kan volgens mij toch geen kwaad?
Op zondag 24 augustus 2003 11:16 schreef DakDuuf het volgende:
gaatje in trommelvies=perforatie, hoeft nix ernstigs te zijn, maar ga nu niet continnue in j oor lope pulke,... als j nog geen ontsteking dr in hebt kan dat nog kome, en das mooit K*T...Sterkte dr meej
quote:Beter met een steriel gaasje doen.geen wattestaafjes.
Op zondag 24 augustus 2003 11:16 schreef frankthetank het volgende:[..]
Ik maak nu met een wattenstaafje gewoon mijn schelp schoon maar niet verder, dat kan volgens mij toch geen kwaad?
Weet natuurlijk niet welke omvang dat gat van jouw heeft
quote:Vroeg de arts ook al
Op zondag 24 augustus 2003 11:17 schreef Lionfish het volgende:
En je dacht niet toen je aan het duiken was en je kreeg pijn in je oren van ik moet weer naar boven?
quote:Dat is mij ook niet verteld maar daar kom ik morgen of overmorgen wel achter denk ik
Op zondag 24 augustus 2003 11:20 schreef moz het volgende:
Zo'n gat kan dichtgroeien. Weet niet of dat altijd gebeurd.
Ik heb buisjes gehad, dan prikken ze ook een gat in je trommelvlies, maar als die buisjes eruit zijn, groeit het gat dicht.Weet natuurlijk niet welke omvang dat gat van jouw heeft
Maar goed, dat oor van mij deed dus zeer en ik hoorde op een gegeven moment aan een kant niks meer en aan de andere kant heel weinig, en ik had dus last van hoofd- en kaakpijn. Dus ik naar de dokter. Hij kijkt zo in mijn oor en is meteen maar gaan spuiten. Maar het was te ernstig. Dus olie er in gespoten en de volgende dag moest ik terug komen. En fin, na 3 afspraken en veel gespuit, kwam er een hele grote dikke harde bruine prop uit en kon ik in 1 keer weer goed horen.
Vage ervaring was dat, doof zijn.
quote:Ik begin te ervaren hoe het is om behoorlijk doof te zijn. Zit voortdurend He?? te roepen.
Op zondag 24 augustus 2003 11:23 schreef Karzeuler het volgende:
Ik heb wel een keer en verstopt gehoor gehad. Doordat ik op de trein werk raken mijn oren veel sneller vol dan normaal, omdat de lucht in de trein heel vies is, en als de ramen open staan waaien er wel eens microscopies kleine ijzerdeeltjes naar binnen. Die komen van de bedrading. De stroomafnemer schraapt ze als het ware van de kabels af.
Als je naar de ramen van de machinistencabine van een koploper kijkt (vaak helemaal bruin) weet je hoe het gemiddelde oor van het treinpersoneel er uit ziet van binnen.
Vaak is mijn gezicht ook vettig als ik een paar uurtjes door een trein heb gelopen.Maar goed, dat oor van mij deed dus zeer en ik hoorde op een gegeven moment aan een kant nik meer en ik had dus last van hoofd- en kaakpijn. Dus ik naar de dokter. Hij kijkt zo in mijn oor en is meteen maar gaan spuiten. Maar het was te ernstig. Dus olie er in gespoten en de volgende dag moest ik terug komen. En fin, na 3 afspraken kwam er een hele grote dikke harde bruine prop er uit en kon ik in 1 keer weer goed horen.
Vage ervaring was dat, doof zijn.
quote:Zoiets heb ik ook gehad. Ik kan niet oordelen hoe ernstig het in jou geval is. Bij mij hersteld het heel slecht, ik loop al bijna mijn hele leven bij de specialist. Ben meerdere keren geopereerd. Mijn gehoor is goed, maar niet optimaal.
Op zondag 24 augustus 2003 11:11 schreef frankthetank het volgende:
Sinds ik terug ben uit Italie hoorde ik ineens stukken minder. Ben toen richting een arts geweest en die vertelde mij dat ik een gat in mijn trommelvlies had aan beide kanten (dus linker en rechteroor) Morgen ga ik richting mijn eigen huisarts en dan waarschijnlijk richting een KNO arts. In ieder geval hoor ik nu stukken minder en mensen moeten bijna tegen mij schreeuwen alvoor ik ze hoor. Tevens loopt er nu ook af en toe spontaan een beetje vocht uit mijn oor.Nu wou ik eigenlijk horen van andere mensen die dit misschien ook gehad hebben hoe goed het hersteld is of hoe ernstig zoiets eigenlijk is.
quote:Damn, das vrij kut voor je man... Komt het nog goed dan zoiets?
Op zondag 24 augustus 2003 11:32 schreef XL het volgende:[..]
Zoiets heb ik ook gehad. Ik kan niet oordelen hoe ernstig het in jou geval is. Bij mij hersteld het heel slecht, ik loop al bijna mijn hele leven bij de specialist. Ben meerdere keren geopereerd. Mijn gehoor is goed, maar niet optimaal.
quote:Ja was heel klote
Op zondag 24 augustus 2003 11:28 schreef frankthetank het volgende:[..]
Ik begin te ervaren hoe het is om behoorlijk doof te zijn. Zit voortdurend He?? te roepen.
Vrij rot.
quote:Hij wou mij eerst oordruppels voorschrijven maar heeft toen besloten dat niet te doen ivm met idd dat gat in mijn oor.
Op zondag 24 augustus 2003 11:36 schreef Aventura het volgende:
Ik ben al een week terug van vakantie en mijn oren zitten nog steeds dicht, de een wel meer dan de ander. Heel vervelend, ik ben gewoon heel gevoelig voor bv. airco's en vliegtuigen, dan klapt alles meteen dicht. Het is ook rot om steeds maar weer uit te leggen dat je half doof bent. Wat bij mij wel helpt totdat ik tijd heb om mijn oren te laten uitspuiten is Earex, dat zijn oordruppels, daar gaan je oren meestal wel van open. Alleen in jouw geval weet ik niet zeker of je dat wel moet doen, aangezien jij misschien een gat hebt. Veel sterkte iig.
Afgelopen zomer naar spanje geweest waar ik ook veel gezwommen heb en soms onverwacht een golf over me heen kreeg waardoor me oor weer helemaal volliep wat echt pijn deed.
quote:Ik heb vroeger ook buisjes gehad maar is er iets mis gegaan dan ofzo waardoor je die gaatjes in je trommelvlies hebt gekregen??
Op zondag 24 augustus 2003 13:57 schreef Wank3r het volgende:
kheb vroeger dus ook buisjes gehad, die hebben ervoor gezorgt dat ik nu aan me linkeroor een gaatje in mijn trommelvlies heb. Daar hoor ik nu voor ongeveer 40 % nog wat best vervelend is. Nu hebben ze 3 jaar geleden geprobeert dit te dichten met een operatie wat toen niet gelukt isHet meest irritante is dat als ik bijvoorbeeld 10 cm onder water kom dat het water er zo instroomt wat echt vies pijn doet.
Afgelopen zomer naar spanje geweest waar ik ook veel gezwommen heb en soms onverwacht een golf over me heen kreeg waardoor me oor weer helemaal volliep wat echt pijn deed.
quote:
Op zondag 24 augustus 2003 14:51 schreef pebbje het volgende:
Ik heb ongeveer 2 jaar geleden ook een gat in mijn trommelvlies gehad. De dokter zei dat ik na 2 maanden terug moest komen om te zien of het gat er nog zat. Na 2 maanden zat het gat er nog en was zelfs wat groter geworden. Ik ben eraan geopereerd. Er is achter mijn oor een stuk huid weggehaald en dat is gebruikt als nieuw trommelvlies. Ik mocht gedurende 1 maand niks zwaars tillen, uitkijken met niezen (lekker makkelijk maar niet heus!) en dat soort onzin.
Uiteindelijk is het nieuwe trommelvlies goed blijven zitten, maar parachutespringen of diepzeeduiken kan ik niet meer doen. Vliegen is ook al riskant. Niet leuk dus. Ik hoop voor je dat het gat vanzelf weer dichtgaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |