Nu vroeg ik me eigenlijk af of er mensen waren die ervaring hebben met redbull in combinatie met afvallen/lijnen. Ik hoor/lees veel tegenstijdige verhalen dus ben nieuwsgierig of er mensen zijn die hier uit eigen ervaring iets over kunnen vertellen?
groetjes san.
Ze vertelde me dat dat opgewekte gevoel mijn stofwisseling deed stijgen en dat ik daardoor meer moest eten om aan te komen. Voor mij niet goed dus, maar voor jou goed nieuws.
Alcohol doet trouwens het tegenovergestelde. Ze zei tegen mij dat als ik tijdens het uitgaan tussen 2 kwaden kon kiezen ik beter een pilsje dan een Red Bull kon nemen.
Suc6.
quote:Nou volgens mij is het stofje wat je spijsvertering moet stimuleren : taurine, ik heb net ook even op de red bull site gekeken.
Op zondag 24 augustus 2003 12:45 schreef miss_cee het volgende:
Ik ga het dan ook maar eens uitproberen!
Heb net een blikje Red Bul light gedronken.
Maar dat stofje dat je stofwisseling versnelt is dat niet gewoon cafeine?
Dan wil dat toch zeggen dat Cola hetzelfde effect heeft of niet?
wat je ook probeert, dat is het enige wat echt helpt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |